XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Sex ve třech Ano nebo Ne ??

 

Sex ve třech Ano nebo Ne ??

Sex ve třech Ano nebo Ne ??

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co si o tom myslíš ty, budu ráda když přidáš svuj názor...
Nesnášim sex ve třech jenže muj kluk by si to rád ve třech zkusil . Samozřejmě s další holkou. Já z toho nemůžu spát,celý noci probrečim a je mi z té představy špatně. Já nevim ale pro mě je to nevěra , protože bude spát s jinou. A navíc mě tim strašně ponižuje, protože mi tim naznačí jako kdybych ho nedokázala uspokojit a nestačil by mu sex se mnou. Jako nevim co se mu na tom líbí ale mě přijde že se udělá jak s ní tak se mnou protože má díru stejnou jako já . Takže pro mě je to nevěra...

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 z 41 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | » | Poslední

 

guest Muž visitant (visitant@centrum.cz) ... 15.09.2006 07:53:16 ... (65/405)
Re (3): pozastavení
Odpověď na příspěvek od izon77 ( mailto:izon77@centrum.cz ) z 18.08.2006 14:44:51:
Ahoj lidi ! Myslim si,že poslední názor není správný. Postrádám u něj toleranci. Co je na trojce 2 muži+1 žena špatného? Obzvláště,když 1 muž+ dvě ženy je normální. Myslim,že pro silně eroticky založenou ženu musí být trojka něco úžasného.
guest Muž izon77 (izon77@centrum.cz) ... 18.08.2006 14:44:51 ... (64/405)
Re (2): pozastavení
Odpověď na příspěvek od vetrikpha z 17.08.2006 08:26:29:

Jo, s tim souhlasim, jít do toho se dvěma holkama který jsou obě BI je fuckt nářez (myslim že to je sen hodně týpků). Nechat je pěkně si hrát a pak se k nim přidat.. Ale podmínkou samozřejmě je aby nikdo s nikym závazně nechodil. Já bych osobně do složení: já, přítelkyně, další týpek v životě nešel a maximálně se mi to hnusí.. Byla by to sebevražda a vztah by skončil v troskách a prachu. Mrtvolka01 přesně vystih že týpek často chce 2 holky a holka zase 2 kluky. Taky mi to připadá přirozený. Dělal jsem si svůj vlastní průzkum a vyšlo mi to samý..
guest Muž vetrikpha ... 17.08.2006 08:26:29 ... (63/405)
Re: pozastavení
Odpověď na příspěvek od Mrtvolka01 ( mailto:Mrtvolka01@centrum.cz ) z 12.08.2006 18:28:40:
Cau cau,
Mrtvolko diky za pochvalu o plodne diskuzi.
Taky myslim, ze je diskuzni fora jsou predevsim od toho, aby si lide tady předávali vlastní zkušenosti popřípadě se snaží reprezentovat svůj vlastní názor, ale mnoho z nich taky pak ma spíše tendenci vnucovat ten svůj za ten nejlepší. (to píši obecně a nereaguji tu vlastně na nikoho konkrétního) i když má diskuze skončila s Rafaiella taky v pravý čas :-) Ale myslím, že jsme si to oba vyříkali a tak by to mělo být. Co je pak ovšem horší, když tu začně své názory tlačit přesto, že by s tím tématem měl jakékoliv své vlastní zkušenosti. Každopádně ale respektuji a beru názor, že se na to někdo necítí nebo mu to nepřijde jako to správné sexuální vzrušení.

Ale zpět k tématu. Pokud narazíš na člověka jako si pravděpodobně Ty, který se snaží myslet více na uspokojení partnerky, než na sebe, tak pak je ta diskuze vždy lehčí, protože se nebráníš čemukoliv, co by se mohlo vyzkoušet a jsi otevřený více k takovýmto experimentům.
Vlastně Ti dávám částečně za pravdu, že je lepší uspokojit ženu s dvěma muži, protože nejsme pokaždé tak výkonní, abychom uspokojili jednu a více ženských najednou. Takže chápu, proč dáváš přednost kombinaci 2 muži a jedna ženská.
Ale víš jak to je - občas je taky dobré se nechat rozmazlovat a pak opačná kombinace je to nejlepší, řekl bych (hi hi)

Pokud jsou ovšem v té trojce obě holky Bi, pak je to ještě větší radost a pokud si holky vystačí spolu samy, Ty pak můžeš být jako skvělý doplněk (třešnička na dortě) a věřím, že by si to taky zvládl a holky by byly spokojené ;-)

Hodně štěstí v sexu všem tady přítomným!!
P.

PS: Ještě bych si dovolil malé odlehčení od tématu pro zasmátí. Několik dní nazpět jsem měl slavit narozeniny a manželka se rozhodla tajně udělat malou oslavu. Stále něco vyřizovala s mým nej kamarádem a tak jsem začínal tušit další povedenou akci "ve čtyřech" něbo něco takového. Den "D" nastal, já jsem se ocitl večer se šátkem na očích v mísnosti, kde se mělo vše konečně odhalit a v té chvíli kolem mě zakřičelo 15 mých nejlepších přátel: "Překvapení - vše nejlepší!!" :-)) Takže žádná sexy akce se nekonala, ale co by se vyrovnalo takové domácí Tequilla party s nejbližšími, že?! :-)))
guest Muž JonnyW (JonnyW@centrum.cz) ... 13.08.2006 14:10:39 ... (62/405)
Re: pozastavení
Odpověď na příspěvek od Mrtvolka01 ( mailto:Mrtvolka01@centrum.cz ) z 12.08.2006 18:28:40:

Toto je forum - offline diskuze, kde má každý právo vyjádřit svůj názor, ať už je jakýkoliv. Ve svých příspěvcích píši své názory. Nikoho tím nenapadám, ani neurážím. Nechápu tedy, proč s tím máš problém. A ještě více nechápu, proč mi toto nesdělíš online a píšeš to na forum.
Nevím, zda-li jsi přečetl všechny mé příspěvky v této sekci (dost silně o tom pochybuji, když je jich přes 1000) a tím spíše nechápu, proč mne odsuzuješ jen za to, že mám na dané téma jiný názor, než ty. V životě potkáš ještě hodně lidí, kteří budou mít odlišné názory, než ty. To, že se navážíš do mé osoby je vskutku zvláštní i vzhledem k tomu, že tě neznám, nikdy jsem s tebou nepsal online v místnosti, ani nediskutoval na forech. Vskutku se mi toto nelíbí.
Pokud máš potřebu to probrat není problém mi napsat online a můžeme si promluvit. Je to rozhodně lepší, než aby jsi někoho slovně napadal na forech.
guest Muž Mrtvolka01 (Mrtvolka01@centrum.cz) ... 12.08.2006 18:28:40 ... (61/405)
pozastavení
Protože mám těd více času probírám si tady fóra a zjišťuju jednu věc,forum bylo obecně založeno spíše s pozitivním motivováním,ale už na několikátém fóru jsem objevil jednoho človíčka který neustále jen a jen vše odsuzuje....
JonnyW poměrně chápu protože jsem toleratní,ale tvé odsuzování tam a tady...prostě když se ti to nelíbí newím proč sem chodíš je to prostě zvláštní a mě se to moc nelíbí.

A těd k danému tématu.....Já sám osobně mám zkušenosti s trojkou ale asi z jiné strany,když jsem neměl stálou partnerku tak přišla tahle nabídka a pro mě tehdy ještě "trojkového panice" byla samozřejmě lákává,zkusil jsem a pochopil že to je opravdu jen a jen o souhře těch lidí,ale taky jsem pochopil,že bych nikdy nešel do trojky se svým stálým partnerem,sám jsem se tu dočetl že by to hodně partnerů nepřekouslo a že je ten druhý do toho nutí,myslím že neexistuje horší varianta,protože ten člověk nebude mít z toho požitek a troufám si odhadnout že tu bude začátek kocne jejich vztahů.Já osobně jsem co se týče sexu velice liberální a nemám předsudky,ale asi bych taky spadal do téhle kategorie.

Velice se mi tu líbí diskuze lidiček Rafaiella a vetrikpha v podstatě mají oba pravdu a je vidět rozdíl v názorech lidi se a lidí bez těchto zkušeností.Prosím nehodlám hájit ani jednoho a pnižovat druhého či naopak ale je to jedna z mála plodných a pěkných diskuzí.

rád bych ale asi vám něco osvětlil možná spíše človíčku pod nickem vetrikpha:
skoro pokaždé jsem narazil na to že kluk chce dvě holky a naopak,ono to má poměrně jednudoché a logické vysvětlení.
každý přece chce to co má rád a klidně obecně.....když můžete mít 2x tolik tak proč ne....potom je tu jen pohled určité dominance v sexu či ve vztahu kde se tohle taky uplatní (prosím nesnažme se tu vnést nereálný blábol pod názvem rovnoprávný vztah)

já osobně i když to bude znít podivně mám lepší zkušenosti s trojkou v podání dva kluci a jedna holka než opačně a to jen díky právě zkušenosti,protože si o sobě nemyslím jaký jsem kus chlapa a nemyslím si že dokážu maximálně uspokojit jednu partnertku,na tože partnerky dvě a proto že se na sex nedívám jako na své osobní uspokojení,ale jako na pokus o uspokojení mého partnera,proto mám v oblibě spíše trjku opačnou než,je zvykem.


už se těčím na vaši tunu kritiky*5*

mějte krásný sex
guest Muž dreana (dreanka@seznam.cz) ... 10.08.2006 18:51:26 ... (60/405)
hehe
tak mě todle docela dost lákalo, něco jako že by to mohlo byt zajmavé ale tedka bych do toho nešla... Za prvé bych tím ublížila parterovy a to nechci a za druhé i sama sobě... prostě sem změnila nazor *40*

[drý]*2098*
guest Muž JonnyW (JonnyW@centrum.cz) ... 06.08.2006 10:53:11 ... (59/405)
Re (3): fíha
Odpověď na příspěvek od PajaH ( mailto:PajaH@seznam.cz ) z 05.08.2006 13:24:22:

Ano, to by mi také vadilo. Ale jak jsem napsal - krásné prožitky se dají získat i ve dvou, k tomu nepotřebuješ dalšího člověka. A dá se vyzkoušet plno nových věcí, aby ten vztah nebyl stereotypní, jde jen o to si o tom promluvit a domluvit se na tom, co by lidé rádi vyzkoušeli, nic jim přeci nebrání. Ten vztah je pak o něčem úplně jiném a je mnohem krásnější, když jsou k sobě lidé úplně otevření a řeknou si vše, co jim vyhovuje, nevyhovuje, či co by rádi vyzkoušeli.
guest Muž PajaH (PajaH@seznam.cz) ... 05.08.2006 13:24:22 ... (58/405)
Re (2): fíha
Odpověď na příspěvek od JonnyW ( mailto:JonnyW@centrum.cz ) z 04.08.2006 17:22:30:
To si řekl moc hezky mě by se to taky příčilo kvůli tomu ,že bych mu sama nestačila a potřeboval by další ,to by mě mrzelo..
guest Muž JonnyW (JonnyW@centrum.cz) ... 04.08.2006 17:22:30 ... (57/405)
Re: fíha
Odpověď na příspěvek od PajaH ( mailto:PajaH@seznam.cz ) z 04.08.2006 16:40:04:

Někdo za sexem ve třech vidí rozšíření sexuálních obzorů, nebo další zkušenost. Já osobně v tom ale nic dobrého nevidím a jsem zásadně proti tomu. Většina lidí, kteří na něco takového přistoupí je už znuzená klasickými sexuálnímy způsoby, a tak hledají něco nového. Ale zkoušet plno nových věcí se dá i ve dvou, záleží jen na partnerech na čem se domluví, že by rádi zkoušeli, a tak sex nikdy nemusí být stereotypní, je to jen na domluvě. Sex ve třech se mi ale příčí, přijde mi to nepřirozené, navíc by mi to přišlo jako by partnerka nebyla spokojená jen semnou a nestačilo jí to, což by se mě dotklo, proto toto odsuzuju.
A mě by něco takového nelákalo už z toho důvodu, že po této stránce jsem maximálně spokojený, navíc nemáme problém se s partnerkou domluvit a vyzkoušet něco nového co mě, nebo ji napadne, proto není alespon u mě jediný důvod toužit po nějákém sexu ve více osobách.
guest Muž PajaH (PajaH@seznam.cz) ... 04.08.2006 16:40:04 ... (56/405)
fíha
hm to není nic pro mě holku bych nesnesla a dva kluci ? pochybuju že by na to můj kluk přistoupil tz zbytečný řešit *3*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 z 41 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: