XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

EMO

EMO

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
HardCore, Screamo, PunkRock, Indie, Electro*75* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Wessi (xchat.cz.wessi@centrum.cz) ... 24.02.2011 18:31:01 ... (Strom/Strom)
._.
*3* jen sem nepobral jaktože dávaly hlasy ti co do room vůbec nechoděj..a nebo když jo tak na pět minut *3* viz andilek00100 *47*
Ebisek Muž Ebisek ... 06.03.2011 02:01:14 ... (Strom/Strom)
Re: ._.
Odpověď na příspěvek od Wessi ( mailto:xchat.cz.wessi@centrum.cz ) z 24.02.2011 18:31:01:

Wessi, Wessi, ty jsi taková srandovní postavička *3* Já teda nevím co ty považuješ za "nechodit do místnosti", nicméně co jsem se teď koukal do statistik botky, máš tam 4 věty, 0 písmen a 4 smajlíky. Nicméně jsi SS jinde, stejně tak jako Andilek00100 *105* *3*

Brichta: Nemůžu za to že vždycky jak upadneš do depresí tak máš pocit že musíš napsat tu samou větu na fórum, na sklo a klidně mi to i v budoucnu můžeš šeptat, mi to nebude vadit, zvykl jsem si na tebe. Podle tebe EMO nepotřebuje ani SS ani botku. Emo v podstatě nepotřebuje krom těch dvou zmíněných věcí ani Misul3, druhou neajtivnější holku v místnosti. Taktéž není potřeba ani třetího nejaktivnějšího v místnosti, Hand.Of.Dooma. Proč by taky emo potřebovalo uživatele/uživatelky gbellik, miskasiskapampeliska, lastpotion, jarda910 ... emo.little, dexi ... když je tam Brichta. *3*
Stejně je to že emo nepotřebuje SS ani Botku jen zástěrka pro to jak se zbavit mě osobně. Pokud jsem ti nepadl do oka (stejně tak jako ty mi, nemám problém si to přiznat - alespoň nehledám zámiňky pro to jak se tvářit neutrálně a přitom se tě pokoušet vyštípat pryč), tak si mě dej do ignoru. Ne, ty si mě do ignoru nedáš, protože potřebuješ vědět co píšu aby jsi mohl čekat na důvod proč napadnout mojí funkci SS.
Do doby než jsem se stal SS jsi chodil do EMA tak jednou, dvakrát týdně. Jakmile jsem dostal SS tak tady tvrdneš od rána do večera. Stejně po většinu času jen píšeš na sklo písničky které právě posloucháš. Ikdyž ty se tomu bráníš, přijde mi to jako kdyby jsi byl postoje že EMO nepotřebuje nic a nejlepší by bylo kdyby jsi v té místnosti byl pouze ty sám aby jsi nemusel hledat šept na skle mezi tím co píšou ostatní v místnosti. Bohužel ti ale v tomhle vyhovět nemůžu.
Brichta Muž Brichta ... 07.03.2011 18:39:26 ... (Strom/Strom)
Re (2): ._.
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 06.03.2011 02:01:14:


jen pro připomenutí :D já do místnosti EMO chodil od začátku *47* to že sem na čas přestal nemá s tebou a tvym SS nic společnýho *47* *47*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: