XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Akty

Akty

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Místnost o focení a nahotě *3651* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž r-d-r (rrddrr@centrum.cz) ... 25.03.2006 20:00:26 ... (Strom/Strom)
sobotní več-r-d-r-ník...
JJJANICCKA mi dnes konečně dala otázku, na kterou jsem se neda podat! Baptiste to byl! *4*
A už se polepšila, nejen že už ví, co je Mamiya, ale ví i co je Hasselblad *4* *791*

Angelikadeplesiblier tu pěla chválu na McKay... pomalu se div nerozplynula.
To je ten co ji fotil, teda ten co ji měl fotit, ale pak ji nefotil, ale ona chtěla, aby ji fotil, ale on ji fotit nechtěl, nebo ji fotit zapomněl, nebo ji fotit nemohl, ale ona fotit chtěla, a pak ji teda nevyfotil? No, to asi nebude on.
Musím si teda na toho úžasňáka udělat vlastní názor... *4*

Nossan se tu, jak je již zvykem, minula se züpem... takže jsem se musel jejího obšťastňování ujmout já. Snad jsem alespoň trošku uspěl. Vím, srovnání s Velkým Vezírem *290* nemůžu ustát, ale snad se alespoň nenudila...

1züpák to tu dnes zanedbává... ale ono mu to nevadí, protože FotografX, Pinknet a další jsou na *1301* a na *89* (z té kombinace bych asi hned *78*, nu což), takže se nemusí bát, že ho doženou ve statistikách.
Ale co hlavně, vyplula na povrch hrozná věc! Ten milý, vtipný a hodný PP je pěkný sadař... ééé co to kecám, sadista! Svou spřízněnou duši něžného pohlaví týrá! ano týrá, plácá ji na holou... a to i v případě, kdy se jí to nelíbí a kdy to nevyžaduje! Velký Vezíre, styďte se! Jako tvůj zástupce jsem slíbil tvé něžné polovičce, že ti domluvím, takže: *807* *807* *807*!
Takže pro příště: *125*, *1645*, *896*, *1108*... ale žádné násilnosti *4*
A krom toho: považte, dnes si tu špital s Angelikadeplesiblier! Züp! *447*

No a já tu proklábosil skoro celý den, až se za to stydím... *1175*
Ale v mezičase jsem otestoval Cokiny a *1108* pár testovacích obrázků...
Tak se kdyžtak nějaká ozvite, až se budete chtít vidět přes některý z Cokinu *4* *3* *3*

That's all for today! *446*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: