XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Brno

Brno

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
*3010* | Brno je zlatá loď, za děvčaty z Brna choď 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž DonLaFontaine (DonLaFontaine@centrum.cz) ... 11.05.2015 20:34:22 ... (Strom/Strom)
SS
Ahoj,

přestože má "naše" místnost nárok na 2 SS, nemáme žádného. Proto bych tu rád vyvolal "hlasování" a prosím stálé návštěvníky místnosti o vyjádření. Samozřejmě nominuji sebe. Pokud bych měl uvést nějakou svou "silnou stránku", tak nejspíš asi to, že (jako jeden z mála S/SS) vypisuju důvody kicku. *3*

Souhlasíte, abych se já, DonLaFontaine, stal stálým správcem místnosti Brno? Děkuji za vyjádření, ať už bude pro či proti.
wampira Žena wampira ... 19.05.2015 08:45:42 ... (Strom/Strom)
Re: SS
Odpověď na příspěvek od DonLaFontaine ( mailto:DonLaFontaine@centrum.cz ) z 11.05.2015 20:34:22:

JÁ NESOUHLASÍM s tím, aby tam byl nějaký SS, i tak je nás tam tak málo, proč se ještě kickovat? Systém, kdy je funkce správce místnosti vložena na nejaktivnějšího v místnosti mi příjde plně dostačující.
guest Muž MacCh (TOPMacCh@centrum.cz) ... 19.05.2015 11:58:33 ... (Strom/Strom)
Re (2): SS
Odpověď na příspěvek od wampira z 19.05.2015 08:45:42:
Tak to jsi dost mimo wampiro , to samé bys mohla říct o uživateli Ebisek který je SS pěknou řádku let v room EMO kde se schází tak 2-5 lidí a nikomu to nevadí, navic DonLaFontaine je ostřílený zkušený bývalý SS takže u mě hlas má. *2* *791*
wampira Žena wampira ... 19.05.2015 16:56:56 ... (Strom/Strom)
Re (3): SS
Odpověď na příspěvek od MacCh ( mailto:TOPMacCh@centrum.cz ) z 19.05.2015 11:58:33:

:) Já jsem dlouholetá ostřílená a zkušená DS a SS od začátku chatu, dokonce i na tomto chatu jsem byla SS a můj názor je prostě takový, je určen dlouholetým vývojem a sledováním a chozením po různých chatech a různých místnostech a jejich správcováním, sledováním chování DS a SS. Volila jsem ne. Nemyslím si, že by jeho korunovace zvýšila zájem lidí o chození do místnosti. A příjde mi to tudíž úplně zbytečné.
guest Muž MacCh (TOPMacCh@centrum.cz) ... 19.05.2015 17:10:42 ... (Strom/Strom)
Re (4): SS
Odpověď na příspěvek od wampira z 19.05.2015 16:56:56:
ehm ja si myslim že donlafontaine je mnohem vyraznější a s adminama se zná i osobně ale o nějake wampiře sem nikdy neslyšel a nevim proč mu to nepřeješ dělaš z toho vědu přitom je to jedno xchat se stejně rozpadá navic je to jeho věc chce si hrát tak mu to nekaž.
wampira Žena wampira ... 19.05.2015 17:24:32 ... (Strom/Strom)
Re (5): SS
Odpověď na příspěvek od MacCh ( mailto:TOPMacCh@centrum.cz ) z 19.05.2015 17:10:42:

:D On tady panuje komunismus, že člověk nesmí říct vlastní názor a musí se hlasovat jednomyslně? Jsem stálá návštěvnice místnosti Brna a lidi po mně chtěli, včetně Donlafontaine alias AndrewBacon, abych se k tomu vyjádřila, tak se vyjadřuji. Netušila jsem, že budu na fóru napadána. Tak k čemu takové volby, když člověk nesmí říct svůj názor?
guest Muž MacCh (TOPMacCh@centrum.cz) ... 19.05.2015 18:02:15 ... (Strom/Strom)
Re (6): SS
Odpověď na příspěvek od wampira z 19.05.2015 17:24:32:
Kde tě napadám?co si vymýšlíš?mám snad česnek?a svěcenou vodu?jen říkám že si to zaslouží a názor to jen zkazí tak si svůj názor řekni s ním v šeptu a ne tady *18*
guest Muž DonLaFontaine (DonLaFontaine@centrum.cz) ... 20.05.2015 01:28:25 ... (Strom/Strom)
Re (7): SS
Odpověď na příspěvek od MacCh ( mailto:TOPMacCh@centrum.cz ) z 19.05.2015 18:02:15:

Ale no tak, Mešku, já nepotřebuju, abys za mě nějak bojoval... :) Navíc ani nejsi stálým návštěvníkem místnosti, takže tvé slovo stejně nemá žádnou váhu :)

Je škoda, že wampira si tam SS nepřeje, ale ničemu to nevadí. S mou certifikací, modrou hvězdou a počtem hodin mám S stejně většinu času já, takže toho DS mám "stále" tak jako tak. :D
guest Muž MacCh (TOPMacCh@centrum.cz) ... 20.05.2015 11:27:50 ... (Strom/Strom)
Re (8): SS
Odpověď na příspěvek od DonLaFontaine ( mailto:DonLaFontaine@centrum.cz ) z 20.05.2015 01:28:25:
Já už nejsem ani DS někdo mi zakázal správce do všech místností a já nevím za co *3* asi za to že jsem jen hlídal *3*a to pět minut *3*ale že nějaká justtynne mě vyhodí za vstup to je v pořádku *3*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: