XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

 

Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
proč?.. ;o(
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž markysek34 (markysek34@centrum.cz) ... 07.11.2010 20:46:53 ... (Strom/Strom)
sos
Ahoj lidičky,jsem tu nová a strašně nešťastná..chodím s klukem prez pět let,jeho máma me nesnáší,šestkrát me podved,dělal průšvihy...pak začal sekat latinu,v září jsme se měli brát,bylo vše zařízené,do svatby zbývali tři dny a on si to rozmyslel,pac maminka dělala problémy.fajn překousla jsem to.nastěhoval se k nám..koupil si nový telefon a me pujcil ten starý a zapoměl si vymazat seznam..já tam našla kvetinka,kaculinka,Janinka...co si o tom myslíte?podvádí me?nebo mu mám věřit jeho verzy?že kamarádi jim tak říkaj,tak si je tak uložil?
guest Muž standoslav (stanley.tnt@seznam.cz) ... 08.11.2010 07:46:45 ... (Strom/Strom)
Re: sos
Odpověď na příspěvek od markysek34 ( mailto:markysek34@centrum.cz ) z 07.11.2010 20:46:53:
Slecno co resis? pises, se Ti byl nekolikrat neverny a ted mas dalsi pochybnosti o . . . Kdyz Ti uz zahnul, udela to zas a je to jedno zda pred nebo po svatbe! Bud to zkousni a zij s tim ze je takovy, nebo ho posli do . . . . . a to hned ! Nez Ti udela dite a tezko se budete rozchazet. Zvedni si sebevedomi, vsude je plno chlapu a urcite te bude jiny mit rad vic nez tento .

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: