XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Sexuologická poradna u MiLiHo

 

Sexuologická poradna u MiLiHo

Sexuologická poradna u MiLiHo

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Milostný styk těší daleko víc, je-li spojen s oddanou láskou. Ne v požitcích, které jsou kdykoliv po ruce, ale v požitcích, v něž se teprve doufá, spočívá hlavní půvab milostné touhy.
Pojď sem   *3575*Sexuální výchova je proto oprávněná, protože dívky se jinak včas nemohou dozvědět, jak děti nepřicházejí na svět.Zezadu   *4590*Svatba   *2803*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 169 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 

MiLiČerná hvězdička Muž MiLi (mili27@centrum.cz) ... 20.12.2008 14:28:38 ... (1629/1689)
Vtípek
Jede Trabant po dálnici D1 a najednou mu dojde benzín.
Řidič zastaví a čeká, až ho někdo vezme do vleku. Zastaví mu řidič se Škodovkou 120 a chvíli ho vleče.
Po chvíli se však na Škodovce něco porouchá a musí také zastavit.
Po chvíli čekání zastaví řidič s Volvem, zhodnotí situaci a říká: "Jak to vidím, tak Vás klidně vezmu na lano oba dva."
Řidič Trabantu jen jemně poznamená:
"Ale kdybyste jel moc rychle, tak já na vás zatroubím, vy zpomalíte, ano?"
"Spolehněte se", odvětí řidič Volva . Tak tedy vyjedou.
Na dálnici D1 u radaru, kolem kterého právě projeli, šťouchne jeden policista podřimujícího kolegu a s vyjeveným obličejem se ho ptá:
"Ty vole, viděl si to?"
Druhý odpoví: "Ne."
"Představ si, že tu teď projelo Volvo stoosmdesátkou!"
"No a? "Kvůli tomu mě snad nemusíš budit."
"No jo, ale za ním jela úplně stejnou rychlostí škodovka sto dvacítka!"
"Fakt, jo?"
"A to ještě není všechno: Za nima lítal trabant od jedné strany silnice k druhé a troubil, že je chce předjet!"

*3*


*1582**2772*

*4685*Sexuolog MiLi*4761*
*3855*Schůze je vítězství zadků nad mozkem.
*3855*Moje forum: Uživatelská fora/Osobní/Sexuologické poradna u MiLiHo
MiLiČerná hvězdička Muž MiLi (mili27@centrum.cz) ... 20.12.2008 14:25:54 ... (1628/1689)
Vánoce
http://www.videopohlednice.cz/p/itdy93tee1efay1l/

*3*

*1582**2772*

*4685*Sexuolog MiLi*4761*
*3855*Schůze je vítězství zadků nad mozkem.
*3855*Moje forum: Uživatelská fora/Osobní/Sexuologické poradna u MiLiHo
guest Muž New-name ... 17.12.2008 10:10:20 ... (1627/1689)
Hezké svátky
a PF 2009



Ňů nejm *2721*
MiLiČerná hvězdička Muž MiLi (mili27@centrum.cz) ... 16.12.2008 14:50:21 ... (1626/1689)
Vtip
V autobuse cestuje výrazně namalovaná paní.
Pán, který sedí vedle, jí říká:
"Já marmeládu raději jím, než abych si jí patlal na obličej..."
Ona mu na to odpoví:
"Já mám také raději čuráka v sobě, než vedle sebe!"*3*

*1582**2772*


*4685*Sexuolog MiLi*4761*
*3855*Schůze je vítězství zadků nad mozkem.
*3855*Moje forum: Uživatelská fora/Osobní/Sexuologické poradna u MiLiHo
MiLiČerná hvězdička Muž MiLi (mili27@centrum.cz) ... 08.12.2008 21:13:05 ... (1625/1689)
Tak jdeme měřit
http://www.magazin.cz/laska-a-sex/278...c-zmeri-delku-penisu


*1582**2772*

*4685*Sexuolog MiLi*4761*
*3855*Schůze je vítězství zadků nad mozkem.
*3855*Moje forum: Uživatelská fora/Osobní/Sexuologické poradna u MiLiHo
MiLiČerná hvězdička Muž MiLi (mili27@centrum.cz) ... 01.12.2008 16:49:08 ... (1624/1689)
Deníček
JEJÍ deníček:

V sobotu večer se choval podivně. Chtěli jsme si jít někam sednout. Byl naštvaný. Možná kvůli tomu, že jsem byla s kamarádkou celý den po nákupech a přišla jsem pozdě. Skoro jsme nepromluvili, tak jsem zkusila navrhnout jít někam jinam. Neprotestoval, ale přesto pořád mlčel a byl duchem nepřítomný. Když jsem se zeptala, co se děje, řekl jen: "Nic". Ptala jsem se ho, jestli je naštvaný kvůli mně. Ale odpověděl, že to nemá se mnou nic společného a že si nemám dělat starosti. Když už jsme jeli domu, řekla jsem mu, že ho miluji, ale nevěnoval tomu pozornost. Jednoduše nechápu, proč mi neřekl: "Také Tě miluji". Když jsme došli domů, cítila jsem, že jsem ho ztratila a že už se mnou nechce nic mít. Jen nepřítomně seděl a koukal do prázdna. Pak jsem si šla lehnout. Přišel o 10 minut později a k mému překvapení zareagoval na mé něžnosti. Pak jsme se milovali. Avšak stále jsem měla pocit, že je svými myšlenkami daleko ode mne. To bylo na mně příliš, tak jsem se rozhodla, že si otevřeně promluvíme, ale on již spal. Než jsem usnula, tak jsem plakala. Nevím, jak to půjde dál. Jsem si skoro jistá, že má jinou. Pak můj život nemá skoro žádný smysl.

JEHO deníček:

Sparta sice prohrála, ale večer jsme si prima zašukali.*3*

*1582**2772*




*4685*Sexuolog MiLi*4761*
*3855*Schůze je vítězství zadků nad mozkem.
*3855*Moje forum: Uživatelská fora/Osobní/Sexuologické poradna u MiLiHo
guest Muž p.i.p.p.e.r. ... 28.11.2008 21:03:35 ... (1623/1689)
Žije!!!:-
Kde seš Mildo?Zase je u mě ta potwora*47*Léčíme se ze wčerejška*1*
MiLiČerná hvězdička Muž MiLi (mili27@centrum.cz) ... 28.11.2008 18:22:17 ... (1622/1689)
Vtip
Paní učitelka se ptá ve třídě: "Když máte na plotě pět ptáků a jednoho zastřelíte, kolik jich tam zůstane?" Pepíček se hlásí. "Ani jeden,všichni ptáci odletí po výstřelu" Paní učitelka přikývne,"Správná odpověď je 4,ale líbí se mi takový způsob uvažování" Na to Pepíček řekl:"Paní učitelko i já Vám dám jednu otázku. Tři ženy sedí na lavičce a každá má zmrlinu.
První ji opatrně olizuje z boku, druhá ji cumlá ze zhora skoro až ke kornoutu a třetí jemně uhryzává od vršku. Která z nich je vdaná?"
Učitelka se začervená, ale nakonec odpoví: "Podle mně ta druhá, co si zmrzlinu dává celou do úst." Pepíček na to řekl: "Správná odpověd je ta,která má prstýnek, ale líbí se mi Váš způsob uvažování."

*1582**2772*


*4685*Sexuolog MiLi*4761*
*3855*Schůze je vítězství zadků nad mozkem.
*3855*Moje forum: Uživatelská fora/Osobní/Sexuologické poradna u MiLiHo
MiLiČerná hvězdička Muž MiLi (mili27@centrum.cz) ... 17.11.2008 14:01:15 ... (1621/1689)
R.Uzel
Dotaz:
Pane doktore, můžete mi podrobněji vysvětlit, jak vypadá poloha na BSE?

Dr.Uzel:
Jedná se o polohu běžně používanou při náhodných známostech.
Styk proběhne v libovolné pozici a po necelém roce partner ze soudní obsílky zjistí, že si ta šílená kráva celou historku o antikoncepčních pilulkách vymyslela.
________________________________________ _____________________________

Dotaz:
Pane doktore, onanuji v průměru 50x denně. Je to normální?

Dr. Uzel:
Buďte bez obav, počet masturbací je individuální záležitostí.
Jenom pro zajímavost-čím jste mačkal klávesy při psaní tohoto dotazu?

Dotaz:
Pane doktore, mám přirození dlouhé 3cm. Můžete se k tomu vyjádřit.

Dr. Uzel:
Bohužel ne, mám opar a nemohu se smát.
____
Dotaz:
Pane doktore,přistihla jsem manžela při masturbaci nad fotografií Leony Machálkové. Co mám dělat?

Dr. Uzel:
Řešení je jednoznačné. Okamžitě svého manžela objednejte na prohlídku u očního lékaře.

Dotaz:
Pane doktore, seznámil jsem se s dívkou, ale před prvním milováním jsem zjistil, že má na přirození malý řetízek. Nevím, co si o tom mám myslet. Může to být nebezpečné?

Dr. Uzel:
Žádné obavy, milý hochu. Pokud na řetízku nevisí kniha návštěv, je všechno v naprostém pořádku.

Dotaz:
Pane doktore, je pravdou, že se AIDS přenáší stiskem ruky?

Dr. Uzel:
Standardně nikoliv, záleží ovšem na tom, kde se ruka nachází.

Dotaz:
Pane doktore, můj manžel je Rus a miluje polohu 69.Nelíbí se mi to,co mám dělat?

Dr.Uzel:
Nedělejte nic a buďte, ráda, že nemiluje polohu 1968 To je totiž tankem do prdele.

Dotaz:
Pane doktore, jak vypadá poloha na Gagarina.

Dr.Uzel:
Pozice je jednoduchá. Navštivte nejbližší erotický salón, jděte se slečnou na pokoj a tam jí oznamte, že nemáte peníze.Uvidíte jak rychle poletíte.

Dotaz:
Pane doktore, můžete mi popsat sexuální polohu "Na Grebeníčka"?

Dr. Uzel:
Poloha je velmi jednoduchá. Vaše partnerka si pozve jiného muže a souloží s ním,zatímco Vy jim do toho bez přestání kecáte, jak byste to uměl líp.

Dotaz:
Pane doktore, můžete mi vysvětlit významy písemného označení velikostí ženských ňader?

Dr.Uzel:
Jistě. Užívají se písmena A, B, C, D a F,což znamená: Absence,
Bobulky,
Cibulky,
Dýně
a Fujtosemselek!

*1582**2772*






________________________________________ _____________________________
*4685*Sexuolog MiLi*4761*
*3855*Schůze je vítězství zadků nad mozkem.
*3855*Moje forum: Uživatelská fora/Osobní/Sexuologické poradna u MiLiHo
guest Muž New-name ... 20.10.2008 17:40:22 ... (1620/1689)
pexeso
tady už taky nikdo dlouho nepsal, tak aby to nesmázli
Tak si zahrejte se mnou http://www.neiaberau.de/memory/ *88**3*


Ňů nejm *2721*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 169 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: