XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Dvacet a víc

Dvacet a víc

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
:-) 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Martin6614 (Martin6614@centrum.cz) ... 10.05.2009 17:40:22 ... (Strom/Strom)
Návrh na druhého SS
ahoj lidi po tom všem co jsem se o vás dozvěděl na foru tak soudím že jste fakt super banda a jen vám chci říct že bych byl rád váš druhý SS prosím ale nejdřív mně poznejte jaký jsem mno hledám room do které bych vlez a usadil se room ve které nebude nuda a která je slušná a nejsou tam falešní lidi.Doufám že vy takový jste že nejste falešní a dbáte na slušnost.Mno dopadlo to s váma tak jak to dopadlo ale vše se dá napravit stačí jen chtít.podle toho co jsem si přečet tak máte trochu chaoz. mno uvedená Jajinka jako SS se zdá že je fajn a rád bych s ní dělal SS. ANO jsem ve vaší room novej ale doufám že mně mezi sebe příjmete pokudmožno v dobrém.Mám spoustu nápadů a plánů a toho se dá jako SS využít.zatím to tam vedu sám občas se někdo mihne.žádám a prosím o šanci jen jednu druhou šanci ne. jsem závislák na xchatu a jsem tady skoro furt když mám čas a ten většinou mám. dokážu udělat 10 hodin za jeden den na xku takže mám čas na to abych se vám věnoval.Tak se k tomu vyjadřujte ale až mně aspon poznáte mno......tak co?? příjmete nováčka?

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: