XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Akty

Akty

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Místnost o focení a nahotě *3651* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž AngelikaDePlesiblier ... 26.03.2006 15:53:43 ... (Strom/Strom)
Vrtochy
Mno ale narozdíl od někoho sjem spolehlivá a když řeknu že se ozvu tak to dodržím a vůbec nehdolám to tady řešit.ty fotky z kavárny co sjem viděla stačili.... Spolehlivost ej dnes výjimečná vlastnost kterou vlastní mlokdo..... a cp mezi ně rozhdoně nepatří.Můžu být jakákoli a mít sebevíc vrtochů profesionálek aje ejdno ejtsli si ej můžu enbo nemůžu dovolit ale nidky se mi enstalo abych někomu přislíbila focení a pak bez jediného slova vysvětlení to smetla pod stůl.......
guest Muž PepeCZECH (pepe@pepeho.com) ... 26.03.2006 17:19:47 ... (Strom/Strom)
Re: Vrtochy
Odpověď na příspěvek od AngelikaDePlesiblier z 26.03.2006 15:53:43:

Mno pokud se sejdem, tak dopredu řikam - nejsem nikterak výjmečná osoba *161* a spolehlivej co se času týče nejsem vůbec *3* *47* mno to jen až se uvidíme, aby jsi mě nechtěla hned zabít *3*
guest Muž AngelikaDePlesiblier ... 26.03.2006 19:11:30 ... (Strom/Strom)
Re (2): Vrtochy
Odpověď na příspěvek od PepeCZECH ( mailto:pepe@pepeho.com ) z 26.03.2006 17:19:47:
Člověče pepku ty se mně ale nezmínil že máš v úmysklu se se mnou scházet to je pro měn velká novinka.Co se týče časového zpoždění jsem tolerantní, neboj taky mívám zpoždění.... ale to že plánuješ schůzku beze mně jako druhé aktérky krom tebe je velmi zajímavé.Mno řekněme tomu příjemné překvapení dnešního dne..........
guest Muž PepeCZECH (pepe@pepeho.com) ... 27.03.2006 11:02:24 ... (Strom/Strom)
Re (3): Vrtochy
Odpověď na příspěvek od AngelikaDePlesiblier z 26.03.2006 19:11:30:

Pravda ,že jsem to nenapsal nejlíp, ae newadí to snad :) Takže naplánujem ? :D mno ae kdy *3*
Já mam v úmyslu se sejít s každym :) rád poznávám nové tváře *52*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: