XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Jakou místnost máš nejraději a proč?

 

Jakou místnost máš nejraději a proč?

Jakou místnost máš nejraději a proč?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kde si nejlépe pokecáš....
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 z 25 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

Zidane_Tribal Muž Zidane_Tribal (vanekzdenal@centrum.cz) ... 02.03.2009 12:05:18 ... (203/243)
Re (2): U Zidana
Odpověď na příspěvek od Lusiellla ( mailto:Lusiellla@gmail.cz ) z 28.02.2009 00:38:52:

Je zajímavé to, že vždy nějak takhle blbě reaguješ na můj příspěvek. Vždy se ti v té tvé debilní palici zrodi myšlenka, a hned ji píšeš sem. Myslíš si, to co si myslet chceš. *3**3* Moc dobře víš, že to není pravda.

*5371*Zidane_Tribal*5371*
*370*Certifikátor pro Šumperk,Šternberk,Uničov a Zábřeh*368*
guest Muž Lusiellla (Lusiellla@gmail.cz) ... 28.02.2009 00:38:52 ... (202/243)
Re: U Zidana
Odpověď na příspěvek od Zidane_Tribal ( mailto:vanekzdenal@centrum.cz ) z 25.02.2009 05:52:48:
" Mám ji nejraději, protože mě tam přijde kdo chce, napíše mě kdo chce odkud chce a když něco potřebuju, tak si někam zajdu a je to. " *47*
Tím " NĚCO" máš na mysli, když chodíš a honíš lidi na CRT ??? *161*
Ty mě opravdu bavíš každým příspěvkem *261*


*367*Stálý Správce: místnost Plzeň
Certifikator: oblast Plzeň *367*
Zidane_Tribal Muž Zidane_Tribal (vanekzdenal@centrum.cz) ... 25.02.2009 05:52:48 ... (201/243)
U Zidana
Mám ji nejraději, protože mě tam přijde kdo chce, napíše mě kdo chce odkud chce a když něco potřebuju, tak si někam zajdu a je to.

*5371*Zidane_Tribal*5371*
*370*Certifikátor pro Šumperk,Šternberk,Uničov a Zábřeh*368*
guest Muž Eliza007 (ElisSs1@seznam.cz) ... 24.02.2009 21:48:28 ... (200/243)
Kolín
No tak zaručeně Kolín ne. :D..Sice tam choděj blázni, ae nejvíc tam sou dobře ujetý lidi :)


*338* Eliza007 *338*
guest Muž Elliie ... 15.02.2009 20:38:16 ... (199/243)
Aktualne a porad...
PANOPTICUM

... je tam cast obdobi myho zivota.. nwm jestli hezka nebo spatna, ale je tam a je pro me dost zasadni. Je tam plno lidi, na kterych mi zalezi, i kdyz se mi jich dost velka cast odcizila moji abstinenci k xchatu, ale je to proste ona *15*

Elliie *1408*
... si kokot...
guest Muž GhEttO_PrcEq (Me.s.ik@seznam.cz) ... 30.12.2008 11:14:40 ... (198/243)
Hřbitov :)
Koukám,že sem asi píšou jen záwisláci z Hřbitova . *261**18*


*881* *391**370* GhEttO_PrcEq *881*
Tohle není Váš buzeranský PoP tohle je čistej Hip Hop
*881* Fórum *881*
guest Muž Spartiak-BV (Lanicek@gmail.com) ... 29.12.2008 23:49:46 ... (197/243)
Hřbitov 4EVER
Zdravím, před 4-5 lety jsem si založil nick Spartiak. Začal jsem chodit jen tak do různých místností, ale ustálil jsem se tam tak na čvrt roku v místnosti Tuning. Jelikož mě to po čase omrzelo a chytla mě blná tak jsem si zrušil všechny icky a profily a nicky co jsem kde na netu měl a bohužel byl mezi nimi i XChat. *10* Do teď toho lituji ale zrušil jsem svůj nick. Takže uběhlo pár let a s kamošem nás chytla blbá a založily sme si nové nicky na XChatu. *47* Začínal jsem v místnosti *2923*, protože to je moje město kde bydlím. Ze začátku to tam bylo super, seznámil jsem se tam s hodně lidma.Postupem času se to jen zhoršovalo a zhoršovalo. Nvm co se stalo ale s některými jsem si přestal rozumět. Jelikož všechno zlé je k něčemu dobré, tak jsem zůstal s některými v kontaktu a jsou to moji "best friends".*215*

Jak jsem se dostal k místnosti Hřbitov a proč jsem si ji tak oblíbil?
No stalo se to tak, že tam začal chodit kamoš s tou jeho. Mě to samozřejmě lákalo, a tak jsem tam semtam nakouknul. Postupem času sem tam chodil víc a víc a poznal jsem tam super lidi.*1743* Sice je většina z jinýho kraje než já ale i přesto si s nimi moc rozumím. Naše dvě šikovné SS se o místnost krásně starají. Teď k nám přibyl i bot místnosti, což byl jedne z našich SS sen. Každý tam každýho rád uvítá a jsme rádi, když k nám přibude nějakej novej stálej člen. *40* Na místnost jsem začínal chodit, když tam nikdo moc nebýval, bylo nás tam vždy tak max. 5. Teď vždy ve večerních hodinách je tam plno zábavy a srandy. Většina členů, vč. mě, tam chodí i přes mobil. Možná to moc okecávám ale říkám jak to je a jak je to tam super...Prostě mohu všem maXimálně DOPORUČIT!!!

*2434*DJ PMC 4ever*240**252*FreeRadio 107FM*252**240*
guest Muž Carodejkasnu ... 29.12.2008 23:34:59 ... (196/243)
Hřbitůvek je nej
Když zapátrám v mozku, tak moje první asi místnost kam jsem vešla byla Čajovna, nato hned Brno a pak sem tam i něco jiného.Moje nejdelší působení bylo v Pohlazení.Našla jsem tam super kamarády, s některýma se už znám i osobně a jsem ráda, že je mám.Pořád jsme v kontaktu, ale pak se to začalo, některým ty vztahy tam dost kazit včetně mě, a tak jsem odešla i já.Někdy tam nakouknu, ale dost málo.Nyní chodím na Hřbitov a jsem moc spokojena jak s lidičkami tam, tak s SS......moc příjemný přístup, a nenudím se tam, vždycky tam s někým pokecám.Hřbitůvek je NEJ



Srdíčko pohladím a úsměv vykouzlím, jsem tu pro Vás Carodejkasnu
guest Muž GhEttO_PrcEq (Me.s.ik@seznam.cz) ... 29.12.2008 11:10:49 ... (195/243)
a ted ja :D
Aby ste neřekli taky sem něco ''narvu'' :D

Před 3 lety,když sem si založil nick,tak sem se stal spoluzakladatelem místnosti Bechyně,kde bydlím,byla to dobrá místnost.Po ani ne 3 měsících ustálení,se místnost zrušila.důvod už ani nevim.Tak sem začal chodit do místnosti 12-16 kam sem chodil docela dlouho pod nickem (ChyTry-MaLy-KojeneC),byli tam bezva lidi,na tu naší ranní partu,když sme chatovali než sme šli do školy*40* nikdy nezapomenu přirostli mi k *100*,bohužel jak se to všude stává,pomalu někdo odcházel,u někoho nebyl ani čas a nakonec sem zjistil,že všichni báječný lidi,za kterýma sem tam chodil už tam dávnou nejsou*71*,tak sem bloumal místnostma asi měsíc,než sme znova začali bojovat o ustálení místnosti Bechyně,začali tam chodit bezva lidičky,seznámil sem se s lidmi z mého okolí a vše bylo super,jednoho dne sem se z nudy přišel kouknout do místnosti Panopticum a Hřbitov a hodně věcí mě překvapilo.Například pozdravy od stálých návštěvníků,kteří mě vůbec neznali( ne jak v jiný room,že se tam semnou nikdo nebavil),nějak sem tam začal furt chodit a teď tam sem každej den*85* a líbí se mi tam *845* ..to by bylo asi tak vše**643**3* ..dík za pokec :D


*881* *391**370* GhEttO_PrcEq *881*
Tohle není Váš buzeranský PoP tohle je čistej Hip Hop
*881* Fórum *881*
guest Muž MaXXter ... 28.12.2008 19:33:31 ... (194/243)
Best room?
Ahoj. Tak já jsem zpočátku chodil do 12-16, ptže jsem ještě hledal pokec a učil se tady. Poznal jsem tam pár kamarádek, které už teď vůbec nevídám. Pak, když jsem se jednou nudil, tak jsem vešel do Pohlazení a tam mě to hned zaujalo, přesně jak píše Domyska. Byli tam super lidičky, fajn pokec a mám z tama nejvíce kamarádů. Ale pak se to tam začalo hádat a SSka hodně věcí sváděli na tzv. děti..*19* Naštvali mě a dost. I když tam stále chodím, tak teď je pro mě nej místnost Hřbitov*18* Dvě krásné SSačky*40*a plno suprových lidiček, kteří Vás po příchodu pozdraví, ne jak v jiných místnostech. Fakt jsem tam spokojenej*4*jo a ještě mám rád vlastní místnosti, ptže si tam můžu dělat co chci*1*


*141*MaXXter bude slavit jeden rok na XChatu*90**18**845*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 z 25 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: