XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Diskuze o uživatelských fórech

 

Diskuze o uživatelských fórech

Diskuze o uživatelských fórech

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Nápady na zlepšení úrovně fór, cokoliv vás napadne
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 z 32 | 32 | » | Poslední

 

guest Muž Josh.Chamberlain (the.kubiz@gmail.com) ... 19.04.2006 20:22:04 ... (14/314)
Re (4): Forum Reloaded
Odpověď na příspěvek od ELfkaM ( mailto:elfkam@elfkam.net ) z 19.04.2006 09:36:48:

Ad vkládání obrázků - Myslím, že to není nezbytně nutné, pokud někdo chce vložit obrázek, není problém ho kamkoliv uploadnout (když už někdo nemá kam, tak přece existuje třeba http://www.imageshack.us) a dát sem jen odkaz...
carneroČerná hvězdička Muž carnero (carnero@carnero.info) ... 19.04.2006 14:57:26 ... (13/314)
Re (4): Forum Reloaded
Odpověď na příspěvek od ELfkaM ( mailto:elfkam@elfkam.net ) z 19.04.2006 09:36:48:

K poctu prispevku bych jen dodal malou osobni zkusenost a obrovsky duvod proc ne... to co zminil Elfik se objevilo prakticky okamzite v dobe, kdy Xhodiny pocitaly prispevky daneho uzivatele na forech. Do dvou dni jsem to musel smazat, nebot naprosta vetsina lidi zacala psat prispevky stylem veta - novy prispevek - veta. Na to, ze v Xhodinach je jen nekolik malo lidi (1500), bylo toto okamzite videt na vetsine for. Takze tohle opravdu ne, ne a ne :D

*44* carnero
guest Muž xTUNTAx (sabina.tunta@centrum.cz) ... 19.04.2006 14:49:42 ... (12/314)
Re (6): Forum Reloaded
Elfís..
.. Aha, to mi nedošlo *85* *42* To je také řešení - už mlčím :o)))
.. Já ten řádek též maži, ale aspoň tam píši, komu to je... To Ti musí stačit *85* :o)

edit.. I když ještě něco mne napadlo :o) Tím ale zahájím zbytečně druhý strom a pak chudák moderátor bude muset mazat několik stromů :o)
ELfkaMČerná hvězdička Muž ELfkaM (elfkam@elfkam.net) ... 19.04.2006 14:18:23 ... (11/314)
Re (5): Forum Reloaded
Odpověď na příspěvek od xTUNTAx ( mailto:sabina.tunta@centrum.cz ) z 19.04.2006 12:06:10:

Pokud chceš reagovat na víc lidí zároveň, není přece problém udělat nový příspěvek, zkopírovat si k němu původní nadpis či ho nazvat stylem "reakce na xy" a můžeš vesele psát padesáti nickům najednou. Ani Tě to nijak neomezí, jen klikneš na jiné tlačítko a místo smazání jednoho řádku si jeden zkopíruješ... Já vycházím ze zkušeností, že někteří jedinci onen řádek mažou jen tak pro nic za nic, což velmi velmi velmi znepřehledňuje diskuzi....

Elfik *88*
guest Muž xTUNTAx (sabina.tunta@centrum.cz) ... 19.04.2006 12:06:10 ... (10/314)
Re (4): Forum Reloaded
Elfís..
.. "Ano, nemožnost smazat řádek "Odpověď na příspěvek od..." by IMHO byla výborná." ... Dokážeš si pak představit pandoru, mne a nám podobné, když bychom všichni psali každý příspěvek zvlášť, poněvadž bychom v "hlavičce" měli dáno, že je to reakce na jiný přípěvek? Pandor už to dělá a já osobně kouši klávesnici, když mám před sebou šest příspěvků od jedné osoby. Kdybychom to takhle dělali všichni grafomani, tak je to dle mého naopak hrozné ... :o)

(Jinak se zbytkem s Tebou vesměs souhlasím :o) )
ELfkaMČerná hvězdička Muž ELfkaM (elfkam@elfkam.net) ... 19.04.2006 09:36:48 ... (9/314)
Re (3): Forum Reloaded
Odpověď na příspěvek od Frey ( mailto:m.fredy@seznam.cz ) z 09.04.2006 21:17:41:

Tak fóra XChatu určitě svým způsobem "okleštěná" jsou. Nesmíš zapomnínat, že jsou pouze doplňkovou funkcí serveru zcela jiného typu a jejich návštěvnost je v porovnání s online chatem velmi velmi tragická. Tolik úvodem ;-)

- Barvy mi přidají jako maximální zhovadilost. Ono už takhle jsou s tím problémy v místnostech, ještě to tahat na fóra ;-) Na čtení textů je kombinace černá-bílá stoletími osvědčená... Maximálně by se mi líbilo možnost přizpůsobení barev taková, že každý uživatel by si to nastavil dle sebe a jeho nastavení by neovlivňovalo zobrazení u uživatelů jiných. Ale to je hudba vzdálené budoucnosti i v online místnostech, natož tady...
- Vkládání tučné, podtržení a kurzívy pomocí nějakých tlačítek, jako to je třeba na centrum mailu by určitě bylo dobré. Tagy jsou po mnoha směrech problematické, to je fakt... Vkládání obrázků ... no to nevím. Někde by se to možná hodilo, někde méně. Rozhodně je to ale věc, kterou bych do koše neházel.
- Zobrazení online/offline stavu je IMHO zcela irelevatní. Když diskutuji offline, tak diskutuji offline a nezajímá mě, zda je člověk online. A když mě to přeci jen hodně moc zajímá, kliknu na nick a mám to s celým profilem. Nehledě na to, že zjiš'tování online/offline stavu u až 100 lidí při každém reloadu fóra by neúměrně zatížilo mašiny a ta informace by byla v 99,5% případů úplně na nic.
- Počet příspěvků rozhodně ne. Jednak se za současného stavu nedá ani pořádně spočítat, druhak když se to jednou zkusilo zobrazit, tak hned se objevila armáda lidí "píšujenprotoabychmělvícpříéspěvků". A o taková fóra opravdu nestojím...vy jo? *18*
- Administrátor má hvězdu u nicku, takže je zvýrazněn jednoznačně. (Event. i jinou barvu pozadí.) Zobrazení funkce moderátora je technicky lehce nemožné, protože funkce moderátora tu není jednoznačně určena. Nicméně i tak, většina moderátorů je uvedena v záhlaví fóra, což si myslím, že pro informovanost uživatele bohatě stačí.
- Citování mi přijde jako největší pitomost, co jsem kdy na fórech viděl. Dokážeš si třeba představit, že bych dal tuhle reakci jako citaci? Po pár Re: by z toho byl maglajz jak prase *40* Myslím, že řešení "Odpověď na příspěvek od..." je výborné řešení. Když už potřebuješ něco citovat, tak to není problém zkopírovat.
- Buď můžeš mít dlouhý nepřerušený text, který stránku musí nutně rozházet (či se nezobrazí celý), nebo zalamování po určité délce...těžko uděláš něco mezitím.

- Tagy problém jsou, ale to už jsme řešili výše. Je to chyba, do vzhledu bych to netahal.
- Ano, nemožnost smazat řádek "Odpověď na příspěvek od..." by IMHO byla výborná.
- Jinak problém vzhledu je čistě osobním názorem každého, takže nekomentuiji :o) Mě současný vzhled bohatě vyhovuje, ale když by se udělalo něco jiného - hezčího - nejsem proti :o)

Elfik *88*
guest Muž Lupin2 (s.krasa@centrum.cz) ... 12.04.2006 05:33:14 ... (8/314)
Re (6): Forum Reloaded
Odpověď na příspěvek od feainne z 11.04.2006 23:36:18:

No... avšak je tu menší problém. Tady na Xchatu zase moc lidí s dobrým rozmyslem není.... a stačí pár bluznivých cvoků.... a zbytek si již dokážeš představit. *4**5*
feainne Muž feainne ... 11.04.2006 23:36:18 ... (7/314)
Re (5): Forum Reloaded
Odpověď na příspěvek od Rop ( mailto:pavel.riha@gmail.com ) z 11.04.2006 23:29:46:

Nevím, v čem je těžší hlídat obrázky než hlídat text?
Jediné, co je třeba tak nějak vyřešit problém s velikostí obrázků a s tím natlouct lidem násilím do hlavy, že nemají obrázky bez rozmyslu používat tam, kde to není vhodné a přehánět to s nimi.
Doufám, že tu jednou časem obrázky budou.

Pokud jde o phpBB fora tak souhlasím.
Rop Muž Rop (pavel.riha@gmail.com) ... 11.04.2006 23:34:38 ... (6/314)
Re (4): Forum Reloaded
Odpověď na příspěvek od feainne z 11.04.2006 22:13:52:

jenom by me zajimalo kdo pak ty obrázky bude hlídat *3* .... a phpBB fora jsou hezka vec ale sem bych neco podobného netahal .... tada jedna věc mě tam fascinuje .... jako moderátor můžu upravit cizí příspěvek aniž by se cokoliv (včetně data a času vložení) změnilo *3*

Edit: jo a co se týče linkování příspěvků tak by se buď musela předělat komplet struktura for a nebo dodelat do stromu tagy name a posunul byses ve stromu níž .... ale najel by ti celej strom ... oboje dvoje vyzaduje zásah .... a snad se dřív dočkáme nové méně zatěžující verze for ....
feainne Muž feainne ... 11.04.2006 22:13:52 ... (5/314)
Re (3): Forum Reloaded
Odpověď na příspěvek od Frey ( mailto:m.fredy@seznam.cz ) z 09.04.2006 21:17:41:

- Rozhodně jsem proti zavedení něčeho, jako je možnost citace ( [quote="blabla"]). V rukou některých lidí zde by to byla velmi nepěkná věc. Vedlo by to k citováním celých příspěvků, případně k citacím citací citací ... A ve výsledku by to akorát zahlcovalo fora zbytečným textem. ( Viz příspěvky nejmenované, zde velmi oblíbené uživatelky na Xku. Neodvírejme ještě více její skříňku.)

Mnohem více bych uvítal možnost odkazu na jednotlivý příspěvek ( ne na strom příspěvků jako nyní).
Jedno jestli jestli by se po kliknutí na tento odkaz zobrazil příspěvek jako první na stránce fóra nebo samostatně.
Navíc text "Odpoveď na příspěvek ..." by takto mohl být zároveň aktivním linkem.

- Jinak mnoho s tvých návrhů budí dojem opisování z phpBB fór a nemyslím si, že je to vhodný způsob, jak se rozvíjet dále. Osobně se mi nelíbí ani podpisy, ani více barev, ani tvůj návrh desingu.
U záležitostí jako je linkování obrázků by to chtělo vymyslet nějaký způsob, jak by to zde mohlo fungovat a zároveň nepůsobit rušivě. ( Náhled fungující jako odkaz na plnou velikost?)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 z 32 | 32 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: