XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Deleatur

 

Deleatur

Deleatur

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Osobní fórum.
K čemu to tu je? Údiv   *9*Hroznej smích   *3*
Pro srandu králíkům! Veselý   *1384*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 z 139 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | » | Poslední

 

Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 24.04.2011 14:03:09 ... (249/1389)
Ad ČSS2
Pardon, Gnarls Barkley jsou skupina, měl jsem gůglit. Přitom ten hlas mi byl povědomej. Aby ne, když jsem si tuhle opakovaně pouštěl Cee Lo Greenův duet Forget You s Gwyneth Paltrowovou na letošních Grammy (mimochodem, taky by se to mohlo brát jako nepochopení textu, protože je to o tom, jak mindrák štěká na zlatokopku, v necenzurované verzi se to zove výmluvněji Fuck You):


Btw. Petr Ševčík padá i u TipSportu, budiž Osvaldové, Zeťové, Panáčkovi i antiševčíkovcům přáno. Současný stav: 1. Gabriela Gunčíková (2,30:1), 2. Alžběta Kolečkářová, 3. Michal Šeps, 4. Petr (7,00:1), 5. Lukáš Adamec, 6. Martin Kurc, 7. Martin Harich, 8. Simona Fecková (13,00:1). I když Petrovi fandím a tipuju u něj vysoké umístění, přece jen bych podle současné odezvy tipoval spíš na Top 7. Vím, že je i dost odezvy ve smyslu, že Kurc je nevýrazný (nemluvě o pozitivní odezvě na Petra), ale pořád to IMHO není tak negativní odezva jako u Ševčíka. Ale je možné, že se hlasy pubin a žen pro slaďoušky a slušňáky tříští mezi oběma Martiny. Zrovna Harich je mi nejméně sympatický, ale že by skončil tak brzo, se mi nechce věřit. Na Panáčkovi byla srovnávací anketa s minulým ročníkem, kde bych já Mira Šmajdu srovnal spíš s Harichem než Petrem; sice jsou to typově jiní zpěváci, ale IMHO podobní právě tím přirozeným pohybem na pódiu, komunikací s fanynkami, jejich odezvou i odezvou na fórech, která je (byla) sice i negativní, ale týká/týkala se spíš jejich přeslazenosti a neposednosti. Nebyla ani není tak negativní jako v Petrově případě, který z diskusí vychází jako charakterově nejamorálnější ze současného ročníku. Ani u Jana Bendiga (se kterým bych ho srovnal já) nebyla tak negativní, ale občas probleskly předsudky, které máme vůči romskému etniku. Zároveň ale taky kvůli tomu, že Bendig byl kontroverzní i jinak, třeba u Mateje Piňáka jsem takové narážky skoro nezaznamenal. Bendíkovi byla stejně jako Petrovi vytýkána přeslazenost až přiteplená, de facto i vysoký chlapecký hlas, který prodával v písních, přebíraných po ženských interpretkách. Vlastně mají společný i vytýkaný pokleslý vkus (Petr to teď schytává za výběr I Like It).

Ale výhradně dívčí superfinále by asi pubíky potěšilo velmi, i když je to též velmi zřídkavý tip. *25**1*
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 23.04.2011 09:02:52 ... (248/1389)
Ad ČSS2
Na co se těším z poloficiálního playlistu (článek na ofiku vypadá takto - http://superstar2011.nova.cz/clanek/n...ke-tanecni-hity.html - ještě, že mazací komando neřádí i na "neoficiálních" diskusích, to bychom se dověděli velký kulový... *369**3*):
1. Petr Ševčík - I Like It - Enrique Iglesias // Už jsem se vyjádřil a buď jak buď, nejzvědavější jsem vždycky na něj. Vždyť může každé kolo vypadnout. *40**20**3*
2. Gabriela Gunčíková - Firework - Katy Perry // Překvapení. Perry je mi dost nesympatická a vyhýbám se jí, ale tohle mě od refrénu zaujalo. Hlavně to, že větší hlas by to svádělo k exhibicím nebo snaživce k přepínání hlasu, Katy IMHO respektuje jak svůj strop, tak písničku. Gun to hlasově určitě sedne, ale je to úplně jiný styl zpívání, vyloženě popový. Možná to “zprzní” podobně jako Ševčík Ráchel. *88*

3. Simona Fecková - Hung Up - Madonna // Tak vysoko samozřejmě kvůli Madonně. Jinak už u Dominiky Staré bylo řečeno, že Madonna sice není bůhvíjaká zpěvačka, ale má velmi specifický (a rozpoznatelný) projev. Plus zde speciálně je taky vidět, že navzdory věku je pořád fit a školená tanečnice. Takže pro Simona dost kláda:

4. Alžběta Kolečkářová - Papa Was a Rolling Stone - George Michael // Myslím, že bude zpívat spíše tuhle verzi (říznutou Adamskiho Killerem, než originál od The Temptations. Zvláště ale s přislyšením (podle vzor “přihlédnutím”) k originálu si to neumím představit pro ženský hlas.
5. Lukáš Adamec - Crazy - Gnarls Barkley // Snad se mu zadaří lépe než Kurcovi se sealovskou Crazy, ale černošskému hlasu se prostě blbě konkuruje - Barkleyův je stejně hutný, ale mnohem otevřenější, což je poznat i na rozsahu, na Lukášovy výšky je IMHO potřeba si zvyknout, nejsou příjemné na první poslech.
6. Martin Kurc - Livin’ la Vida Loca - Ricky Martin // To jako vážně? A to si myslí, že to nejen uzpívá, ale i utancuje? No potěš pánev! *40**3**3*
7. Michal Šeps - Over the Rainbow - IZ // Šepsovci si stěžovali, že jejich idol nemá šanci ukázat na “neparodické písni”, jak “vynikající a intonačně bezchybný” zpěvák to je, tak prosím, i oni se dočkali. *14*
8. Martin Harich - Grace Kelly - Mika // Asi diskuse nečte - Ševčíkův hlas je kritizovaný zvláště za to, jak vysoko je posazený, a on si vezme skladbu, kde se pořád tahá do falzetů? Taky si vzpomínám, že už v době, kdy si to vzal Ondřej Ruml v CZ X-Factoru, někdo psal, že to chce shovívavost, protože "Mika se svými falzety není normální zpěvák" (v celé ambivalenci tohoto výroku). Když miluje Robbieho, proč si nevzal Rock DJ?

9. novácké šizené, necitlivé a těžkopádné aranže
10. paní choreografka, její nápady, hopsandy a rádobyhiphopeři.

A právě kůli posledním dvěma se zas tak netěším, i když mám pop a najmě pak svižný a pánve hybný rád. *40**1*
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 22.04.2011 21:54:58 ... (247/1389)
Ad ČSS2
Tak jsem zkouknul to vyřazování. Hodně jsem přeskakoval, protože mě ty Marešovy fórky nezajímají (mimochodem, "nováci" už se naučili vkládat reklamy i do videí) . Společná píseň zdlouhavá, Ševčík působil opravdu školácky (až zakřiknutě), i když si neodpustil svůdné pohledy (okem, které mu nezakrývá emopatka), kdykoli na něm utkvěla kamera.

Očividně nebyl ani smířený s tím, že by mohl vypadnout už teď a určitě ho nepotěšila nominace i od Zeťové, ale dle mého spíš její argumentace. Ani mně se nelíbí, co se snaží naznačovat o "slabé osobnosti" (najmě se svou minulostí), ale považuju to za legitimní důvod. Koneckonců že ani zpívat neumí, řekla už minule. Tak přidala (hrubý překlad), že jí je tak nesympatický, že by ho nechtěla poslouchat, ani kdyby zpívat uměl.

Koneckonců víceméně stejného názoru je i Osvaldová, i když netvrdila, že zpívá nejfalešněji, ale čím dál falešnějc. Ale ani v tom není sama, bude si to myslet nemalá část diváků, jinak by nebyl pořád v čekárně (spíš mě překvapuje, jak často je tam Kurc). Malý výběr z panáčkovských diskusí po přezpívání Ráchel až po nominace na vyřazení:

JJ: Ševčík znásilnil mou oblíbenou píseň. Pro něj tak typické, zalíbit se na úkor všeho. Ten kluk vůbec není svůj, chová se tak, jak mu kdo poradí. Pro mě zatím stále zůstává nevyzrálý a do šoubizu z hlediska psychické nestability nepoužitelný - leda by se chytil s Ivetou za ruku a zpívali duo-psycho. [Dal] do písně všechno, r´nb kličky, několik metalových výkřiků, nosové tóny, některé tóny držel nesnesitelně dlouho a tím i nesnesitelně falešně, několikero cukrbliků do kamery a pomazlit se s diváky. Ty vlasy z něj dělají buzíčka, s culíkem vypadal lépe. Znásilnění písně je výstižný výraz, tak to prostě vidím. [...] Proč se nesmíříte s faktem, že se Osvaldové prostě nelíbí? Mně se taky Ševčík nelíbí, nechtěla bych ho vídat v TV pořadech, a proto mu nepošlu sms. Osvaldová je tam od toho, aby rozhodovala, tak rozhoduje. Habera už něj také není odvázaný
jojo: Pert - rádio bych hned vypnul a daroval Hujerovi výměnou za švestičky ze zahrádky. Doteď mi nikterak nevadil, po Savkovi má náběh být druhý zpěvák, ke kterému možná začnu cítit lehké nesympatie. Dobrá, poselství písně vem čert, kupříkladu Janis Joplin se po výkonu Alžběty minulé kolo stále musí v hrobě otáčet jak vrtule, a u mě zcela v pohodě. Ale tohle bylo úplně prázdná vlezlá exhibice okořeněná pohazováním ofiny. Kdyby to aspoň zpíval vesele, smutně, naléhavě, laškovně... Nebo zamilovaně v domnění, že je to o princezně Ladě, tohle ale bylo úplně o ničem, akorát trochu té vlezlosti tam byla.
°_m-M-m_°: Když si třeba Petr posunul Ráchel do bezpečí o dva tóny dolů tak, aby se mu zpívala pohodlně, samozřejmě ho to pak nutí ke zbytečným exhibicím v závěru, aby ukázal, že umí i výš. Nebylo by nutné kazit magickou píseň přízemní samoúčelností, kdyby to zpíval "v originálu", kde by se dostatečně energeticky vybil i na základní melodii.
Hana: Proto ani porota nemuhla věřit svým uším, když Petr byl bez auto tune ve finále falešný jak divá svině. Ševčíkovci tento slyšitelný do uší bijící rozsíl možná v duch popírání všeho, popřou. Ale porota i my jsme slyšeli a už víme proč... Možná o téhle falešnost mluvil Jerguš!
(Je k tomu debata, která vypadá kvalifikovaně a ve smyslu, že použití autotune je nesmysl, ale zase i Osvaldová a Zeťová jsou odborné porotkyně a asi by jen tak pro nic za nic o "s vlasy odstřihnutým hudebním sluchem" a "nezvládáním pěvecké techniky" nepřepínaly. Že já to tam neslyším, znamená jen to, že su hluchoň bez hudebního vzdělání i praxe... *40**20**3*)
Samantha: Tak jsem se prokousala dnešní diskusí a dospěla jsem k názoru, že toho balastu je na mě tak akorát a další už číst nechci. Na začátku tu byla aspoň legrace, ale teď se to změnilo v Klub bolestínů Petra Ševčíka. Nejdřív ho chtěla odstřelit produkce, teď ho pro změnu nesnáší Osvaldová se Zeťovou. Sakra, proč za vším vidíte hned averzi a točíte to furt dokola a pořád a zase, jak ho chudáčka nesnáší? Copak jí jednoduše nemůže přijít nejméně zajímavej? Těch lidí je tam už jen deset. Měli jmenovat dva. Jmenovali Celeste a zbylo jich devět.
cedarin: V Dlohé cestě Habera Ševčíkovi řekl, že zpívání je i o hlavě a o uvolnění a o tom, jestli se člověk narodil pro jeviště - což jak dodal, je u Ševčíka velký problém. Řekl mu dále, že někdo tam může přijít, zazpívat hůř, ale je to uvolněné a že když zpívá Ševčík, že je to urputný boj s tony. A že kdyby se uvolnil, že by to nezaškodilo, proto ho poslali dál. Petr se určitě snaží, ale prostě mu to Gábina s Helenou nevěří, proto jejich verdikty.
(Nevím ale, jestli to není obhajoba poněkud dvojsečná - pokud podobným způsobem vybírali soutěžící s omezeným talentem, tak není divu, že mnoha divákům současná sestava připadá nejslabší v historii. I takové názory jsem v diskusích četl.)
rafles: Nechápu lidi, kteří tak moc zbožňují Ševčíka. Hlas má nevýrazný (nezapamatuje se), slabý (tenký), intonace často špatná a o barvě se nedá [...] mluvit vůbec. Docela chápu paní Osvaldovou, že jí Ševčík k srdci nijak nepřirostl (ani mně, a to už od začátku, kdy se porota mohla rozplynout blahem nad jeho "technikou zpěvu"). Ovšem jeho unylý kukuč a vlasy do očí dělají u -náctek svoje.
Petra: Na Ševčíkovi je nejhorší:
1. Hujerství
2. Rektální alpinismus - jak se snaží divákům zalíbit, to z něk úplně kape
3. Zneužití Moniky k zastření skutečné sexuální orientace - chudák holka...
4. Narcistní prohrabávání vlasy každé 3 sekundy
5. Zprasení poselství Ráchel
6. Hraje jenom na city a vysílá pohledy jak z Chcete mě.
7. Falešnost, viz. Jerguš
8. Hraje si na rockera a zpívá samé cajdáky
9. Nervově labilní. Mohl by nahradit Sepéšiho v dvojici s Ivetou. Ti by se k sobě hodili.
10. Není vůbec osobnost. [...] Na mnoha z těch ostatních bodů se tu shodla i významná množina diskutujících.

Osobně se nedivím, že podobné stěrky provokují "ševčíkovské pišťuchy", protože ze všech fanoušků Ševčíka dělají v horším případě amorální kreatury, které fandí všem uvedeným vlastnostem, v lepším vypatlané blbce, který vůbec nejsou s to tyto vlastnosti v Ševčíkově projevu identifikovat. Mě by to asi na Panáčkovi taky vyprovokovalo aspoň k rejpům. Ale tak nějak je mi to jedno. Stejně jako v případě obou porotkyň, do kterých si s gustem rejpnu, že jsou to můry, ale když jsem to jejich hodnocení slyšel, jen jsem si odfrknul: "To víte, že jo." Taky jsem připravený na to, že ho budou nominovat, dokud tam bude, to je v pořádku, je to v logice jejich argumentů, naopak bych hlavně od Zeťové považoval za projev neupřímnosti a falše, pokud by se toho nedržela (Osvaldová má rezervu, protože se drží zpěvu, i když nevím, jak chce okecat návrat hudebního sluchu *9**3**3*). Taky si nemyslím, že jsem jediný, komu to žíly netrvá:

dolores: dobry vecer:) dovolte, aby som sa predstavila.som dolores-fanaticka, sebestredna a hlupa fanynka sevcikova :)))))))))) pozdravujem vsetkych sevcikovych antifanusikov tych dobroprajnych s nadhladom a vtipom ( vlcka :D) aj tych zloprajnych, co ho svojimi sarkazmami zosmiesnuju a urazaju, a aj skrytych, co si svoju averziu skryvaju za podporu tych zloprajnych:) urcite ste sa vsetci nasli.;-) tiez pozdravujem neutralne nicky, ktori maju vsetko na salsame :D a este pozdravujem vas baby, co neunave obhajujete petra, az tak ako pistiace harichovky :DD chcem vam len povedat, ze sme vsetci na jednej lodi. :))) a je tu sranda, lebo napr.kto nefandi nikomu (ale ani nikoho neznasa) a toto cita, tak sa bavi na vsetkych prispevkoch :DD [...] ja mam oblubene vsetky nicky, a uz mi teraz je smutno, ako niekoho potesim ked sem prestanem chodit po vypadnuti sevcika :))) [...] tiez som rozmyslala nad zetovou a osvaldovou, a mne to pride, ze skor ako o sevcika tu ide o akysi vnutorny konkurencny boj medzi porotcami haberom a osvaldovou. on ho na zaciatku uplne vyniesol do neba, co sa osvaldovej asi vobec nepacilo a teraz, ked sa uz na velkom stagi petrovi tak nedari ako v semifinale, tak ona je na koni, a s kazdym aj mensim petrovym zakopnutim dava haberovi najavo ako nemal pravdu, ale ma ju ona :)))) ale to je samozrejme moja konspiracia, nemusite s nou suhlasit. helena sa len vezie a rytmus sa na tom bavi:)))
yeey: no Rytmus kdyby dal Ráchel, tak by se Gábina s Helčou ještě rády omluvily Ševčíkovi:DD
katy: [Osvaldová] už mě taky štve, je to úplně stejný, jak tenkrát nasazovala Petrovi Bendemu...ale jemu to paradoxně pomohlo ,tak třeba to vytáhne i Ševčíka .. přeju mu to .. už jenom kvůli Osvaldový :)

Kupodivu mně, "ševčíkovský pišťuše" (???), přišel mnohem hrubější Haberův argument pro nominaci Celeste (že "se jako zpěvačka tváří, ale pro něj zpěvačka není"). Ta ho ale vzala obdivuhodně. Vůbec si získala všechny mé sympatie, které ještě nestačila získat - i když ze sebe zase tlačila úsměvy a bylo úsměvné sledovat, jak se chvílemi kontroluje a chvílemi má dětsky transparentní emoce, měl jsem z ní podobný pocit, jako při Bendíkově vyřazení - týjo, to je teda osobnostní vyzrávání! Jediné, co mi u ní chybělo, byl pan Buckingham, který by po páně Ištváncově vzoru vykázal Mareše do patřičných mezí.

Petrův postup na úkor Matěje je samozřejmě zase průser, i když to tentokrát tak neprožíval (čímž myslím, že měl zřejmě k Monice Povýšilové blíž). Však se porotkyně a antiševčíkovci dočkají, vůbec si nemyslím, že do čekárny chodí automaticky jako nominovaný. Sice pochybuju, že Mareš nebo Tina dostávají kompletní pořadí, který si v mžiku zapamatují, ale můžou to být režijní pokyny na základě výsledků z minulého kola. Sice vidím teprve druhé vyřazování, ale taky Matěje podruhé v čekárně (Celeste byla podruhé v rozstřelu, to bylo jasné). (Podle toho při nejbližší příležitosti vypadnou Petr, Kurc nebo Simona.)

Mareš je sice hééérečka, ale zase nepředstíral překvapení nadarmo - Monika i Matěj byla nečekaná vyřazení aspoň v kontextu porotcovských nominací. Mimochodem, z celého letošního mužstva na mě nejchlapšteji působil právě Matěj, to je dle mého už hotový muž.

Btw. Ševčík bude v nadcházejícím tanečním kole prý zpívat I Like It, což je fuj eurodisco od fuj Enriqua fuj Iglesiase. Ale vydržel jsem, protože jsem si říkal: "Jo, frajere? Petr to zazpívá líp, ten nepotřebuje falzet. A určitě si nedovolí nějakou fanynku píchat prstem do kozénky, ani si jako mačistický hovado prohrabávat imaginárního ptáka, vole!” A když jsem slyšel ten rap, to jsem se teprve rozesmál - cožeto, Petr bude rapovat? To musím vidět! *47**3**3*
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 20.04.2011 23:48:40 ... (246/1389)
Ad ČSS2
Vyřazování jsem ještě nestihnul zkouknout, slíbil jsem, že připravím podklady na zítra, aby lidi nekvaltovali (= neflákali práci) před Velikonocema. Ale pustil jsem si nedělní vystoupení Ivety Bartošové... a bylo to to nejsmutnější, co jsem tam doteď viděl. Očividně škodolibý Mareš při následném rozhovoru na facku. Už jen proto, že I. Bartošová je odstrašujícím příkladem, jak může člověk padat, když neumí nic jiného než zpívat. Na úplném dně dle mého stále není a úplně vygumovaná taky ne (i když výraz na konci představení bych hodnotil jako nepříčetný) - spíš se jen nešikovně snažila rozhovor sama vést (aby byl podle jejích představ). A nenechala si ujít příležitost vystoupit v pořadu, který má (tipuju) miliónovou sledovanost, i když se bulvár předháněl ve vymýšlení skazek, jak se hroutí, upíjí či vymlouvá na ledvinovou koliku.

A přitom si myslím, že mezi normalizačními hvězdami patřila technicky k nadprůměru, žádná amatérka typu Markéty Muchové.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 19.04.2011 23:22:09 ... (245/1389)
Ad ČSS2
Předem - všechna videa jsou ve Scalexově rekapu. Protože je to oficiální subdoména, nemělo by tam řádit "autorské" komando.

1. Petr Ševčík - Ráchel // Táááč-dááá-ůůůn!!! Jako správná "ševčíkovská pišťucha" jsem u vytržení a zbožňuju pódium, na němž Petr vystupuje. Jen houšť a větší kapky, skoro jsem to s punkem trefil. V nižších polohách jsem dokonce slyšel zlepšení oproti Come What May. A ta odvaha se ke všem výtkám postavit čelem a přiznat, že chce především zapůsobit, což ho zřetelně vyděluje z řady ostatních, kteří do zpěvu vkládají především svou duši. Takový Harich by se nejradši rozdal. Tudy cesta rozhodně vede. Ještě zpevnit hlas (v mluvě i ve zpěvu), nebát se řevu, zbavit se culení, jemnějších gest a vlasů úplně (aspoň vojenský sestřih; nevím o žádném mužném gestu, jak odhazovat takovou patku) a být na pohodu a svěží - no tak nevyhraju, hlavně že to nevzdám bez boje. Jak řval i Morpheus: "Tohle je Sión a my se nebojíme!" *70**66**3* (Konečně mám svůj příběh. Minule totiž do mě rejpali, jestli není nuda fandit Chodúrovi s jeho bezproblémovým náběhem start-cíl. A taky můžu konečně favorizovat nějakého „tragického neumětela“ - u Burketa nebo Machaly, kde se na tom shodla většina, to opravdu nešlo. Bendík i Sámer byli na můj vkus moc křehcí hoši, u Petra se mi líbí, že tak sice působí, ale není čím dál vydeptanější a zlomenější, ba se mi zdá, že pod těmi úsměvy je nevybroušená drdovská žula. *66**3* Už mě nevyděsí žádné fámy, ani popisy "pana doktora" - když ten napsal, že Petr má na sobě "barevnou košili", polila mě hrůza, že to bude nějaká křiklavě barevná havajanka, a ona to byla velice vkusná károvaná mikina na zip a s kapucou. Přesto bych Petrovi příště doporučil něco jiného, nepůsobilo dobře, že mu skoro padala přes ramínka.)
2. Gabriela Gunčíková - Země vzdálená // Té samozřejmě nikdo moc nevyčítá, že jí spodky taky chybí (btw. podle toho přízvuku, není ona z Moravy?) a že výšky má kazové, protože chraplavé. Nicméně jak se kochám u Ševčíka a žádný spodek mi nechybí, kochám se i u ní. Navíc to podala odlehčeně, takže jsem si na Juliho a můru vzpomněl až teď. Když už jsem u těch spodků, nemyslím, že ty šaty byly její velikost a zajímalo by mě, jestli si ty slečny uvědomují, že maj diváky v úrovni nohou a že pravděpodobně jim vidí všude? Nebo že by nosily spodní prádlo s výstrahou: "Nečum!"? *9**3**3* Stran toho roští - jak vidno, ani tak silná osobnost, nepodléhající manipulaci, nemůže prásknout do zrcadla: "Co to jako je? To ani omylem! Už aj to rozčesejte, nebo vám ty neumětelský pazoury urazim!" *30**3**3*
3. Alžběta Kolečkářová - eSeMeS // Souhlasím se šlapáním na jazyk, jinak se mi to ale líbilo. Sice skoro stejné výrazové "zpoždění" jako v Cry, Baby; ale nakonec to pro mě trefila. Navíc se mi velmi líbí její znělý, pružný a otevřený hlas. Kromě toho i už ženské výrazy, které shazuje dětsky potutleným smíchem a prosebníčkováním o hlasy. Mareš se strkáním čenichu do soukromí trapnej a Šeps vůbec ne na pohodu a svěží, ale velmi nervózní a jako na trní.
4. Lukáš Adamec - Držím ti miesto // Právě proto, že jsem tak zřetelně rozuměl navzdory Lukášově melodickému řevu, ta písnička se mi prostě nelíbí. Lukášu, Haberu ještě na triko? Vy jste teda Hujer. Habera je fakt ješita. Chúdě Tina mi připomněla Isabelle Adjaniovou v Podzemce - manžel: "Co to máš za účes?" Helena (Adjaniová): "Čerokíz. Howgh." I když Tina v tom vypadala, prepáčte, jako poník.
5. Matej Piňák - 22 dní // Zase mi vadily jeho grimasy, ale už po první sloce jsem si začal podupávat, milá písnička. Jen nemusel tak spěchat, s tím taky souhlasím. Vykyslý Jerguš tam fakt byl - když ho zabrala kamera, tlesknul aspoň jednou.
6. Michal Šeps - Já na to mám // Čekal jsem, že to bude větší sranda a byla to spíš - souhlasím - tragikomedie. Okořeněná tancem sv. Víta. *40**3* Opakovaný vtip to pro mě není, protože poprvé vidím Michalovo vystoupení vcelku. ALE... v těch křičených pasážích jsem dost zpozorněl a chtěl bych ho slyšet v rockovém kole (přičemž by mu někdo zakázal reggae) - Petr by svůj hlas takhle z uzdy až tak nepustil a Lukáš ho má "zavřenější" (což IMHO vyniklo při tom kudrlinkování). Úplně mě vyděsilo, že si snad vzal balerínský punčochy. Takže, prosím Vás, pokud chcete Petra stavět do nějakého kontrastu, tak ne s tímhle věchýtkem, Lukáš poslouží mnohem líp.
6. Celeste Buckingham - Nekráčaj predo mnou // Jak jsem napsal, těžko se na tom mohla vysekat. Ale překvapilo mě, jak ji sedla slovenština. Zapojení ostatních superstáristů se mi nelíbilo, protože tomu chyběla pointa - pánové si ji měi hodit na ramena. Takhle by si přišli na své i diváci u TV obrazovek. Asi už chápu i já, proč jsou z ní někteří pánové hin - říkal jsem si: No jo, lolitka!, ale teď se tam producírovala opravdu pěkně. Připomněla mi Martinu Pártlovou (CZ X-Factor) a její Fever.
7. Simona Fecková - Modrá // Musím souhlasil, že nejen kvůli vyžehleným vlasům působila unyle. Snahu bojovat ji neupírám, ale výsledek kolem mě tak nějak prošuměl, i když tam měla velmi pěkná místa. Nohy má krásné, ale její šlapání byl o poznání méně hot než Celino.
8. Martin Kurc - Trezor // Takhle: určitě se mi to líbilo víc než od Dolínka, ale taky jsem čekal větší srandu, něco jako zpívajícího pana Tau Matúše Pišného... *88**3* ...i když by to nejspíš bylo ještě horší, stačilo, jak ho rozhazovalo zdravení s fanynkama. Zajímalo by mě, jestli se ozvou hlasy, že s jeho rozsahem to taky není žááádná sláááva.
9. Martin Harich - Ľudia nie su zlí // Tentokrát dávám Černého Petra (vůbec ne Ševčíka) jemu, po minutě jsem to vypnul. Nebavilo mě to a asi je to taky naturalizovaný cizinec.

Diváci prý vyřadili (resp. jejich menší zájem vyřadil) Cel a Matěje. Líto je mi pána, pro mě mohl zůstat do vyřazení Kurce a (nereálného) Haricha a Šepse a pustil bych ho i přes Simonu. Nicméně já nehlasuju, tak nemám co mluvit, ani si nemám co myslet, že by Matej nemohl přes Ševčíka (i když je to teď fakt). *40**3*

Jestli Petra ty můry porotcovský zase nominovaly, tak jen do toho, mu to jen prospívá. Teoreticky - kdyby si opravdu hodně polepšil, vsadil bych se, že by si to připsaly na vrub, že na něj byly extra přísné, aby nespal na vavřínech a nominovaly ho jen proto, že věděly, že v ohrožení není. *66**3*

Ale třeba jsou to jen feministky, kterým už lezou krkem metrouši, feminní typy a buzny. Ten zbytek pánů je samozřejmě vedle Petra ohromně mužnej, prakticky synonymum pro testosteron. Třeba to jednou tak bude, že každý chlapec a chlap bude typově vhodný k Zeťové, ale v tuhle chvíli se vůbec nedivím, že jí u něj chybí sex-appeal, představa, že by ženská jako Zeťová cítila sex-appeal u hocha jako Ševčík je přímo skandálně perverzní. *9**369**3**3*
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 17.04.2011 23:00:29 ... (244/1389)
Z panáčkovský diskusí o ČSS - part 4 & final
(Víc toho nebude, potřebuju se ještě ospršit a pak šupajdím dom, aby si mě někdo nespetl s ženskou a neznásilnil, protože:)
kata: [Někde] jsem četla,že homosexualita se nejvíc pozná podle chůze a typu postavy-jakože chlap se houpe více v bocích a má mírně ženštější proporce, než ostatní. (*40**3**3*)

Adéla: Šeps, nechápu, hoděj mu takovoudle šílenou písen a čekají umělecký zážitek.
Motýlek: Já to ani za písničku nepovažuju, debilita první třídy..... Nešlo s tím nic dělat, měl je s tím poslat někam a zazpívat tam v přímém přenosu něco jiného.....

Motýlek: Uffff...., [Kurc to] neudýchá...., už dýchám za něho....

Scalex: Harich měl pro sluchátka poroty dubléra, či co?

Shadow: [gabina] zlepsi spodky a jde nad bilou :) [...] uz vim, co mi jeji afro dneska pripomina....kloboucnika, co ho hral depp v alence v risi divu....zabijte stylisty a posilejte soutezici na to jeviste v tom, co maj na sebe z domova...budou vypadat lip

dolores: zaciatok rozpacity a mimo, ale potom sa [Petr] chytil
(Smůla. *40**21* Ale těším se, až to v průběhu následujícího týdne nakoukám, jestli to bude odpovídat představám, které jsem si udělal na základě těch komentů.)

http://reality-show.panacek.com/ceskoslovenska-superstar
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 17.04.2011 21:25:00 ... (243/1389)
Z panáčkovských diskusí o ČSS2 - part 3
(Si to chci užít, během pracovního týdne se k tomu nedostanu, domů ještě nepojedu, vrátil se bratranec, který mi to tam hlídá, to je typický chlap, ten se se mnou na nějakou fičovinu jako Superstár dívat nebude, určitě si otevřel lahváč a čučí na nějaký sport. *66**3**3* Jistěže jsem tam doma já, ale jednak ho tam potřebuju, druhak nesnáším, když se někdo se mnou na něčem nudí a na sport nemám celovečerní toleranci.)

JUDr. Marek Kalina: [To] je přesně to, co mě u nás s..e!!! Zonyga byl považován za „člověka z lidu“ a je to u bráno jako výhoda!!! To je prostě ta prapříčina toho, co já vidím v těchto soutěžích jako fundamentálně špatné...
pimpa: No však ale Šeps je teď největší pámbu pro všechny huliče, kaliče, flegmouše atd. ! Tak jeden je pro Tebe buran z lidu, druhému fandíš. Zajímavé. Píšeš tu, že chlupy v podpaží jsou u chlapa hnus, Kurcovi bys trhal obočí, Piňákovi holil bradu a žehlil vlasy, zatímco Šeps si nechtěl ani mýt hlavu, a to Ti nevadí?

dolores: teraz bol na markize zaber na spevakov, petr bol normalne sportovo nastajlovany, ziadne ortodoxne culiky :DD
(Adonai! Mi nevadí, že jsem naletěl, to bych pak neměl takovou radost, promptně přeřazuju Petra se svém žebříčku zpět. Když to ještě dá, budu ho milovat, ale pořád si budu myslet, že sámerovské 3. místo je pro něj strop. Tím spíš, že mě teď praštila další věc, která na srovnání s Drdou nesedí - Zbyněk měl níže položený hlas. A taky mám dojem, že byl sice kritizován za to, že je to další pubiní idol, ale občasné narážky na to, že je zženštilý nebo dokonce přiteplený, se hned rozbíjely o jeho poker face. *40**3*)

VLT: Tak teď dumám, jestli se Ivetce chtělo na pódiu čůrat nebo ji peridodicky chytal hexnšus. Nebo co měla znamenat ta přičapnutá póza?

Prochor: Pišťuchy už vybalujou plyšáky. Outfit Šepse je fakt super. Jsem duhová víla ... [...] Tak teď ovšem Šepsík zabodoval: "Zazpívám notoricky známou písničku...jak se to jmenuje?":-)

Samantha: [V publiku] pěkně [otrávený Oravec]. Asi ho pořád trápí, že nemohl předávat ten mesidž. :-DD

hans: Tak předpovědi se vyplnily, Šepsův výstup byl jedna tragikomedie.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 17.04.2011 20:01:08 ... (242/1389)
Z panáčkovských diskusí o ČSS2 - part 2
Já si můžu dělat, co chci, nejsu jako ty superstáři. *70**3**3*

Tomáš: [Že je JUDR.Kalina homosexuál lze] usuzovat z jeho názorů,z jeho hudebního vkusu,z jeho vyjadřování... ...troufnu si říct,že poznám homosexuála a tady je to bočas do očí bijící,ale pokud jsem vedle,tak s efakt omlouvám,ale neznám moc dospělých heterosexuálních chlapů kteří by fandily Harichovy a poslouchaly takové hudební braky jak JUDR.Kalina.
JUDr. Marek Kalina: [Já] ale fandím Šepsovi. Harich mi tak nějak nevadí... Zajímavá je úvaha o souvztažnosti sexuální orientace a úpadkového hudebního vkusu, ale to asi je pravda, V gay klubech je Vondráčková a Zagorka ještě populárnější než na tzv. heteráckých diskotékách... :-)
dolores: tomas, prisla som nato, ze ty asi budes hetero ? ci? :)) aspon podla videa s gabinou, u ktoreho si sa vzrusil :D
(Jinak by se toto hodilo na KsK, tam byla většina náramně pyšná na to, že nejsou "buzny" - tohle pejorativum s klidem transponovali na výrazně feminní homosexuály - ale "heteráci na kluky". No fakt, podle nich bylo na homosexuálech všechno podstatnější než to, po čem je to pojmenovaný - vizte např. zde post/citaci #70. *3**3**3* Btw. jsou i takoví chlapi, kteří si myslí, že jen homosexuál může sledovat pěvecké soutěže a že není náhoda, že většina mužských soutěžících působí tak... errr... nemužsky. *66**3**3*)

dolores: mne lezie na nervy, ze sa vytvoril ten mytus, ze je sevcik technicky najlepsi a tym sa zabuda na inu stranku jeho spevu. technika a rozsah, ked je zvladana na patricnej urovni (vobec nie dokonale) je bonus pre spevaka, ako je petr. ale podstatne je pre mna, ze on spieva krasne. ak rozumiete slovu krasne a znamena v cestine to iste co v slovencine :) jeho farba, v niektorych polohach ma uplne fascinuje a feeling tak isto. je to u mna pocitova zalezitost a ved hudba je o pocitoch. podobny pocit som mala z janeckovej z talentmanie. nebola ani nahodou dokonala, ale ten pocit z jej spevu som mala tiez, proste krasa. :)

dolores: treba zdoraznit, ze nielen baby neznesu peknu spevacku [ako gabca], ale casto aj chlapi neznesu pekneho uspesneho spevaka. beru ho okamzite ako konkurenciu v risi samcov :D spominam si na odpor chlapov proti samerovi alebo bezdedovi :D to boli komenty.... pocuvate okom a nie uchom, atd. :)) v ziadnej slovenskej serii superstar nevyhral vylozene pekny clovek :D v tej poslednej by si to kocka mirgova zasluzila najviac

JUDr. Marek Kalina: [Běta.] Alternativní testosteronový low end v bagančatech :-) a Superstar? Pro mě nikdy...
hej: Co máš proti bangačatům, ty low ende? I topmodelky je nosí, tak zklidni estrogen.

Katynka: Na mě Petr Ševčík taky nepůsobí zženštile, ale spíše jemně ve svém chování a projevu. Já to naopak kvituju, někdy mám těch nezdravě sebevědomých, přidrzlích lidí, kteří snědli všechnu moudrost světa plné zuby. Myslím si, že je někdy potřeba se podívat i na ty, kteří se snaží prodat to, co umí lidštějším způsobem, který nekácí ostatní okolo. A na Petrovi je vidět, že chce, aby jeho postupy byly zasloužené diky zpěvu a ne čemukoliv jinému. Jenomže toto se už dnes nenosí a to je moc velká škoda. Všichni podporují extrémní exoty, ale že by někdo dokázal ocenit jemné, čisté a vnímavé lidi, to je jaksi out. [...] Jemnost není to samé co zženštilost. To je velký omyl. Ne každá ženská je taky jemná. Jemnost je projev chování v tom směru, že ten člověk dovede vnímat dané situace a dovede dle toho přizpůsobit své chování. To znamená, že se za žádný okolností nebude chovat stejně – dle Tebe se chlap musí v každé situaci chovat tedy drsně a neohroženě, aby jako chlap vypadal, ale věř mi, že jsou situace, kde se toto chování opravdu nehodí a nevyžaduje. Takže jen proto, že je někdo citlivý, neznamená že je zženštilý.
blanka: [Ano, zženštělý] není to co jemný a citlivý. Chlapy takové typy absolutně nesnáší, protože ženské jsou z nich paf. V žebříčku 10 nejkrásnějších chlapů světa je velká většina s jemnými rysy a pohledem plaché laně. A někdo takové typy třeba vůbec nemusí. A je to dobře. Protože na kluky typu Petra by se pak stála fronta.
(Cituju přesto, že i já jsem si všiml, že hlavně v nižších pasážích This Is the Last Time a You Raise Me Up Petr zpíval a vyslovoval opravdu velejemně. Pořád ale netvrdím, že je zženštilý, najmě když ho srovnám se sebou, ale že to neodhadl. Že si neuvědomoval, že působí jemně i tak plus ten vyšší hlas, a přidal něhu, kterou pasáže vyžadovaly... a neštěstí bylo hotovo. Byť pro mě ne. Už projevit něhu je u chlapa/heterosexuála problematické, co teprve ji vybalancovat ve výraze.)

Petra: Podle ukázek ze žkoušky na MTV to Petrovi bude slušet. Má černý oblek, bílou polorozepnutou košili a černý klobouk se širokou krempou. Akorát je divný, že mu z toho klobouku ve předu lezou spletené copánky. Vždyť byl minule už nakrátko...
(Myslel jsem, že nemůže být hůř, ale tohle je ještě větší nevkus než oceánovská aranž. Dost pochybuju, že si promluvil s rabínem, protože tohle by si nedovolil. Btw. ty „copánky“, to budou jako pejzy. Tím u mě na žebříčku níže padá až za Haricha. Aspoň takhle za bukem si ulevím na adresu „pana doktora“, že je to nevkus, protože je to polopatismus par excellence. Nevkusnější by už byl jen koncetrákovský mundúr s našitou Davidovou hvězdou. Nebo ještě hůř, namalovat si ji na čelo, jako že ji má takhle i ta Ráchel, ne? Což mj. znamená, že se nemusí obtěžovat ani mí stěrači z "Blízkého východu", odkdy zrovna já mám respekt k židovské kultuře a víře - vizte posty/citace - #123 & 125. *63* Ale někdo se nad to povznést umí:)
spejs.tlemon: V pořadu, kde dělá dramaturga Vítek Pokorný, nejsou Michal David, Iveta Bartošová nebo umělé pejzy vůbec nic divnýho… to je eště málo! [Rozumný] člověk se nemůže žádným umělým pejzům divit, když šéfa SuperStar dělá tenhlecten hudební předchůdce Leoše Mareše. ..dneska pejzy a Heja Heja, zítra medvěd na koloběžce a comeback Luneticu; a možná přijde i kouzelník.
(Pak u mě Ševčík ztrácí, že se rozhodně neozval. Aspoň mohl vymluvit na neúctu k židovské kultuře, potažmo obětem šóa.)
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 17.04.2011 19:37:56 ... (241/1389)
Z panáčkovských diskusí o ČSS2
(A co by ne? Protože mi přestavují byt a jsem bez sanitárního zázemí, jsem druhý den v práci a prostě nebudu makat, abych pak měl v pracovních den šílené prostoje a ostatní se na mě mračili, že se místo práce bavím o takových kravinkách jako je talentovka na Nově. *369**3*)

aramejka: Těšila jsem se, že teď zazpívá něco melodičtějšího, třeba od Schelingera? - bohužel to bude „imho“ snad nejotřesnější a nejnudnější odrhovačka, která mohla zaznít. Kdybych chtěla šířit spiklenecké teorie, řekla bych, že produkce chce naopak odstřelit Šepse - tím, že diváky přesvědčí, že je to je jen kašpar, který v pěvecké soutěži nemá co dělat... Další klacek pod nohy dostal Martin Kurc, s jeho trochu flegmatickým projevem bude Trezor dost náročné zvládnout, ale třeba překvapí...
Motýlek: tak to je telepatie, včera mě napadlo, že by Michal mohl zpívat Dům holubí, že by mu to hlasově sedlo, i když by to dal z části dost po svém... Ta pasáž - "můžeš mít třeba zrak sokolííííí..., nespatříš ztracené údolíííí....." Přesně k jeho hlasu... Minule moc ovací nesklidil /hlavně za nesrozumitelnou angl/, a teď, když je potřeba zabodovat, má zpívat takovou slátaninu...
Vlk: Zaplaťpámbu, že tu má někdo v této záplavě pišťuch rozum. Díky aramejko a Motýlku :) Jediný, kdo by si mohl stěžovat na výběr je opravdu Šepsík. (Trošku ještě Kurc.) Takovou kravinu dát takovému skvělému charismatickému zpěvákovi! Ale on (a s ním jeho příznivci) si nestěžuje, pač je to člověk pozitivní a chce lidem dávat radost. Což se mu snad podaří. Ne bolestínky hysterkovat.
(Přesně moment, kdy bych se neubránil rejpům, že se hysterkuje leda o hysterkování, navíc řeč byla o typově špatné volbě a pokud Šeps dělá kašpárky na Haberove přání už od castingů, tak Hujer je on, kdepak Ševčík, který se dokonce nechal nalomit až poté, co se chlapák Lukáš vzdal pokrývek hlavy. Zajímavé ovšem je, že "ševčíkovky" jsou i de facto kurcovky a vsadím se, že by byly - a já se k nim hlásím - i kdyby kritizovaly výběr níže zmíněné jemné rottrovky pro Gun, Holubí dům pro Šepse - mně by to teda vyrazilo dech - a pro Alžbětu třeba - když už tam byla na pranýři Bartošová jako plánovaný host - Heja heja. Navíc se v případě pánů zřetelně jedná o fandění samci, který je nemůže nijak ohrozit. Mj. proto nesouhlasím se starším "páně doktorovým" názorem, že Šeps je kontroverzní jako hulič; že je "alternativní" stejně jako Alžběta a levicově zaměřený určitě taky, to mu nevadí. Být tam nějaký urostlý, svalnatý chlapiště, které by s jasnými zraky pělo tuřím hlasem a hovořilo vytříbenou češtinou, teprve pak bych se ozval, že toto teda ne, to je špatný příklad pro mládež, protože to určitě není výsledek hulení. *69**3* A když už bych byl v tom rejpání, asi bych si globálněji rejpnul i do pimpy - i když nevím, která pimpa to je - že Šeps je přece na pohodu a svěží úplně jako NeVyVolený Pelán, u kterého mi podobné neustálé rejpání neodpustila. *69**3*)

pimpa: Teda, mým idolem v době puberty byl Kotvald s Hložkem :-)), ve čtrnácti jsem byla na jejich koncertu, podobně postižených nás tam byl plný sál, ale takhle trapně nikdo neječel. Holt jsme ještě byly puberťačky na úrovni, ta dnešní mládež fakt roste jen pro šibenici... :-)))

Monika: Ja si myslim, ze stejne jako Chodur byl v prvni rade jasny vitez od zacatku semifinalovych kol tak v letosnim rocniku tu pomyslnou zlatou tresnicku prevzala Gabina. Gabina vsem ostatnim soutezicim utekla milovymi kroky a veskere spekulace o jinem vitezi mi prijdou naprosto nepravdepodobne.
1. Gabina ma velmi specificky hlas (je jedno zda se ten hlas lidem libi ci nelibi, kazdy Gabcu okamzite pozna v radiu, coz se treba u Alzbety rozhodne nemusi podarit - Betka zpiva dobre, ale hlas ma obycejny)
2. je univerzalni zpevacka schopna zazpivat nejen pomalou rockovou baladu ale i rychlou vypalovacku
3. Gabiny vykony jsou velice stabilni a myslim, ze tomu nebude nikdy jinak i kdyby se ji neco nepodarilo tak diky sve barve hlasu tu chybu laik ani nepostrehne na rozdil od Sevcika (jehoz hlas je tak cisty, ze kazda valka chyba je do oci bijici i obycejnemu laikovi)
4. ma nejlepsi hudebni vkus presne vi jaka pisen je jednak pro divaka atraktivni a taky jaka skladba se nejlepe v danem kole hodi k jejimu hlasu
5. pusobi velmi inteligentne, na 17 let rozumove prevysujici divky v jejim veku
6. je to krasna baba (jedinou vytku bych mela k zubum)
7. ma obrovskou vyhodu, ze ma nejmensi antifanklub, na rozdil od Haricha, Sevcika, Sepse jejichz antifankluby se stale rozsiruji. Gabina jako zpevacka i lidem, kteri maji jine favority nevadi, a to je obrovske plus do dalsi casti souteze. V okamziku kdy vypadnou Matej, Alzbeta, Lukas... se jejich fanousci pripoji ke Gabine, ktera jim nevadi spise nez treba k Petrovi, cimz jeji fanklub jeste vzroste.
Vlk: No že by Gábina někoho dvakrát "zasahovala"? Možná "rockery" (ti asi hlasy moc neposílají) a těch pár lidí, které zajímá slušný zpěv (ti se taky dvakrát s hlasováním nepřetrhnou a navíc je jich proklatě málo). To ten bolestínský tragéd si "vybral" daleko perspektivnější cílovku :)))
Monika: To, ze Gabiny vitezstvi je imho temer 100 % mi vychazi i z duvodu, ze nevidim v nikom vyraznou konkurenci u kazdeho dalsiho souteziciho je minimalne jedno velke ALE. [...] Jeste se vratim k tipum na vitezstvi kdybych prece jen mela jmenovat jednoho jedineho souteziciho kdo ma aspon teoretickou sanci Gabcu ohrozit je to stale Sevcik. Prestoze z diskusi to tak nevypada tak ta jeho barva hlasu je imho pro mnoho divaku zadouci a ve spojeni s cajdakem velice libiva. Takovym cistym hlasem i kdyz jinym zpivali i Drda a Gransky. Drda byl prakticky zpevak jedne pevecke polohy a presto se mu podarilo vyhrat. V jeho pripade bylo uplne jedno zda se jedna o rockove kolo, ceske hity, swing, jazz vzdy si dokazal najit (respektive produkce) pisen, ktera mu sedla a i v pripade kdy se mu nejake kolo nevydarilo a i ti nejvetsi optimiste a jeho fanousci se strachovali o postup po odtajneni vysledku se ukazalo, ze to kolo dokonce vyhral!! Gransky dokud zpival cajdaky vyhraval v okamziku kdy to neslo nasledoval rychly sesup. Pamatuji jak v prvnim kole byl druhy (za All X), druhe a treti kolo vyhral!!!! a ve ctvrtem byl treti a v patem osmy a sel domu...
(I jako "ševčíkovsko-drdovská pišťucha" - Gránský mě úplně míjel, to byl Harich CZ X-Factoru - musím tradičně oponovat, že Drdovi výrazně pomohla produkce, která znechutila jeho nejvýraznější konkurentky - Báru Zemanovou a Soňu Pavelkovou; se Spilkou to byla - opakuji posté - téměř plichta. Dokonce bych - nejen - Vlkovu averzi bral jako dost směrodatnou: v minulé řadě takto opovržlivě psal o Bendigovi a IMHO je Ševčík právě stejný případ: kromě toho, že i Honzovi odpůrci vyčítali přílišnou zženštilost, volby převážně cajdáků, jeho zpěv byl též hodnocen v extrémně širokém spektru od výborného přes nevybroušený diamant až k průměru, ba "podprůměrné pouťovitosti". Stejně tak Ševčík to má od Haberove počáteční velechvály až k názorům, že je to naprosto průměrný zpěvák, který je zajímavý snad jen odpudivým vzhledem i chováním a že jeho hlas je hříčkou přírody. Takže superfinále určitě ne, nejvýše Top 3 - jako další podobný případ Sámer - nebo Top 4 - jako Bendík. Ale je v tom trochu zlomyslnosti, protože si škodolibě předu finále buď Šeps vs Harich nebo vs Gun. Hlavně nad 2. možností by se IMHO "nezženštilci" velice potrápili, zatímco "perspektivní cílovka" aka "ševčíkovky" by to vzala mužsky bez cavyků levým hákem nabít Gun. *66**3**3*)
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 16.04.2011 23:42:26 ... (240/1389)
Z panáčkovských diskusí o ČSS2
Původně jsem citovat nechtěl, i kdybych na ně měl čas, protože je to moc čerstvý a dle mého tedy ode mě i dost provokativní. Ale zrovna včera a dnes jsem se v tom začetl a nejen, že jsou tam zajímavé postřehy, ale taky nehorázná sranda (to hlavně včera):

dolores: klaudia v jednom videu po vypadnuti povedala, ze sa na tom velkom podiu vobec nepocula, ze tam bolo vela ruchov, vrieskajuce deti, atd. vraj len triafala tony od buka do buka a netusi vobec ako to zaspievala
Shadow: to podium je strasny...tam by vklidu usadili symfonak a zpevak by mel prostoru jeste porad dost...a pokud to rekla klaudie, tak se nedivim ze sevcik zpival, tak jak zpival. navic kapela byla utopena uz v semifinale, natoz ted...loni to podium bylo super,dalo se alespon vyuzit. tahle SS je fakt hricka prirody...nejkvalitnejsi pevacka sqadra a nejhorsi produkce, des
(Zajímavé je, že Nova snad pouze v přímé konkurenci - ČSMT vs TM - si dá na technické stránce záležet, jakmile konkurenci nemá, už to zase fláká.)

Lucas: [Ševčík] má celkově posazený hlas vysoko, takže se ti může zdát, že v tom songu sou to výšky, ale spíš to budou jeho středy:-)...a ty pokud vím, zazpívá každý nejhlasitěji. Jeho výšky refrén skladby last time, fakt slabota. [Nemyslím si ani,] že má velký rozsah. Má jen hlasové spektrum posazené výš, než normální chlap, který takové výšky nezazpívá! Ale chybí mu spodek, a jak už jste si mohli všimnout tak basy, které jsou pro chlapa přirozené od něj neuslyšíte, prostě je nemá! Tím pádem se jeho zpěv pohybuje pořád ve vyších tónech a pro mě se stává nudným.
(Čert vem Ševčíka, podle tohoto su normální a přirozenej chlap! *82**82**3**3*)

pimpa: Vidím ten playlist hodně nefér, někomu jdou na ruku - Šeps, ten by stejně nic jinýho nezazpíval, než takovouhle kravinu a může u toho zase šaškovat. Pro ostatní mi ty skladby přijdou minimálně aspoň v pohodě (byť některé ty slovenské ani neznám), ne-li přímo protekční, ale Kurc a Ševčík to tentokrát odnesli a vidím to jako snahu dorovnat počet hochů a děvčat v soutěži. Produkce jsou pěkný ku... Howgh.
Vlk: Taky nevím, co jsou to ty ševčíkovky za prďoly. Místo toho, aby byly rády, že se ten jejich zázrak má šanci ukázat na něčem obtížnějším, zcela v jeho žánru a hlasovém rozsahu, tak budou skuhrat, že ho chtěj odstřelit. To je vidět jak mu věří :)) To je jako kdyby Gábina skuhrala, že má dát Zemi vzdálenou...
dolores: vlcku, ktovie ci by guncikovci neskuhrali, keby produkcia vybrala gabine napr. od rottrovej- Zrejme letos nikde nejsou kytky. to je podobny pripad ako muk pre sevcika, vies moj :)))
Vlk: ..a víš, že tohle bych od Gábiny slyšel radši, než přiblblou ohranou Zemi vzdálenou? Muck :))

yeey: mysim ze v metalovym kole by bylo hooooooodne veselo :DDDDD uz vidim Celeste, Kurce a Haricha jak blejou do mikrofonu :D

Monika: Petr se tam dost potrapi (Martin to bude mit aspon rychle za sebou), Rachel je dost dlouha pisen, vyrazove to neda urcite, myslim, ze i technicky to bude nedokonale a cele to vyzni jako karaoke. Uz Gabinu s Helenou slysim jak mu s radosti oznamuji, ze to byl pruser, ze tuhle pisen muze zpivat zpevak, ktery ma neco odzito, ze ta pisen ma nejake poselstvi, ze mu to neverily atd.....
(Mimochodem, kromě toho, že určitě nebude zpívat celou písničku, to je, myslím, omezené produkčně, tak IMHO do závěrečných falzetů nepude, ani nemá důvod, on to může zazpívat jako svoje výšky. *40**3* Když odhlédnu od výrazu, tak se u něj nejvíce bojím nižších poloh, aby byly znělé a srozumitelné. A doporučuju mu, aby se držel u kapely. Všiml jsem si, že Alžběta mezi diváky vybíhala, ale vracela se ke kapele. Ale zase Gun utekla kytaristovi, protože si asi myslela, že vepředu /ji/ bude líp slyšet.)

(Taky jsem si všiml, že antikampaň se postupně přelévá na Haricha a Šepse. I když to vypadá, že jsem její předvoj, proti superfinále Šeps vs Harich nic nemám, akorát by mě nezajímalo. Asi bych se začal nudit už poté, co by mi vypadl guilty pleasure Petr a pak trojice favoritů Lukáš, Alžběta a Gun. Ale podle mě na to diváci mají právo, prostě je zbytek oslovil více. Já nejsem typ, který chodí po netu a bleje na stránkách pubiních idolů, si je pobleju jen takto v rámci - řekňa - širšího programu. Určitě by mě nebavilo vypisovat žebříčky, na co se vůbec netěším... *9**69**3*)

Shadow: to, že habera řek, že chce šepse vidět ve finále, tak s tím se naprosto ztotožním. prostě na český scéně vrcholné scéně, co se týká reagge, prostě není...takže relevantní je z nějakých 40% i osobnost. navíc nevím, co máte proti pěveckýmu umění šepse....toho armstronga byste, přátelé, nedali ani z desetiny tak, jako to dal on...určitě ne minimálně 98% z vás (nás). navíc..před 14 dny jsme se o Šepse nijak zvlášt nezajímali a teď tu do něj kopem jak šílený. souhlasim, že mu jde produkce na ruku, ale do finále prostě patří...řekněte mi, kdo by tam z tý český squadry měl bejt...hlavně nepište, že jurenka nebo noah...to už jsme řešili před týdnem. uvidíme, co převede, pak se můžem bavit dál

http://reality-show.panacek.com/ceskoslovenska-superstar

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 z 139 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: