XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

38running-wild

 Info

Naposledy: 25.2.2024 14:14:31

Založen: 01.01.2011

Nachatoval: 4323.50 hodin

Pozice v TOP: 405

Elite Date
38running-wild

Adresa profilu: https://xchat.cz/38running-wild

Hledání uživatele

 
 

sedím na studený zemi, pomalu se rozednívá a mně už došly sirky. Zase jednou zvítězilo světlo nad tmou. Pořád dokola čtu ta slova, ze kterých mrazí. Donekonečna si pokládám tu samou otázku. Kdo bude brečet až budu umírat. Nakonec brečím já, protože se na ní bojím odpovědět. A tak beru do ruky kámen, který upustil muž bez tváře, a snažím se dopsal jeho vzkaz. Až přijde den, kdy se přestanu ptát. Vzpomeňte na mě kdo měl jste mě rád. Zapalte ohně, ať shoří to zlé, ať tma nikdy nad světlem nevyhraje.

nechci zůstat sám

Na svět jsem nahej přišel a nahej odejít chci, ať budu v baráku žít anebo na ulici, tak jedno jediný přání mám, nikdy nechci zůstat sám. Jsem svou, každý máme prý nějakou cenu svou. Cenovku nemám a kreditky nepřijímám. Na prodej není moje slovo chlapa, na prodej nejsou vrásky, co kolem očí mám, na prodej není k mýmu srdci mapa. Podívej holka, se mnou to nebudeš mít lehký.

zůstávám sám

Ve snech schoulený,trávím dlouhý chvíle. V očích zdálených, žijou představy dál,. Vím já, to se stává. Knihám moudrejch slov a vůně zvadlejch růží ,slyším v dálce znít, slova nevyřčená.
Vím já , to se mi stává. Chtít znát proč jen já? Zůstávám dál jen bez tebe žít,. Zůstávám, bez lásky nemůžu být. Zůstávám, štěstí se rozpadá v prach. Zůstávám zas sám. Hlavou mi prochází film, je to pohádka snad, všechny postavy v ní jsou jen dřevěný loutky. Vím já, to se mi stává, chtít znát, jakou cestou dát se mám. Najít si místo, kde žít se dá, já vážně chtěl i svou lásku dát

taková je láska má

Já vím jak láska svádí, ona ví, čím láska zní, já vím kdy láska není hraní, ona ví proč s láskou snít.

jsi, prostě jsi

Jsi, prostě jsi rozumíš, nejen snad ne , asi ví, kudy blíž, taky vím, jak ti voní vlasy vím, o co tíž po kapkách, květy žízeň tiší, vím co je výš, co je dál, to je křídlům bližší Jsi prostě jsi, rozumíš, to mi dneska stačí, noc kolem nás umlká, jako hnízda ptačí sen, pojednou zase kluk, který ostýchá se říct, najednou tolik slov, která patří kráse. Jsi, rozumíš, prostě jsi, velká touha, něčí tím, co je sen, co je smích, který štěstím brečí tím, co je žár a pak déšť, který vpíjí země. Jsi, rozumíš, ty jsi tím, co je šťastné ve mně.

Neříkej

Déšť ti slzy utírá a v srdci bolest máš, láska se ti vyhýbá, když marně ji hledáš. No tak pojď, já se trápím, no tak pojď, má malá paní ,no tak pojď, já tě prosím, pojď se mnou. Neříkej, že to láska není, neříkej, že v tobě není. Neříkej, že láska bolí. Ne ne, to neříkej, líbej mě, už nechci lhát, líbej mě ústy, co pálí, já mám tě rád.

Motto

"Před nikým se nepovyšuj a před nikým se neponižuj!", "Nikdy nikomu nevěř a vždy se spoléhej jen sám na sebe!" "Opravdový přítel nikdy nezklame, neodsoudí, ale podrží a pomůže"

když vedle tebe sedím a popíjíme kávu spolu