XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

 

Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
proč?.. ;o(
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Aisa ... 25.11.2005 15:36:59 ... (Strom/Strom)
:-(
Tak takovouhle zvlčilou globalizaci opravdu nesnáším. Špatný charakter není otázka pohlaví, ani věku, ani zaměstnání, ani barvy kůže, ani sex. orientace, ani národnosti, ani.....přesto taky kdosi uplatňuje globální vinu. To vás to netrkne?
guest Muž berserg ... 28.11.2005 13:57:11 ... (Strom/Strom)
Re: :-(
Odpověď na příspěvek od Aisa z 25.11.2005 15:36:59:
S tím úplně souhlasím. Tohle nechápu. Jak může někdo strkat do jednoho pytle příslušníky určitého pohlaví kvůli svý individuální zkušenosti? Vysvětlení je prosté - Buď není moc chytrý a vidí jen sebe a myslí, že když jemu někdo ublížil, tak to znamená, že všichni příslušníci onoho pohlaví ubližují. JÁ JÁ JA - sobectví. Mě se ublížilo (shodou okolností to byl kluk), tak jsou všichni kluci svině. No a pak jsou tu ještě ty, kteří možná nejsou sobci ani hloupí, ale jsou prostě příliš mladí, nebo nezkušení a své postoje v budoucnu přehodnotí.
Celé tohle fórum se dělí na sobce, kteří jsou zastánci názvu tohoto fóra a na ty co chápou, že svět není černobílý. Nikoho jsem nejmenoval, na nikoho nenarážím. Kam kdo patříte si určete sami.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: