XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Akty

Akty

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Místnost o focení a nahotě *3651* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž 1zip (1zip@centrum.cz) ... 06.05.2008 16:45:17 ... (Strom/Strom)
SS
Nechci vám tu do toho nějak moc kecat, ale... ...však mě znáte (a kdo ne, buďte rádi, není o co stát :)))

> Nevím o tom, že by na zrušení nebo nezrušení místnosti mělo vliv, jestli má SS nebo nemá. Zrušení místnosti pokud vím ovlivňuje jen návštěvnost, tím ale nechci říct, že by tu neměl být SS, naopak...

> to MrtvaNevessta - mno brachu, co jsem sem chodil, tak jsem tě tu neviděl, takže ikdyž se nebudu konkretně vyjadřovat k tomu, kdo by tu měl být SS, dovolím si vyjádřit se k tomu, kdo by tu SS být neměl. Rozhodně si myslím, že jsi jeden z nejmíň vhodných možných kandidátů hlavně proto, že jsem zastáncem "koleček", člověk by měl napřed poznat prostředí a lidi, než se začne hrnout za funkcí...

> to Chazychaz - pokud se domluvíte a budeš tu SSkovat, tak hodně štěstí :)

> to Bobík a Sabluník :) - staré zlaté dobré časy už asi nikdo nevrátí, škoda...

> to Angelika... - o způsobu tvého dosazení do řad SS v maminách a o praktikách tvé "krutovlády" sem lecos slyšel, ale i přesto, hodně štěstí, sem rád, že ti to vyšlo - tam

Kdybyste chtěli ještě do něčeho kafrat, tak hoďte téma :)))

*1367*
guest Muž back_to_bedlam ... 07.05.2008 13:51:20 ... (Strom/Strom)
Re: SS
Odpověď na příspěvek od 1zip ( mailto:1zip@centrum.cz ) z 06.05.2008 16:45:17:
*4460* ten chorý mozek budu asi já *4460* jen aby jsi věděl o kom drahá, skvělá, a ke všem spravedlivá SS mamin hovoří *88* ... zdravím *1581*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: