XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Sex ve třech Ano nebo Ne ??

 

Sex ve třech Ano nebo Ne ??

Sex ve třech Ano nebo Ne ??

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co si o tom myslíš ty, budu ráda když přidáš svuj názor...
Nesnášim sex ve třech jenže muj kluk by si to rád ve třech zkusil . Samozřejmě s další holkou. Já z toho nemůžu spát,celý noci probrečim a je mi z té představy špatně. Já nevim ale pro mě je to nevěra , protože bude spát s jinou. A navíc mě tim strašně ponižuje, protože mi tim naznačí jako kdybych ho nedokázala uspokojit a nestačil by mu sex se mnou. Jako nevim co se mu na tom líbí ale mě přijde že se udělá jak s ní tak se mnou protože má díru stejnou jako já . Takže pro mě je to nevěra...

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Ostrava129 ... 05.07.2006 12:52:22 ... (Strom/Strom)
ve třech.Proč ne???
Ještě jsem to nezkusila,ale strašně mě to láká.Souhlasím tady s pisatelkou,že střídat to.JednouKluk,podruhé zas holka,je slušný kompromis.Nevěra??Jaká nevěra????Dyť by ti ti nezahnul za zády.A nakonec by jste si stejně užili oba.A láska???Ten tvůj tě bude milovat stále stejně.Nejde o lásku,jde čistě o sex a potěšení z něj.Ale do tvého rozhodnutí ti nesmí nikdo kecat.Je to na tobě.Já mám bohužel tu smůlu,že můj prítel by do toho šel jen s holkou.Ale já to chci zkusit i s Klukem či jiným párem.Já nemám problém,milovat se sholkou,ale ten můj má problém sblížit se více s klukem,nebo i to ,abych to dělala s někým jiným před ním.To je nefér,jakto,že by on mohl ojet přede mnou holku a já si to nemohla rozdat s jiným.Kde je k sakru nějaká spravedlnost.Sobec jhe ten můj.Mějte se sluníčkově............
guest Muž Rafaiella ... 05.07.2006 15:42:28 ... (Strom/Strom)
Re: ve třech.Proč ne???
Odpověď na příspěvek od Ostrava129 z 05.07.2006 12:52:22:
nemůžeš si bejt jistá že si to užiješ.třeba te´d o tom sníš, jak to musí bejt super a sexy ale pak až budeš se svým klukem a s novou holkou holkou v posteli a budeš se dívat na to jak dělá věci, který normálně dělal jen s tebou, s někým jiným, tak si nejsem jistá že to bude super pocit, spíš by mi to(osobně) ublížilo a zhnusil se mi..
ale je to jen můj pocit a názor, každej ať dělá co se mu líbí, ale pokud si někdo není jistej hned na začátku že to chce, tak by se asi do toho pouštět neměl
ADMIRAL-1 Muž ADMIRAL-1 (admiral1@centrum.cz) ... 05.07.2006 16:09:50 ... (Strom/Strom)
Re: ve třech.Proč ne???
Odpověď na příspěvek od Ostrava129 z 05.07.2006 12:52:22:

Dle mého názoru ..
Lásku a Sex nelze oddělit *41*
Takže tomu slovosledu - Nejde o lásku,jde čistě o sex ...
nevěřím a neztotožňuji se s tím


Zdravím Váš Generál námořních sil *291**291**291*
guest Muž etigo ... 05.07.2006 17:10:35 ... (Strom/Strom)
Re (2): ve třech.Proč ne???
Odpověď na příspěvek od ADMIRAL-1 ( mailto:admiral1@centrum.cz ) z 05.07.2006 16:09:50:

No, já jsem taky stejného názoru. Sex a láska patří k sobě. To je neodlučitelné. Sice jde sex bez lásky, ale není to ono....

*712* etigo
guest Muž katka0000000000 ... 05.07.2006 22:15:12 ... (Strom/Strom)
Re (3): ve třech.Proč ne???
Odpověď na příspěvek od etigo z 05.07.2006 17:10:35:
nebylo to z lásky, ale výměna mě nelákala ani kámošku...jen kluci chtěli
guest Muž New-name (Homolek@centrum.cz) ... 06.07.2006 06:38:43 ... (Strom/Strom)
Re (3): ve třech.Proč ne???
Odpověď na příspěvek od etigo z 05.07.2006 17:10:35:

Já sem prej z minulýho století, říká moje slečna, ale můj názor je že bych nešel do:
Lásky bez sexu a sexu bez lásky, možná jsem najivní, ale je na každým, jak to cítí *18*

lolol

Ňů nejm *845*
guest Muž etigo ... 06.07.2006 12:00:42 ... (Strom/Strom)
Re (4): ve třech.Proč ne???
Odpověď na příspěvek od New-name ( mailto:Homolek@centrum.cz ) z 06.07.2006 06:38:43:

Technická: Nejsme všici, co tady píšeme z minulého století? Teda, já nevím... ale už vidím, jak sem píše 6 leté dítě. *47* Ale to jen tak naokraj.*44*

Ano, schvaluji ti to. Láska bez sexu, a sex bez lásky není to ono. Láska a sex jsou v symbioze, a když se obou "rostlinám" dobře vede, tak potom si to užiješ na 100%. Potom té slečně mužeš vydat ze sebe vše. A jinak, když se miluješ s holkou, kterou máš doopravdy rád, tak si to pořádně užiješ. Toď být přibližně nějak, jak to já cítím.

*712* etigo

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: