XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

! DJs

! DJs

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
DJing a tak kolem
Zdarec gramec !!!

Moderátoři: Pulkie, Nick.iE

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž pudem-namalowat_wlak ... 14.06.2004 18:06:15 ... (Strom/Strom)
DJ KEJBA
Je rozdíl z čeho hraješ a pak je rozdíl jak hraješ já hraju hip hop,je to něco jinýho než jenom pouštět house bez schratchování to pak umě ale je pouštění ,a je rozdíl když dávam cutsy na techniksu a například concord jehle než OmnitronicDD2250 a klasická hrací jehla ,to pak sladit se nedá takže přeskakuje atd BPM se unás pohybuje zhruba 85-9...něco nevím ale tady se to nemění prostě složim instrumentálku dám tam BPm kolik chci a konec !
guest Muž mario_bello (mario_bello@t-email.cz) ... 15.06.2004 08:52:00 ... (Strom/Strom)
Re: DJ KEJBA
no kdo řiká, že u housu se nedá skrečovat:), ale jinak uznávam, že hip hop je snad ten nejtěžsí styl:-)
guest Muž mrtvolka01 (Mrtvolka01@centrum.cz) ... 21.06.2004 10:17:00 ... (Strom/Strom)
Re: Re: DJ KEJBA
nejtěžší jak se to vezme,ale každopádně má nejvíce prostoru na kreativitu a kyž už jsem tu na otázce podle čeho tak souhlasím že to je jedno sám sem udělal kalby bez možnosti vůbec mixovat na rychlosti a šlo to,jde o to co DJ hraje jak to podá a jak to prodá,podle mého se kvalita DJ pozná podle toho jak umí číst v lidech jak pozná kdy má přitvrdit a kdy ubrat a to v jakémkoliv stylu.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: