XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Jakou místnost máš nejraději a proč?

 

Jakou místnost máš nejraději a proč?

Jakou místnost máš nejraději a proč?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kde si nejlépe pokecáš....
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž GhEttO_PrcEq (Me.s.ik@seznam.cz) ... 29.12.2008 11:10:49 ... (Strom/Strom)
a ted ja :D
Aby ste neřekli taky sem něco ''narvu'' :D

Před 3 lety,když sem si založil nick,tak sem se stal spoluzakladatelem místnosti Bechyně,kde bydlím,byla to dobrá místnost.Po ani ne 3 měsících ustálení,se místnost zrušila.důvod už ani nevim.Tak sem začal chodit do místnosti 12-16 kam sem chodil docela dlouho pod nickem (ChyTry-MaLy-KojeneC),byli tam bezva lidi,na tu naší ranní partu,když sme chatovali než sme šli do školy*40* nikdy nezapomenu přirostli mi k *100*,bohužel jak se to všude stává,pomalu někdo odcházel,u někoho nebyl ani čas a nakonec sem zjistil,že všichni báječný lidi,za kterýma sem tam chodil už tam dávnou nejsou*71*,tak sem bloumal místnostma asi měsíc,než sme znova začali bojovat o ustálení místnosti Bechyně,začali tam chodit bezva lidičky,seznámil sem se s lidmi z mého okolí a vše bylo super,jednoho dne sem se z nudy přišel kouknout do místnosti Panopticum a Hřbitov a hodně věcí mě překvapilo.Například pozdravy od stálých návštěvníků,kteří mě vůbec neznali( ne jak v jiný room,že se tam semnou nikdo nebavil),nějak sem tam začal furt chodit a teď tam sem každej den*85* a líbí se mi tam *845* ..to by bylo asi tak vše**643**3* ..dík za pokec :D


*881* *391**370* GhEttO_PrcEq *881*
Tohle není Váš buzeranský PoP tohle je čistej Hip Hop
*881* Fórum *881*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: