XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Hubnutí a cvičení

Hubnutí a cvičení

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Podělte se s ostatnímy o poznatky kolem hubnutí a cvičení
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Donn (Donnik@centrum.cz) ... 14.02.2008 22:07:40 ... (Strom/Strom)
Na téma...
Patřím mezi lidi,kterým stačí se kapának trochu více nanapkat a už jim lezou špéčky *1* Chodil jsem s holkou a tak nějak už jsem fotrovatěl,nikam nechodil ven.Jen do práce a doma...s tím přibývala i kila.Začal jsem sito uvědomovat,ale chuť k jídlo a gurmáství byla strašně silná závislost.S pocitem plného břicha a doslova přežrání,jsem nemohl usnout.Najednou má váha při mé výšce 188 cm byla 115 kg.No byl jsem pěkný chlapák *3* Ale co dál....chtěl jsem džíny,nebyly,pěkná trička měli jen v menší velikosti.Pocit že mám kolem sebe 25 kilo tuku navíc bylo hrozné. STOP !!! Šel jsem do sebe.Změnil jsem jídelníček.Šel jsem skoro až do exktrémů.Kuřecí a rybý maso vařené ve vodě,jako příloha rýže,vař.brambory,nebo jen zelenina.Do toho všeho jsem se stal 4 krát do týdne pravidelným návštěvníkem fitcentra.Měsíc,dva...se nic nedělo.Mé tělo bylo asi v pěkném šoku.Ale i tak výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat.Tuk mizel a ramena,prsa,ruce...se mi měsíc od měsíce plnily svalovalou hmotou.Ještě jsem zapoměl dodat,že po každém cvičení ve fitku,následovalo 30min.šlapání na stacionárním rotopedu.Jdeto,ten kdo tvrdí že zhubnout nejde nemá pravdu.Chce to jen vydržet a dbát i opradu na maličkosti ohledně stravy.Nééé...že dnes si trošku více dopřeju a zítra už zase nebudu nic jíst.Hodně lidí ve fitcentru mi složilo poklonu,že jsem udělal takový kus práce.Vlastně behem 6 měsíců jsem zhodil 25 kg,což je cca 4 kg za měsíc.Dnes jsem ze sebou spokojený,nechci se vychvalovat...ale postavu mám hezkou a jsem na ní i právem hrdý.
Všem kdo chtějí zhubnout přeji hodně štestí,jeto makačka,ale makačka kde na jejim konci jsou opravdu vidět výsledky.

S pozdravem Donn *582*
guest Muž YumY ... 17.02.2008 22:15:36 ... (Strom/Strom)
Re: Na téma...
Odpověď na příspěvek od Donn ( mailto:Donnik@centrum.cz ) z 14.02.2008 22:07:40:

Zajímalo by mě, jak jíš teď...? Už si dáš "normálnější jídlo" nebo pořád držíš dietu?
guest Muž Donn (Donnik@centrum.cz) ... 20.02.2008 20:05:21 ... (Strom/Strom)
Re (2): Na téma...
Odpověď na příspěvek od YumY z 17.02.2008 22:15:36:

Ano už i normálně,kuřecí a ryba na vodě už v ném jídelníčku není.Kuřecí maso si rád udělám na pánvičce,ale jako tuk používám olivový olej.Ale dám i svíčkovou s knedlíkem,jak se říka,jes a pij do plosyta...tím se řídím.Takže žádné přežírání.

S pozdravem Donn *582*
guest Muž SiMiKk (simikk@seznam.cz) ... 21.02.2008 19:32:54 ... (Strom/Strom)
Re (3): Na téma...
Odpověď na příspěvek od Donn ( mailto:Donnik@centrum.cz ) z 20.02.2008 20:05:21:
no s přejídáním to já mám problém

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: