XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

30 a více

30 a více

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
volná jízda 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 07.06.2008 08:06:31 ... (Strom/Strom)
:o)
vida, radikální řez. Staré příspěvky vymazány.. prostor pro nové nastaven.. :-)pointa: Od teď budou jen hezké myšlenky?
guest Muž CHEORCHIA (eva.f14@centrum.cz) ... 07.06.2008 17:46:57 ... (Strom/Strom)
Re: :o)
Odpověď na příspěvek od Alaiva ( mailto:Alaiva@centrum.czz ) z 07.06.2008 08:06:31:
Ted budou jen hezke myslenky :-))
Jsem napojena pres manzeluv notebook,jak jsem psala,ten muj mi vypovedel sluzbu.Spatne je,ze jsem tam mela fotky leden-duben a jen nektere (velmi podarene .-)) ) jsem racila poslat na net.Na ty ostatni jsem se vykaslala,takze mi treba chybi nase dite na pouti v masince,dite na houpaccce,dite pomatlany zmrzlinou a atd....proste snimecky ze zivota vecne upatlane 3,5 lete slecny :oD.
Notebook jsem byla reklamovat,vypnul se presne mesic pred ukoncenim dvoulete zarucni lhuty.
A jake to bylo prekvapeni,kdyz mi mila slecna v makru sdelila,ze spolecnost ACER (smejdi) od 1.4.2006 poskytovali pouze rocni zaruku.
Takze manzel napisa velmi ostry(asi sprosty? :-)) ) dopis panu rediteli,coze je to jako za ptakovinu....
Uvidime,kazdopadne dulezite neni zda pisitac jde,nebo nejde.
Dulezite je,ze jsme vsichni zdravi a mame se radi :-)))
Vcera mi spadla opet holka ze schodu,ja uz ji jaksi nedobehnu......Nic se ji nestalo,asi to bude kaskaderka,kdyz umi tak bajecne padat :-))
Kdy ze to letis na tu dovcu????? :-))
guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 07.06.2008 18:06:18 ... (Strom/Strom)
Re (2): :o)
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA ( mailto:eva.f14@centrum.cz ) z 07.06.2008 17:46:57: ahoj mamčo. Takže s tou roční záruční dobrou je to nějak tak .. :-)) část notebooku má roční a část dvouroční .. a nedejbože, aby to byl počítač, který si pořídíš na firmu, to pak je vážně jenom roční všechno !.-)) Dítě přivaž na provázek.. právě proto, že ho už nedoběhneš.. abys na těch schodech neporodila Cheorchi :-)))A vůbec tak nějak už bys to dítě přivést na svět mohla .. jednou rukou chatovat a druhou držet dítě a kojit :-))) Musím rychle končit, dneska grilovačku máme a návštěva už je tu:-))
guest Muž CHEORCHIA ... 08.06.2008 07:36:19 ... (Strom/Strom)
Re (3): :o)
Odpověď na příspěvek od Alaiva ( mailto:Alaiva@centrum.czz ) z 07.06.2008 18:06:18:
Grilovacku na zahrade? Se mas.....
Kdyz ze me se stal regulerni vegetarian,tedy ne ze bych do tela prijimala "mrtvou informaci" jak se mi nekdo onehda snazil masicko zhnusit,ale tak nejak mi prestalo chutnat.Za to ujizdim na jahodach a melounech.
Ono se to za par tydnu zase vrati do normalu :oD.
Hezkou nedeli
ka.zanka Žena ka.zanka ... 08.06.2008 18:42:49 ... (Strom/Strom)
Re (4): :o)
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA z 08.06.2008 07:36:19:

Já zase pro změnu ujížděla na citrusových plodech, jablkách a ředkvičkách.... No a k tomu sem tam živelnou chuť na tatarák *3**3**3* Chuť na jahody zůstala nenaplněná, protože dcera se narodila ještě za komouše, a to byly jahody opravdu až tak v tom červnu a ona se narodila v květnu, možná proto je dodnes tak miluje a citrusy nejí skoro vůbec - má jich ještě pořád až nad hlavu z prenatálního období *3* Jo - a tatarák miluje takdy dodnes, asi ho tehdy nebylo zase až tak moc... *3*
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 09.06.2008 01:34:18 ... (Strom/Strom)
FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od ka.zanka z 08.06.2008 18:42:49:
POZÍTŘÍ NATÁHNEM S BROKOLÍNOU FOTKY Z NASI CESTY Z ČR DO IRSKA DO PÍSÍ A POŠLEM MAILEM NAŠIM VŠEM V.I.P. TAKŽE SE TĚŠ. *1*
STÁLE NEJSEM JESTE DEFINITLY Z UNAVY VENKU-NOTA BENE-KDYZ SEM SE PUSTILA TAKMĚŘ HNED DO GRUNTINGU BARÁKU-KDE DLÍ ČTYŘI CHLÁPCI-CO SI BUDEM KECAT-PRDEL TO NENÍ. *1*
BANDON MYSLÍM ZÁŘÍ,ŽE JE VŠUDE TED ČISTO A TAK NĚJAK UTULNĚJC A ŽE LEJDYNA VZALA HRUBĚ DO SVÝCH RUKOU REŽII ÚPRAV DOMU.*1*
JEN CO RŮŽENĚ ZMIZÍ TEN BOLÁK NA NÁPRSENCE POD CHLUPY-ZAS VYRAZIME K MOŘI-A TENTOKRAT DO NĚJ VSTOUPÍM S NI-A NE JEN K LÝTKŮM.*1*
KDYŽ HO VIDĚLAPOPRVÉ-UPLNE SE ZJANČILA BLAHEM. *1564*
Myslela si totiž(bylo to asi dve hodiny po prijezdu na místo z trajektu),že ji zas ceka šílená cesta,dalsích 2000 km po souši a dalsích 15hodin po vode-a s odevzdanym vyrazem ve tvari-kdyz jsme usedli do auta -očima dala najevo-at ji treba prodáme-že už všechno jedno. *1564*
Schoulila se do klubíčka u predni sedacky-a vyplašeně koukala-místo očí škvírky. *1564*
O TO VĚTŠÍ ORGASMUS-KDYŽ SPATŘILA VLNY A VYKROČILI JSME S NÍ NA PLÁŽ.....MASAKR... *1*
FOTKY ŘÍKAJÍ VŠE....SAMA UVIDÍŠ. *1*
NECHTELA FURT USNOUT-JAK JSME DOJELI K BANDONOVI.
HLIDALA KAZDY NAS KROK-LOGICKY.....
VIS,JAK JE NA ME VAZANA-A HLIDALA SI ME I NA ZACHODKU DOMA V BYTE-ALE PO TAKOVY CESTE-NAS TED HLIDA TROJNASOB.....TAKY LOGICKY... *1564*
Očka jÍ mžourala a padala-ale BUH CHRAN-SE VZDALIT DVA KROKY-UZ BYLA NA TLAPKÁCH A JAKOŽE"NO JAKO MĚ TADY NECHÁTE?" *1564*
TAKZE PO PORADĚ S BRÍXÍ-JSME JI VZALI JESTE V DEN PRIJEZDU ODPOLEDNE K MOŘI-ABY SE UZ FAKT DORAZILA.
NEDORAZILA. *1*
AŽ POZDE K VEČERU.
Ä páč ma bandon zahradu kolem dokola domu-a na ni dve palmy a keře-nemusím ti zduraznovat,kterak se k onomu faktu Růžena postavila. *1*
Mam TĚ RÁDA,JANÍ,
LADY A ROSE.
ka.zanka Žena ka.zanka ... 09.06.2008 02:18:08 ... (Strom/Strom)
Re: FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 09.06.2008 01:34:18:

UFFFFFF - tak to jsem ráda, že už se dáváte po té štrece dohromady a že dospáváte jako o ceny... Všechno se srovná, Růžena taky, až přijde na to, že hned tak žádná flotila se konat nebude... Vzpomínám moc.
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 09.06.2008 11:51:20 ... (Strom/Strom)
Re (2): FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od ka.zanka z 09.06.2008 02:18:08:
DRAHÁ MÁ JANÍ,
DNES VYPADAM UZ O DOST LÍP-JESTE VCERA SEM VYPADALA COBY STARA UTRAPENA SQUAW. *1*
NICMENE-davam tomu jeste tak dva-tri dny-nez budu toutly v gutu.
Růža je ozdobou BANDONU-v DOWN TOWN-kde sme byli vcera nakoupit-si jí kolemjdoucí Irčani jemně hladili a usmívali se na ni i na lejdy.
Uz jsem si drobet oprasila svou chatrnou anglinu s jednim irskym pejskarem - Irem u moře,dalším Irem u krámku s hot dogem a s prodavačkou,která vylítla z krámku,jakmile uzřela způsobně sedící Ŕůženu před vchodem-vyhlížejíc Bandona. *1564*
Pri vyklízení Bandonovic skříní pro můj butik-jsem nalezla bílého medvídka většího rozměru-s korálky v bříšku-ihned zkonfiskováno ve prospěch Růženy,druhý pelech rozestřen v prostorné kuchyni-at má růža výhled na garden přes skleněné šoupací dveře-a dvě palmy na predni garden brzy seznaji Růženin FEELING pro estetično a design. *1*
Je tu pomerne teplo,jen dnes pod mrakem-zadna zima,zadna kosa.Pohoda.
VZPOMÍNÁME KAŽDIČKÝ DEN NA MÉ V.I.P.,KTEŘÍ VĚDÍ,ŽE TA HORKOKREVNÁ A LECKDY CHYBUJÍCÍ LEJDY NIKDY NEZAPOMENE A VŽDY BUDE TOU LEJDY,JAKOU BYLA-A BUDE SE I NADALE SNAŽIT,ABY SE KAZDY DEN MOHLA PODIVAT DO ZRCADLA.
TVOJE LEJDY A RŮŽENA.
ka.zanka Žena ka.zanka ... 09.06.2008 14:20:58 ... (Strom/Strom)
Re (3): FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 09.06.2008 11:51:20:

Taky myslím, že to chce všechno jen trošku času, aby věci zapadly do svých kolejí a pak už by to mělo jít všechno vcelku snadno. A že Růžena má z vás všech nejklidnější a nejracionálnější myšlení, to je jasný, čili kdyby byl i nějaký problém, ona vás postaví do latě, než bys řekla švec. Pes potřebuje své lidi a kde jsou oni, tam je doma - s kočkama to je naopak, ty jsou fixované na dům. Herdek a nakonec to bude tak, že až se tu jednou zase objevíš na kuk, tak nám už ta tvoje čuba nebude česky vůbec rozumět....
*3**3*
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 11.06.2008 01:44:22 ... (Strom/Strom)
Re (4): FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od ka.zanka z 09.06.2008 14:20:58:
*1564*

ROSE SE JIŽ DVAKRAT KOUPALA V MOŘI-A JA DNES S NÍ....
DNES jsme ji poprvy nechali asi na hodinku doma-na baraku.....a zavreli plot....koukala špehýrkama-celá rozpačitá-a jistě si říkala-tak-a uz se sem nevrátí...*4288*
kdyz jsme přijeli z města zpět-PJINCEZNIČKA TAM STÁLE SEDĚLA U PLOTU A VYHLÍŽELA NÁS....MAJINKÁ. *4288*
O to větší nadšení-že jsme zpět a rovnou k moři...
Však už oráží-a klidně zůstane dole v kuchyni nebo na zahradě-když jsme třeba nahoře v baráku.Je moc šikovná.
Jo,naučila se hned nosit bad mintonové míčky-jak za nima lítá-když hrajem před barákem-a chytá je-když nám spadnou.Jen Bandoniskovi je nenosí. *1*
Zítra jedem znovu do města vyřizovat potřebné souřadnice pro můj nástup do nějaké té práce......a jak začnu hákovat,chci zajet večer do Corku-třetí největší město Irska-a navstívit nějake ty music bary s živou muzikou......víš,jak....
LEJDY A ROSE. *1564*
ka.zanka Žena ka.zanka ... 11.06.2008 14:35:23 ... (Strom/Strom)
Re (5): FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 11.06.2008 01:44:22:

Heleeee - vy budete za chvíli šišlat všichni, a to i v té anglině *3**3* a Růžena začne štěkat stylem "Hafinky, hafinky, hafinky..." *3**3* Co se týče nošení míčků na badmington, je dobře, že Růžena nezblbla ještě natolik, aby nevěděla, že ženské musí držet pohromadě... hihi.
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 12.06.2008 18:50:10 ... (Strom/Strom)
Re (6): FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od ka.zanka z 11.06.2008 14:35:23:
OF COURSE!!!!! *1* NEBOJ NIC,ŠIŠLÁ SE JEN V URCITYCH SPECIFICKYCH MOMENTECH....(NO,i kdyz jak jsem ted na ni šišlala na pláži-muselo to na IRY pusobit dost depresivne). *1564*
FOTKY A VIDEA se brzy pretahnou do písí a pak na muj hard disk-uz sem psala ALAIVĚ-MATE SE NA CO TESIT-HLAVNE VIDEO,KDE SE RŮŽENA KOUPE V MOŘI A SERFUJE VLNY-TO JE BO ŽO LE-A JAK PRED NIMA VYSKAKUJE. *1564* *1*
PISNU MAIL-VCERA ALAIVE-DNES SI NA RADE TY...DALSI JSOU V POŘADÍ... *1*
JO-ROSE JE FAKT HVEZDOU-KAMKOLI PRIJEDEME A KDEKOLI JSME....DNES TREBA VYSKOK NA CTYRMETROVY KAMENITY-TYPICKY IRSKÝ VAL-V PEVNOSTI-TO PRITOMNI IROVE JEN TEN ZATAJENY DECH A NASLEDNE TO "WAU!!!!" CHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ *1564*
LEJDYNA A ŠTASTNÁ CESTOVATELKA RUZENA.
ka.zanka Žena ka.zanka ... 12.06.2008 20:58:40 ... (Strom/Strom)
Re (7): FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 12.06.2008 18:50:10:

No kruciš, a na mailu zatím ani fotečka - kde to vázne???? Tak pěkně alou a šup, šup, šup, dělám, co mě živí a nekoukám, co kde lítá, ne??? Nemusíš furt zírat na sprostý šutry nebo zbožně na Růženu, žejo???
*3**3*
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 13.06.2008 01:10:07 ... (Strom/Strom)
Re (8): FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od ka.zanka z 12.06.2008 20:58:40:
FOLEEEE,PACU MAM SVOJE PÍSÍ-ALE PAC SOU V IRSKU JINY KABELY A ZASUVKY-TAK MUSI BANDON CEKAT,AZ MU TO PRIJDE TECHNIK PREHODIT.SLIBIL,ZE ASPON ZE SVYHO FOTAKU NATAHNE ZITRA NEJAKY FOTKY,ULOZI-A POSLEM TO MAILEM...TAK VYDRŽ-TAKY SEM ELA ŽHAVÁ,ABYH VAM TO UZ KURVA POSLALA... *1*
ZATIM PAPÍK,ZLATÍ NAŠE.
*4288*
guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 13.06.2008 18:10:57 ... (Strom/Strom)
Re (9): FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 13.06.2008 01:10:07:děkan za fotky, jsou neskutečně kýčovitě krásný !.-))))
ka.zanka Žena ka.zanka ... 13.06.2008 21:28:57 ... (Strom/Strom)
Re (9): FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 13.06.2008 01:10:07:

Fotečky supéééér, trajekt jak kráva, Růžena čím dál krásnější - vůbec se nedivím, že Bandon šišlá *3**3* No a ty až dospíš ty kruhy pod očima, tak ošlehaná mořským vzduchem budeš taky za perlu Irska... *148*
guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 12.06.2008 08:04:26 ... (Strom/Strom)
Re (5): FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 11.06.2008 01:44:22: ahoj Lady, zdravím do Irska dvě pusiny!:-))Je třeba, aby jste holky anglinu trénovaly kde to jen půjde.Báječné je, že Rose má výběh na zahrádku, pro palmy to bude den zúčtování !.-)) Blíží se letní čas grilovaček, moře bude teplejší a noci světlejší.. Je třeba vydržet a bojovat :-) A. P.S. lady ... http://www.west-cork-directory.com/musicdir2.shtml
guest Muž InMyIsTotalBastard ... 12.06.2008 16:54:33 ... (Strom/Strom)
Re (6): FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od Alaiva ( mailto:Alaiva@centrum.czz ) z 12.06.2008 08:04:26:
Bry den*1* jen tak mensi poznamecku,jak tak tipuju,lejdyna anglictinu OK,ale taky pocitam s tim ,ze do 5mesicu bude umet pulka Bandonu cesky-turisty nevyjimaje*3*
Zdravim vsechny jmenovite vsechny.(Lady a Rouse*45* a Bandonovi ne ,ponevadz se neholi*3*)
guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 12.06.2008 18:37:21 ... (Strom/Strom)
Re (7): FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od InMyIsTotalBastard z 12.06.2008 16:54:33: tipuj si co chceš :D. Nikdo není tak dokonalý, aby nemohl být dokonalejší. Stojím holt nohama na zemi. Mno .. a s těmi Bandóňami.. ona taková česká jadrná nadávka... uleví duši :-)) Nedávno se moji známí vrátila z luxusního pobytu a hned první den dovolené je šokovala obsluha baru.. kde si dáma objednávala pití ve večerní róbě a barman jí s milým úsměvem česky odpověděl" Drž hubu!!!:-))))) Tož tak .. :-))))
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 12.06.2008 19:01:17 ... (Strom/Strom)
Re (7): FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od InMyIsTotalBastard z 12.06.2008 16:54:33:
thank you very much,darling.BANDON VZKAZUJE URGENTNE:
"HOLÍM SI PODPAZÍ I KOULE" TOT PRY K TVEMU KOMENTARI. *1*
NO,ČEŠTINU VYUČUJI ZATIM POKOUTNĚ-vcera v CORKU v hale na urade jsem k ucpanemu okynku lidmi poslala nahlas :"Uz bezte do kundy,vy mrdky"....ale nesetkalo se to zatim s odezvou. *1*
jinak MAM CO V ANGLINE PILOVAT,ALE FAKTEM JE,ZE SE NESERU-A KLIDNE SE PTAM IRŮ DESETKRAT DOKOLA,KDYZ MNE NECO PREKVAPI-CO NEZNAM V JAZYCE.Vic nez ochotne vysvetli..TO JE NEJLEPSI SKOLA JAZYKA-MYSLIM. *1*
ROUZÍ JE PERLOU KELTU-A IROVÉ SKLÁNĚJÍ SVÉ HORKÉ HLAVY NAD JEJÍ NOBLESNOSTÍ A BEZBŘEHOU INTELIGENCÍ. *4288*
POZDRAV DO PARDUBIC,SEE YOU ON LINE NA ČETU. *1*
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 12.06.2008 18:55:56 ... (Strom/Strom)
Re (6): FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od Alaiva ( mailto:Alaiva@centrum.czz ) z 12.06.2008 08:04:26:
Ta storka z dovoleny je DOCELA DO LUXUSU... *1*
JO-NA ODKAZ JUKNU-DIKY MOC,MAMÍ. *1*
PALMY ZATIM NA GARDEN ODOLAVAJÍ.....,TIPUJU JESTE PAR DNÍ... *1*
Rose se seznamila v nasi ctvrti s druhym psim kamosem-nicmene-ani jeden se však nemuze rovnat jejim vybranym mravům,etiketě a noblesní výchově,která jí nedovoluje se bratřit na potkání s kdekým,víme? *4288*
Našla jsem dnes na jiné mořské pláži dva de lux kameny...VIS,JAK S RIKA :"PIČU SEM NASEL" NEBO "MAM AKORAT TAK PÍČU" ? *1* JÁ JÍ NAŠLA.....:predstav si šedý zkosený kámen a uprostřed bílá široká čistá čára z obou stran kamene-svisle.....Bandon na to taky čuměl jak na PÍČU. *1*
TAK TOMUDLE RIKAM "PRIRODNI DIVY" *1*
Rose čuměla na mrtvyho a vyvrhlyho biggist kraba jak lejdy na euro....*1*
Ted chrni u bandona v posteli,nez se zas probere a bude litat po baraku nahoru a dolu a po garden...
lejdyna a Rose.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: