XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

! DJs

! DJs

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
DJing a tak kolem
Zdarec gramec !!!

Moderátoři: Pulkie, Nick.iE

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž MaXXter ... 21.03.2011 16:28:09 ... (Strom/Strom)
My mix
Zdravím opět. Zde http://www.ulozto.cz/hledej/?q=heaven...her+s+tracks+remixes je set, který jsem vytvořil na Virtual DJ 5 a bez sluchátek. Na tyto poměry je, si myslím, dobrý. Rád bych, kdyby jej ohodnotil zkušený DJ a popřípadě mi to zkritizoval. Styl je Uplifting Trance, čas 57:51 a interpret Suncatcher. Chtěl jsem udělat takový malý mix jeho nádherných skladeb ;) tak kdyžtak čekujte, budu rád za komentáře ;)
guest Muž djko (mdebnarik@gmail.com) ... 24.04.2011 11:17:57 ... (Strom/Strom)
Re: My mix
Odpověď na příspěvek od MaXXter z 21.03.2011 16:28:09:
Nieje to zlé , ale treba sa zamyslieť nad tím že na mixovanie rovnakého štílu nieje poreba žiadnej profesionalnej techniky . Ja som dlhe roky hrával trance party iba na običajních diskmenoch a všetko to sedelo . Ak chceš dokázať že vtebe fakt niećo je tak sprav niečo komerčné.
guest Muž MaXXter ... 28.04.2011 14:13:30 ... (Strom/Strom)
Re (2): My mix
Odpověď na příspěvek od djko ( mailto:mdebnarik@gmail.com ) z 24.04.2011 11:17:57:
Díky za názor ;) jak komerčné? To mám jako mixovat rádiovky, to co se hraje na obyčejných diskoškách? Ne, díky. Chtěl bych spíš poradit jak dobře mixovat Hardcore/Gabber nebo Hardstyle/Jumpstyle třeba.
guest Muž SP2AT3KK (sp2at3kk@seznam.cz) ... 13.06.2011 18:30:42 ... (Strom/Strom)
Re (3): My mix
Odpověď na příspěvek od MaXXter z 28.04.2011 14:13:30:
trénink, trénink a zase pouze trénink. Nic jiného neexistuje. Bohužel

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: