XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Jakou místnost máš nejraději a proč?

 

Jakou místnost máš nejraději a proč?

Jakou místnost máš nejraději a proč?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kde si nejlépe pokecáš....
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 25 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 

guest Muž Domyska (Domyska@centrum.cz) ... 28.11.2008 00:02:39 ... (193/243)
Taaak i ja...
Přidám neco málo do mlýna*40*
Na chatu jsem zpočátku milovala room pohlazení,lide me tam uvítali s otevřenou náručí a našla jsem tam bezva lidi*18*
Paaak byla pauza,po které jsem se přesunula do Prahy*40*poznala bezva lidi*1*
No a nakonec me srdce zatáhlo do nyní již nově stálého Panoptica...nejak me to přitáhlo a uz nepustilo*85*lidi,kteří tam jsou mi fakt přirostli k *100*někteří hodně jiní méně,ale vsichni jsou bezva*4093*

*728*Domyska*728*
Je hezké vidět děti lézt po trávě...do té doby, než ji začnou kouřit*2350**161*
zliteonit Muž zliteonit (SDunik@seznam.cz) ... 21.11.2008 13:28:55 ... (192/243)
...
No měl jsem Beroun než všichni zmizeli a smazal se *716*

ale teď Dvacet a víc *1* a je to kvůli alkoholu, lidem, sexu a zábavě *40*

alkohol: když se sejdeme tak to stojí za to *1009* většinou se vypijou všechny zásoby tequily *40**712*

lidi: choděj tam lidi co už sou rozumný *712* né puberťáci *82*

sex: každou středu pravidelný přísun sexu *1009*

zábava: tím že tam chodí lidi co maj už rozjetý životy a práci a tak nějak všechno dá se tam bavit o všem se všemi .. nikdo se tam nikomu neposmívá a prostě je to o něčem jiném *1*


>>>Každý musí zemřít. Né každý však skutečně žije.<<<
klikni *5507*
guest Muž Cert_Bertik (tom.kraus@centrum.cz) ... 21.11.2008 13:19:11 ... (191/243)
Všude kde jsem byl,jsem byl rád
Trochu jsem poopravil známé heslo,ale je to pravda. V určitých dobrách jsem byl rád ve všech třech místnostech,kam jsem za těch skoro pět let chodil. Byly to místnosti pro starší,no přece vzhledem k věku nebudu chodit mezi mládež. Ještě by mne nazývali jako Vrchlického velebný kmete. Každá z těch místností měla své kouzlo.

Nejprve to byl Seniorklub.
Tam jsem chodil jen krátce v době,kdy se ještě jednalo o uživatelskou místnost. Většina návštěvníků měla minimální zkušenosti s počítačem a internetem a tak nám radil dobrý duch místnosti subisek. A radil dobře. Bohužel se stalo to,co jsem zažil později častěji,do místnosti přišla nová paní,která o počítačích věděla víc a ta se snažila autoritu subiska snížit. No a došlo k prvnímu rozdělení lidí. Část šla s ní,část zůstala. Bohužel já jí věřil, že poruchy na připojení mi dělá subisek. Dneska vím,že to ani technicky dělat nemohl a vzhledem ke svému počítači (operační systém W 98,RAM 32 Mb) a připojení GPRS jsem mohl být rád,že se nějak připojuji. Takže dodnes mám vyčítky svědomí-

Druhá místnost byl Domov důchodců
Tam jsem chodil dva roky,tedy nejdéle. V místnosti vládli tři SS a termín vládli je docela přesný. Hlavně jeden z nich oli.twist se snažil místnost udržet v pořádku. Vzpomínám na něj rád, ačkoliv na konci mého pobytu se přidal ke skupině,která mne vyštípala. Zažil jsem s nimi srazy, i kdyř první,který byl společný s nějakou místností z Lide.cz spíš znamenal pokus odlákat lidi z DD. S tím jsem se v DD i mé poslední místnosti setkal častěji a myslím,že to není největší tragedie. Ale o tom později. Bohužel každá pohoda musí být něčím či někým zkažena a určitou ksupinou mi byla vyhlášena válka. Neprve jsem bojoval,povolával administrátory k pomoci,ale obvykle se to otočilo proti mně. AK, který jsem dostal v době,kdy mi nešlo připojení,to dokazuje.

Když jsem zjistil,že nermám šanci na přežití,odešel jsem s kamarády do D-Dcimry
Tam chodila vcelku zajímavá skupina,která opustila podobnou místnost u konkurenčního chatu. A byli mezi nimi zajímaví lidé. V té době zazněl od tehdejších stálých správců návrh,abych se stal SS a já ho přijal. No osud a Giggo chtěl jinak. Ale to sem nepatří a dneska už je mi to docelo jedno, pravda tehdy jsem hovořil jinak. Po roce se situace měnila. Původní osazenstvo postupně přestalo chodit a po druhém pokusu o to ,abych dělal SS,byla jmenována do této funkce Dronty. Místnost se začala měnit. Dost lidí odešlo a moc se jich neukázalo. Snažil jsem se ji podpořit, ale po čase jsem zjistil,že ta situace je neudržitelná. Prostě dva kohouti na smetišti a to bez ohledu,že to jeden z nich vzdal. Tak jsem nějakou dobu nechodil. A nyní chodím jak do cimry ,tak do DD. Ale už méně a doufám,že už nemám takovou závislost. Jen tehdy když mám chuť a čas.

Kdysi jsem uvažoval,proč je snad více sporů v místnostech pro starší než v ostatních.
Kdosi (tuším Prazdroj,ale nevím přesně) mi říkal,že nejsou odlišné od ostatních. Nemyslím,že má pravdu. Pro mladší je to hlavně zábava. Pro nás osoby přes 40 let se jedná o skutečnou náhradu kamarádů,či rodinných příslušníků,kteří jsou pryč. Často se tu objeví lidé po rozvodu, kteří ztratili kontakt na společné známé. A proto jsou vazby často pevnější. Hůř se snáší odchody,ale často i příchody nových. Občas se vytvoří komunita, která odmítá nováčky. Jenže to je právě začátkem konce a hádek. Nastává klasická ponorková nemoc. Skupina lidí se potkává každý večer a povídá si. Chvilku je to krásné,ale za čas již není o čem. A vzhledem k tomu,že se novým dá jasně najevo,že o ně nestojíme, nic nového už nemůže přijít. A lidé chodí a nemají o čem mluvit. Nastane situace,kterou známe my,kteří jsme byli dlouhodobě v nemocnici. Stáváme se alergickými a dalšího jedince. A pak se začneme hádat v místnosti i na forech.

Proto rada pro SS podobných místností. Odchod lidí je zcela normální, je zbytečné nad ním brečet. Je však nutné,aby byl uvítán i nováček. Přinese nový vzduch a to místnost potřebuje

Je to jsem se rozkecal. Promiňte
guest Muž Mc2uba (mc2uba@centrum.cz) ... 06.11.2008 22:51:39 ... (190/243)
Moje oblíbená místnost(i)
Tak nejradši mám Flirtík pro mladé. Důvod? Pže tam chodím od počátku, co jsem tady na XChatu, mám k té místnosti už citový vztah a taky proto, že tam jsem SSko *3*

Dále Panopticum. Důvod? Je to nová místnost, kde jsou super lidi, s kterýma si moc rozumím a taky proto, že je mi sympatický název místnosti *47*

Mc2uba ► You are PC, we are MAC!
guest Muž akai-power ... 11.10.2008 07:40:09 ... (189/243)
Nemám oblíbenou místnost.
Nechodím zde chatovat, protože málokdy narazím na někoho, s kým si nepokecám jen o blbostech. Radši chodím jen na fóra, když tam lidé píší, více přemýšlí.
guest Muž Cascada19 (Vladec17@centrum.cz) ... 28.09.2008 17:40:45 ... (188/243)
Re: nej room
Odpověď na příspěvek od aluaska z 28.09.2008 17:33:40: room HŘBITOV je fakt nej někdy se tam zastavte a uvidíte teda pokud tam nebude nuda doporučuji čas od 7h večer ale jsou tam ty nej lidičky z celýho xchatu s pozdravem Cascada19
ALuASka Žena aluaska ... 28.09.2008 17:33:40 ... (187/243)
nej room
HRBITOV je nej.jsou tam fain lidicky.nekdy nuda jak to byva.ale jinac parada.
guest Muž Asulakra (Asulakra@centrum.cz) ... 25.08.2008 12:09:57 ... (186/243)
:-(
Ja nemám žádnou oblíbenou místnost protože se se mnou nikdo nebaví např.:slaďoučký.bonbónek
guest Muž Tjamja (tjamja@centrum.cz) ... 03.08.2008 22:51:52 ... (185/243)
Nej room
Tak já mám rád místnost Bůh Tě Má Rád, páč tam chodí spousta pohodových lidiček, je tam sranda atd. I kdyz ne každý den je posvícení :)
guest Muž Edit96 ... 15.07.2008 21:54:49 ... (184/243)
cauky
No moje nejoblibenejsi mistnosti jsou :Chrudim,magie,od 9 do 13,12-13-14-15-16,nactiletí,hrbitov...mn o bude toho hodne...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 25 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: