XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Žárlení..

Žárlení..

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
žárlíte hodně???
Máte žárlivého partnera / partnerku ..?? Nebo i vy hodně žárlíte?...

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Lyruska (lyruska@centrum.cz) ... 14.07.2009 23:33:32 ... (Strom/Strom)
zarlivost
rika se,ze kdo nezarli nemiluje,ale i zarlivost musi mit sve meze.jinak znici cely vztah.
aspon trochu zarli asi kazdy,je to prirozene,ale pokud zarlivost preroste v posedlost a partner vas zacne kontrolovat na kazdem kroku a zacne vas omezovat,tak uz to hranici s nemoci.rozejit se pak s takovym clovekem neni snadne.dela sceny,vyhrozuje sebevrazdou a hrozi i fyzicke napadeni.
guest Muž Agu (Goga.a@centrum.cz) ... 15.02.2010 11:46:18 ... (Strom/Strom)
Re: zarlivost
Odpověď na příspěvek od Lyruska ( mailto:lyruska@centrum.cz ) z 14.07.2009 23:33:32:
Mam na to jen jeden pribeh-kamaradka chodila ze strasne zarlivym clovekem a vztach jim fungoval jen v postely zneho se vyklubal idiot ktery neumy priznat svoje chyby a moc ji ublizil ta ted je nestasna a nevi co ma stim delat protoze vztah je parova zalezitost tak se rozesly ve zlem a on ted trapi jinou tak ta jeho zarlivost nezna meze
guest Muž lentilee ... 10.03.2010 13:15:01 ... (Strom/Strom)
Re (2): zarlivost
Odpověď na příspěvek od Agu ( mailto:Goga.a@centrum.cz ) z 15.02.2010 11:46:18: tak jsem chodila s zarlivcem,kterej nesnesl kdyz jsem nekam sla s prateli. Hlavne ze rikal "jen jdi bav se" a kdyz jsem nekde byla,tak mi byl schopnej volat kazdej 5 minut. Proste stihacka

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: