XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Znovuobnovení trestu smrti

 

Znovuobnovení trestu smrti

Znovuobnovení trestu smrti

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Já jsem pro. A co vy?
Množí se okolo nás mraky trestných činů a některé, hlavně poslední dobou, jsou dost závažné na to, že lidé opět začínají mluvit o obnovení trestu smrti. Já osobně jsem se v životě už též setkal s jedinci, kteří by si ho bezvýhradně zasloužili. Na druhou stranu je ale něco na názoru, že justice je omylná a že doživotí je horší než pár minut bolesti. Jenže některé případy (Fritzl v Rakousku například) jsou tak jasné, že tam prostě nelze pochybovat....v takovém případě by trest smrti nebyl nic špatného....například ale v případě Kajínka by nemohl být uplatněn, protože tam je hodně otazníků. A opět náš heparinový vrah Zelenka by ho v klidu mohl dostat, protože ten je "prostě jasnej."
Nicméně tábory příznivců a odpůrců jsou oba velmi silné a byť já jsem pro, tak mě napadla ještě jedna věc.
Trest smrti by se dostával jako možnost. Daný jedinec by dostal doživotí na nucených pracech s možností po 30 letech o trest smrti požádat. Tak by si spousta lidí nemohla stěžovat, že režim zabíjí lidi a zároveň by tu možnost trestu smrti byla. Je otázkou, jak moc by byl využíván. Jako celá společnost si asi přejeme, aby hlavně nevznikaly důvody k jeho používání, ale víme zároveň, že to je utopie.
Dle mě bychom měli mít možnost se takového jedince umět zbavit či alespoň dát najevo, co mu přejeme, byť už bude na něm, zda to využije či zda se dál bude hodlat upracovat až do smrti. Co vy na to? Tenhle nápad je můj a zde ho nějak více rozepisuji prvně. Mám za to, že za pokus by to rozhodně stálo a bylo by to jistou úlitbou jak lidem podporujícím trest smrti, tak lidem, co jsou proti....

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 z 21 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | » | Poslední

 

guest Muž snowwily (policieCR@ministerstvovnitra.cz) ... 12.11.2008 17:14:52 ... (78/208)
Re (3): Rudý teror
Odpověď na příspěvek od Pompeius.Magnus z 11.11.2008 22:49:39:
Omlovám se, viděl jsem tři příspěvky za sebou bez avataru a nepřečetl jména.... :) takže jsem myslel že příspěvek od Franty je tvůj....
Všechny věci strašně zjednošuješ a nevnímáš jejich vlastnosti. Hmm, to je zajímavé, já myslel konáš výstrahu a najendou to má být utajované drama... :) Propaganda ti nepomůže, to děalali komunisté taky a jedinné čeho docílili bylo otupění davu vůči všemu a vůči všem, to se mimochodem promítá i do dneška kdy je každý zahloubán do sebe a problémy ostatních ho nezajímají protože on je ukřivděný. Vznikaly by leda posměšné hesla a písničky, ostatně tak jako za komunistů, zkrátka by to nemělo absolutní budoucnost.
Další idea, nikdy se nikomu nepodíváš do hlavy a oni by rozhodně nebyli tak hloupí jako ty a nechvástali se tím ale cíleně se tě snažili zlikvidovat, a další otázka je, jestli bys dokázal vůbec vypracovat systém tajné policie, jistě že by se našli lidé kteří by s tebou šli ale pochybuju že by během krítké doby stihli vybudovat tajnou síť.
Pokud bys chtěl něčeho takového docílit s úspěchem tak bys za sebou musel mít velkou armádu a silně otevřenou diktaturu a nikoli tajnou, to se dá ovšem dělat v zemích buďto nevyspělých nebo obrovských, tedy jako jsou Africké státy nebo čína, tady ne... :)

______________________
http://cz.iq-test.eu/?d=18300
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 12.11.2008 02:12:22 ... (77/208)
Re (4): Rudý teror
Odpověď na příspěvek od snowwily ( mailto:policieCR@ministerstvovnitra.cz ) z 11.11.2008 21:51:19:

Určitě bychom v tom nebyli sami.....pokud by tihle naši šílenci neměli opravdu notnou podporu ze zahraničí (jako měli třeba dříve od Rusů), tak by tam dlouho nevydrželi....
guest Muž Pompeius.Magnus ... 11.11.2008 22:58:08 ... (76/208)
Re (3): Rudý teror
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.11.2008 17:42:32: Vážně si myslíte, že byste vy dva a vám podobní žili dostatečně dlouho na to, abyste organizovali odpor?
guest Muž Pompeius.Magnus ... 11.11.2008 22:54:10 ... (75/208)
Re (6): EU néé
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.11.2008 17:32:48: Mě jejich kapitalismus nezajímá. Mně jde o to, že Čína je jedním z mála států, kteří by něco takového pravděpodobně podpořily.
guest Muž Pompeius.Magnus ... 11.11.2008 22:49:39 ... (74/208)
Re (2): Rudý teror
Odpověď na příspěvek od snowwily ( mailto:policieCR@ministerstvovnitra.cz ) z 11.11.2008 17:18:38: Kde jsi sebral, že jsem proti trestu smrti? Ano jse humánní, ale jen k těm co si to zaslouží. No společnost by mě nevnímala negativně. Tyto činy se dají zatajit a jestě je tu propaganda. Anarchisté, neonacisté a další nebezpečné elementy by byli zlikvidovány takže by mě těžko zlikvidovali a tajná policie už by zajistila aby se nedokázal vytvořit organizovaný odpor.
guest Muž snowwily (policieCR@ministerstvovnitra.cz) ... 11.11.2008 21:51:19 ... (73/208)
Re (3): Rudý teror
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.11.2008 17:42:32:
Já bych vedl druhou, že by nový "pravicový odboj" ? :DD

______________________
http://cz.iq-test.eu/?d=18300
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.11.2008 17:42:32 ... (72/208)
Re (2): Rudý teror
Odpověď na příspěvek od snowwily ( mailto:policieCR@ministerstvovnitra.cz ) z 11.11.2008 17:18:38:

Velmi výstižně řečeno.....a ohledně těch skupin, které by člověku takto vládnoucímu šly po krku - minimálně já bych jednu vedl:)))
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.11.2008 17:32:48 ... (71/208)
Re (5): EU néé
Odpověď na příspěvek od Pompeius.Magnus z 11.11.2008 17:01:59:

Kdybys věděl něco o tom, co říkáš, tak bys věděl, že Čína je oficiálně komunistická, ale jinak je to kapitalismus větší než maj USA:)))))

A ohledně toho jednoho procenta - to si budu pamatovat, pokud se nějaký lidi s podobnejma názorama pokusej dostat k moci. Budu je automaticky považovat za to jedno procento....
guest Muž snowwily (policieCR@ministerstvovnitra.cz) ... 11.11.2008 17:18:38 ... (70/208)
Re: Rudý teror
Odpověď na příspěvek od Pompeius.Magnus z 11.11.2008 11:55:38:
Zajímavé... :)
Jsi proti trestu smrti a kdesi cosi extrémní humánního a v druhém příspěvku mluvíš o desítkách tisíc popravených jenom tak... :)
To je opravdu velmi jednoduchá idea, tím bys ovšem docílil jen několika negativních věcí a to že společnost by tě začala vnímat jako negativistický prvek tyranie bez ohledu na pozitivní zítřky které nenastanou hned ale něéékdy... dále bys došel jenom ke stadiu že by všechno bylo nucené, což se víceméně projeví a to v negativním smyslu pro tebe, samozřejmě tím že tě buďto hned zlikvidují anarchisté nebo jiné skupiny, ono by se jich našlo dost a kdyby ne tak dříve nebo později by tě někdo zrušil.
A kdybys popravil tzv. ideologické a třídní nepřátele, což mimochodem zavání minimálně podporou proti základním lidským právům tak bys zbavil především intelegence národa čímž bys dostal stát na vývojově velmi nízký stupeň...

Zkrátka bys ten stát poslal celý úplně do pryč tak jako to udělali komunisté.
guest Muž Pompeius.Magnus ... 11.11.2008 17:06:00 ... (69/208)
Re (2): Rudý teror
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.11.2008 14:54:33: Ztráty do 1% jsou přijatelné a dalo by se říct i zanedbatelné. Jen když poslouží svému účelu.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 z 21 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: