XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

 

Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
proč?.. ;o(
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Sejdir (sejdir@centrum.cz) ... 27.12.2008 14:36:56 ... (Strom/Strom)
holky jsou ublížený proto že....
Víte proč? Protože holky se vždycky zamilujou do hezkých atraktivních akčních borců. Jenže do těhle borců se zabouchne každá a ten kluk ví, že je obletovanej. A ví, že si může vybírat. tihle borci většinou ani neví, jaký to je, dobývat srdce holky, protože každá holka se mu schoulí do náruče při prvním pohledu do očí. Tihle borci si prostě nemůžou holek vážit, když mají za samozřejmost, že je každá chce. Proto jim tak ubližoujou. žijou ve filozofii "no a co? tak jsem ted jedné ublížil a jednu jsem ztratil, ale vždyť mě chce dalších 999 999, tak o co jde?" a vyberou si náhradní.

Naprotitomu, kluci kteří jsou hnusní, neaktraktivní, neakční, mají kolikrat tu nejsrdečnější povahu a dívčímu srdíčku by nikdy nezkřivili ani vlásek, ale žádná ho nechce. Snaží se, co to jde, aby tu dívku získal, ale nezíská ji. Protože ta holka si vždycky vybere kluka z prvního odstavce a nakonec jím je zraněná.

Je to tak ale!
P.S. a jak kdyby to obráceně nebylo jiný. Holky taky umí klukům pěkne ublížit.
guest Muž MMarta.nka ... 18.01.2009 16:46:47 ... (Strom/Strom)
Re: holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Sejdir ( mailto:sejdir@centrum.cz ) z 27.12.2008 14:36:56:
To není pravda! i normální klicu jsou nehorázní hajzli!! já NIKDY neměla namachrovaného borce a vždycky jsem dopadla jako ta ublížená a utrápená
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 19.01.2009 13:51:18 ... (Strom/Strom)
Re (2): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od MMarta.nka z 18.01.2009 16:46:47:

Mno, nic ve zlým, ale ono i normální holky jsou často nehorázný svině........Rozdíl mezi pohlavíma je v tom, že každý používá jiný druhy sviňských způsobů.....podle mě si oboje pohlaví mohou směle v tom svinění podat ruce....
guest Muž MMarta.nka ... 23.01.2009 16:18:10 ... (Strom/Strom)
Re (3): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 19.01.2009 13:51:18:
Spíš je to v tom, kdo kterou částí těla přemýšlí. ženské myslí hlavou, kdežto chlapi ptákem, proto si opačné pohlaví spolu NIKDY rozumět nebudou.
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 24.01.2009 22:17:14 ... (Strom/Strom)
Re (4): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od MMarta.nka z 23.01.2009 16:18:10:

A já už myslel že ses propadla z povrchu zemského *18**215*

Mno, někde jsem četl krásný výraz "jít za hlasem svého orgasmu", který naprosto dokonale vystihuje ženskou logiku *47* Hele zcela vážně, kvalitní a plný sexuální život je podmínkou zdravého fungování každého vztahu (min. tak do padesátky). Průměrný člověk sice měsíc bez sexu neumře, ale šťastný a vyrovnaný rozhodně nebude. Takže asi tak...

Tygr, drak, netopejr *1686*

a hlavně strašný prase *111**47*
Uživatelská fóra/Osobní/Tygrův zvěřinec
guest Muž MMarta.nka ... 25.01.2009 10:44:25 ... (Strom/Strom)
Re (5): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od TygrSDrakem ( mailto:tygrsdrakem@centrum.cz ) z 24.01.2009 22:17:14:
člověK? Chtěl jsi napsat chlap, ne?
Neboj, zase se propadnu, bo tady se stejnak s nikým nedomluvím:P
guest Muž Kovovamince (kovovamince@centrum.cz) ... 26.01.2009 18:12:02 ... (Strom/Strom)
Re (6): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od MMarta.nka z 25.01.2009 10:44:25:

Čéče já ti nevím..po měsíci a víc bez sexu začnu bejt docela nervozní..a jako chlap si teda nepřídu ani trošku :)
Nemám to sice denně ale celkem pravidelně a často řekla bych..a nějak si nedokážu představit že bych to měla ve vztahu 2x měsíčně..asi by mě to minimálně sralo :)
A copak že si zase ublížená a všichni sou chcípáci? Už ho nebavilo tě živit? :D:D:D


*1551*drobák*1551*
všichni sme ve sračkách..
jen hloubka se mění :D
Uživatelská fóra / Osobní / Kovovčino haluziště
*785*Modafen - Chřipka z těla ven*785*
guest Muž MMarta.nka ... 27.01.2009 12:31:52 ... (Strom/Strom)
Re (7): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Kovovamince ( mailto:kovovamince@centrum.cz ) z 26.01.2009 18:12:02:
Tebe by to sralo, mě by to vyhovovalo.
Vždycky byli všichni chcípáci, akorát se zase zdáli být jiní... Každopádně jsme pořád spolu, na chlapi už seru. Nestojím o dalšího zamilovaného andílka, z kterého se po vyprchání chemie z mozku stane hajzl.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 27.01.2009 12:41:44 ... (Strom/Strom)
Re (8): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od MMarta.nka z 27.01.2009 12:31:52:

Nějak mi tady od tebe chybí odpověď na mé otázky......a k tomu zamilovanému andílkovi - Kdybychom my dva teoreticky měli vztah, tak by to probíhalo následovným způsobem. Byl bych do tebe strašně zamilovanej, trávil bych s tebou hodně času, snažil se tě poznat po všech stránkách. Postupně bych ale poznával, že tvá sexuální stránka je na tom velmi bledě vzhledem k mým potřebám. Nejprve bych doufal, že je to jen přechodný stav a tak nějak bych se dál snažil náš vztah udržet. Postupně bych začínal chápat, že to přechodný není, ale pořád bych se snažil zjistit, jestli se to nedá změnit, protože já prostě ve vztahu fyzickej kontakt hodně moc potřebuju. Je krásný se dotýkat toho druhýho, mazlit se, milovat se. Ty bys mi ale nic takového nedávala, takže bych začínal být stále víc frustrován. Mé návštěvy u tebe by začínaly probíhat ta, že v naději na zlepšení a těšící se na tebe bych k tobě přijížděl a zničený a zklamaný bych odjížděl.....a pak bych to prostě ukončil...začal bych na toto téma hovor a jasně ti řekl, co vše mi chybí a tak......ty bys mě oznámila, že si musím zvyknout, že jsi prostě taková a já bych následně ten vztah nějak ukončil, protože by mě toto ničilo.................takto by to probíhalo, kdyby šlo jen o sex...vzhledem k tvým názorům na "zasloužený sex", atd. bychom se v případě chození rozešli mnohem dříve, protože bych s tebou prostě nedokázal pro tvoji povahu ani omylem vydržet a zdrhal bych, jak nejrychlejc bych dokázal.....ale mám jednu otázečku teďka - POVAŽOVALA BYS MĚ ZA DALŠÍHO Z TĚCH, CO SE STALI HAJZLAMA PO VYPRCHÁNÍ CHEMIE? Ano či ne?
guest Muž MMarta.nka ... 27.01.2009 16:14:12 ... (Strom/Strom)
Re (9): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 27.01.2009 12:41:44:
Ne. To bych tě považovala z chudáčka, který nedokáže poručit svým choutkám, pudům nebo jak jinak to nazvat. Když jde někomu jen o sex, je m i ho upřímně líto:)
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 27.01.2009 16:28:14 ... (Strom/Strom)
Re (10): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od MMarta.nka z 27.01.2009 16:14:12:

ahaaaaaa, ale když jde chlapovi jen o sex, tak je to zase ten hajzl, co mu o nic jinýho nejde, co?...takže bych nebyl nakonec chudáček, co nedokáže poručit svým choutkám..............
Též čekám odpovědi na ty další moje otázky z předchozích příspěvků. Přestaň se jim vyhýbat.
A ještě něco. Já svým choutkám poručit umím, ale nechci. Nevím proč bych to měl dělat. Řekni mi jedinej pádnej důvod. Co bys mi ty dala tak cenného, že bych si měl kvůli tomu odpírat sex?
guest Muž MMarta.nka ... 27.01.2009 16:58:07 ... (Strom/Strom)
Re (11): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 27.01.2009 16:28:14:
Nevyhýbám se, jen nevím, co k tomu říct.
Když je někdo sobec, těžko mu některé věci vysvětlovat...
Chlapům dávám upřímnost, věrnost, někdy i srdce, jestli je tohle málo, tak bohužel, ale v tom případě chci být radši sama.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 27.01.2009 17:31:13 ... (Strom/Strom)
Re (12): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od MMarta.nka z 27.01.2009 16:58:07:

Vida, feministka se projevila, čekal jsem podobnou reakci:)))).......radši si něco nepřiznat než přiznat vlastní nedostatek, viď?:)
A ohledně toho vztahu - Ode mě bys taky měla vše to, co nabízíš.....upřímně bych ti oznámil, že věrnej budu jen holce, která mě v sexu dokáže uspokojit, protože se nehodlám ve vztahu nějak omezovat. Chci vztah vnímat pozitivně a ne jako kriminál. A se srdcem to samý - jen holce, se kterou bude vše ok.
A neboj se, ty zůstaneš sama, tím si můžeš být jistá.
Dále odmítám označení za sobce. V čem jsem sobeckej? V tom, že se nechci ve vztahu cítit jak zavřenej v kriminále? Trošku se vzapamatuj, vztah není jen to, že si pro tebe přijede princ na bílým koni a bude tě pak poslouchat na slovo jak pes. Dokud to takhle budeš vnímat, tak budeš sama, protože s tebou opravdu žádnej chlap nevydrží prostě:)
Jednu věc ale musím přiznat. Vkládal jsem alespoň minimální naději na to, že ohledně mé pomoci té holčině nezareaguješ jako feministka. Mýlil jsem se a znova dodávám - ty sama zůstaneš a to ne proto, že "ty jsi ta hodná" a chlapi jdou po mrchách, ale proto, že s někým jako ty se prostě nedá ani omylem vydržet. A můžeš vsadit boty, že jestli si nějakej vztah seženeš a chvilku ti to vydrží, tak jen proto, že ti starej bude někde zahejbat a dostane jinde to, co nemá od tebe.
Jo a co se týče tvých kamarádek, co je sex nebaví, ale dávaj ho svýmu chlapovi, aby mu udělaly radost - můžeš vsadit boty, že ani jeden z nich to netuší a že časem, až se vztah trošku upevní, se ty holky přestanou tak moc snažit si toho chlapa udržet a bude následovat přesně stejnej scénář jako ten, co jsem již popsal....buďto to udrží chlapova nevěra, protože se vyblbne jinde nebo to skončí.....největší sranda na tomhle ale je, že přesně sex je to, na co tyhle ženský chlapy balej......
A ještě k tobě - Další věc je ta, že vnímáš vztah jako obchod. Já dám tohle, on dá támhleto. Takhle to ale přesně není, pokud má vztah fungovat. Tam se musej potkat dva lidi, co si rozuměj a dokážou vzájemně uspokojit svoje potřeby a to ne proto, že já dám tohle a ten druhej tamto, ale protože je to baví. V jiným případě to nemá smysl.
A co bych ti doporučil? Jako první krok přestaň být feministka a označovat se za oběť. Ty totiž žádná oběť nejsi.
guest Muž Kovovamince (kovovamince@centrum.cz) ... 30.01.2009 12:32:30 ... (Strom/Strom)
Re (13): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 27.01.2009 17:31:13:

Jediný co mě k tomuhle napadá je že plně souhlasim..:))


*1551*drobák*1551*
všichni sme ve sračkách..
jen hloubka se mění :D
Uživatelská fóra / Osobní / Kovovčino haluziště
*785*Modafen - Chřipka z těla ven*785*
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 30.01.2009 20:14:19 ... (Strom/Strom)
Re (14): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Kovovamince ( mailto:kovovamince@centrum.cz ) z 30.01.2009 12:32:30:

Děkuji za podporu a zároveň bych ti silně doporučoval navštívit server feministky.cz ,jistě se tam dobře pobavíš. Ale fakt je to na vlastní riziko. Ono články typu: "Proč jsou kočky lepší než psi" jsou občas dost i na mě:)))))))
guest Muž Kovovamince (kovovamince@centrum.cz) ... 02.02.2009 15:28:51 ... (Strom/Strom)
Re (15): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 30.01.2009 20:14:19:

Já ten server znám..a dost by me zajímalo jestli je to drsnej joke nebo skutečnost :D

*1551*drobák*1551*
všichni sme ve sračkách..
jen hloubka se mění :D
Uživatelská fóra / Osobní / Kovovčino haluziště
*785*Modafen - Chřipka z těla ven*785*
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 02.02.2009 18:20:54 ... (Strom/Strom)
Re (16): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Kovovamince ( mailto:kovovamince@centrum.cz ) z 02.02.2009 15:28:51:

Mno, minule jsem našel stránky národních bolševiků a přemýšlel jsem o tom samém...ale tak když organizace jako KSM nejsou joke, tak proč by nemohla být skutečnost i toto?:)))))
guest Muž Kovovamince (kovovamince@centrum.cz) ... 02.02.2009 18:32:32 ... (Strom/Strom)
Re (17): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 02.02.2009 18:20:54:

No mě by hlavně strašně zajímalo jak tyhle dámy žijou..




*1551*drobák*1551*
všichni sme ve sračkách..
jen hloubka se mění :D
Uživatelská fóra / Osobní / Kovovčino haluziště
*785*Modafen - Chřipka z těla ven*785*
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 03.02.2009 16:22:17 ... (Strom/Strom)
Re (18): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Kovovamince ( mailto:kovovamince@centrum.cz ) z 02.02.2009 18:32:32:

Četl jsem dříve nějaký feministický žvásty a celkem mi přišlo, že to bylo to samý jako feministky.cz, takže bych se ani nedivil, kdyby to nebyl vtip........a jak tyhle "dámy" žijou?.....mno, část z nich zřejmě bude stejného ražení jako jistá slečna na tomto foru.....část pak budou oběti znásilnění nebo sexuálního zneužívání, které se už nedokázaly dát do normálu, část budou ženy typu "chlapík-s-píčou", kterejm v těle bouří příliš mnoho testosteronu a někde to musej ideologicky vyřádit, část budou ženský neschopný srovnat se s vlastní sexualitou a snažící se ji tímto korigovat (podobně jako se úchylové dávaj k církvi, protože maj strach z boha, co je potrestá za jejich přirozenost, ale namaj dost iq na to, aby jim došlo, že jsou to kecy)........
Jinak doporučuji knížku "Scum manifesto" od Valerie Solanos....to je dokonalej příklad totálně vymaštěný feministky....blbá jak tágo, nevim už jestli to byla feťačka, ale celej život dělala prostitutku a později napsala onu zmíněnou knížku....fakt masakr.....je to prakticky to samý jak feministky.cz a plno podobnejch "ženskejch" (stydím se tak tato stvoření nazývat, proto uvozovky) to evidentně žere......
Jinak tyto "dámy" žijou jak jinak než - OSAMOCENĚ.....
guest Muž Kovovamince (kovovamince@centrum.cz) ... 04.02.2009 15:54:45 ... (Strom/Strom)
Re (19): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 03.02.2009 16:22:17:

No..mě spíš tak napadlo že spousta z nich takle jenom fantazíruje ve skutečnosti je maj jejich chlapi na háku (neřikám že to je dobře)...tohle mi příde Víš já mám taky takovou tu ideu že musim bejt samostatná..nezávislá atd atd, ale přece jenom praxe je občas trošku jiná a já usoudila že i to je vlastně dobře, pže když seš v prdeli tak je dobrý mít někoho kdo ti pomůže.. A tohle co předváděj na tomhle serveru a i jinde na netu mi příde jako klasický projevení se ženský coby slepíčího mozku..

*1551*drobák*1551*
všichni sme ve sračkách..
jen hloubka se mění :D
Uživatelská fóra / Osobní / Kovovčino haluziště
*785*Modafen - Chřipka z těla ven*785*
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 04.02.2009 16:01:23 ... (Strom/Strom)
Re (20): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Kovovamince ( mailto:kovovamince@centrum.cz ) z 04.02.2009 15:54:45:.

No jo ty to tak můžeš vědet , když máš za sebou 10 letej vztah, co??*3*

Jednou budeš mluvit stejně jako já ......................kdo ti pomůže, kde žiješ *9*??.......Normálně zdrhnou protože to neunesou , protože jsou slabí a schopný myslet jen na tu jednu věc a víc nezvládnou ...........tohle co tu píšeš, je typickej projev holky, která o životě vůbec nic neví ...........zatím.

Jediný rodiny který dobře fugnujou jsou takový, kde ta žena rozhoduje .....
guest Muž Kovovamince (kovovamince@centrum.cz) ... 04.02.2009 16:11:32 ... (Strom/Strom)
Re (21): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 04.02.2009 15:59:59:

Ne opravdu si nemyslím že budu jako mluvit jako Ty,řekla bych že až budu v Tvym věku ,tak se moje zkušenosti budou diametrálně lišit od těch tvejch. Vlastně kdyby to bylo naopak a Ty jsi byla ted v mym věku lišili by se patrně pořád dost. Mám toho za sebou asi o dost víc než moje vrstevnice a hodně z toho není k chlubení, ale dost se to prijevilo na mejch názorech o chlapech, o ženskejch, o lidech celkově..
A věřím, že Tobě role toho "řídícího mozku" vyhovuje, jenže mě prostě ne. tudíž jednou až budu zakládat rodinu zvolim model jakej mi bude vyhovoat, ten Tvůj nikoli.


*1551*drobák*1551*
všichni sme ve sračkách..
jen hloubka se mění :D
Uživatelská fóra / Osobní / Kovovčino haluziště
*785*Modafen - Chřipka z těla ven*785*
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 04.02.2009 18:28:13 ... (Strom/Strom)
Re (22): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Kovovamince ( mailto:kovovamince@centrum.cz ) z 04.02.2009 16:11:32:..

Já ti žádnej model necpu ......já píšu jak to je .......a to že jsi zkušená všichni dávno víme........ale nejsi dost , abys věděla že mám pravdu................rozhlídni se jo??....A kukni se na svou rodinu a na rodinu Yumy a rodinu tvýho přítele .......všude najdeš 2 normální zodpovědný chlapy a zástup problematických.........počítej na prstech.............
Ne že mi to vyhovuje, vůbec .............tak to prostě musí být .........okolnosti tě dotlačí samy...........
Kromě toho jsi dominantní jako málokdo ........
guest Muž Kovovamince (kovovamince@centrum.cz) ... 05.02.2009 18:12:18 ... (Strom/Strom)
Re (23): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 04.02.2009 18:28:13:

Hele nevim..jedinej chlap z rodin který si uvedla kterej mi příde jako opravdovej blb je můj biologickej otec..ale bůh ví jak to vlastně bylo a neřešim.. Míšinu rodinu soudit nemůžu i když vim hodně, tak mi nepříde že bych to měla nějak hodnotit .)
Dominatní jsem do určitý míry, nemám potřebu bejt ve vztahu vyloženě "nad někym", potřebuju aby vnímal a respektoval moje názory a můj styl života, ale stejně tak ho respektuju i já.

*1551*drobák*1551*
všichni sme ve sračkách..
jen hloubka se mění :D
Uživatelská fóra / Osobní / Kovovčino haluziště
*785*Modafen - Chřipka z těla ven*785*
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 05.02.2009 22:11:50 ... (Strom/Strom)
Re (24): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Kovovamince ( mailto:kovovamince@centrum.cz ) z 05.02.2009 18:12:18:.

No já si myslím, že to co Míša psala bohatě stačilo...........hodnotit můžu cokoliv, co je tu napsaný , od toho jsou fora ........nechápu proč na ty fora lezete, když pak tvrdíte nic o mě nevíš, nic o ní nevíš........vím to, co tu píše a tím je to dost jasný .........*52*

a nevím proč mi furt podsuváte, že kluci jsou pode mnou a že jsou nesvéprávní blbci .........můj bejvalej byl vysoko nade mnou úplně vším , jen mě prostě nechal rozhodovat v rodině, což mi přijde dobře......ty chceš, aby za tebe manžel nakupoval a rozhodoval o penězích, když vaříš ty ??A podobný věci ?Problém byl v tom , že by ty svoje schopnosti a talent nasměroval blbým směrem, kdybych mu do toho nekecala ........třeba by chodil do práce zadarmo, pze ji miloval, nebo by byl celý dny zahrabanej v dílně a rodina by ho neznala ......a jiné.........

Já tady píšu jak je vnímám, ovšem ve vztahu jsem láskyplná a on neví, že ho třeba v něčem podceňuju............nebo že mi v něčem přijde slabej a trdlo............neříkám mu to ! A kromě toho subíci jsou nejvíc dom, často jsou hůř přizpůsobiví než normální kluci .......
guest Muž Kovovamince (kovovamince@centrum.cz) ... 06.02.2009 12:59:44 ... (Strom/Strom)
Re (25): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 05.02.2009 22:11:50:

Já taky netvrdim že o mě nic nevíš :) Napsala jsem tady toho dost, aby si o mě každej udělal obrázek..To nepopírám, ale nikdy nevíš všechno. Tak to prostě je.
Netvrdim ani to, že vim, jak to máš ve vztahu ty...ale zatím to co si napsala, vyznívalo jako že ty seš naustále ta "nahoře"...*105*


*1551*drobák*1551*
všichni sme ve sračkách..
jen hloubka se mění :D
Uživatelská fóra / Osobní / Kovovčino haluziště
*785*Modafen - Chřipka z těla ven*785*
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 06.02.2009 17:09:50 ... (Strom/Strom)
Re (26): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Kovovamince ( mailto:kovovamince@centrum.cz ) z 06.02.2009 12:59:44:..

No a co jako.........nemusím vědět všechno ale vím dost abych lidi mohla hodnotit.....tak to prostě je.....
Já tady jen píšu pohled na muže....v reálu jim nevykládám, ty seš nemožnej ty blbneš........i když to tak někdy je .....ale to že jim to neříkám, neznamená, že to není fakt!

Já jsem si Tygře nevybájila žádný romány.............tys toho napsal dost abys byl jasnej .........a vývoj tvýho života tomu i nadále nasvědčuje............máš 16 letou slečnu, kterou doma zamykají a je ti 28 let.........a tady chceš radit se vztahy lidem.......dokonce oponuješ mě, která jsem o 20 let starší

Proč by se měla ženská snažit aby si chlapa udržela ??Jak to má asi udělat ve chvíli, kdy je třeba nemocná, nebo po porodu nebo má nějaké potíže a nedokáže se mu věnovat ??To snad od ní nemůžeš čekat né??prostě jsou to blbosti co tu hlásáš
guest Muž dreana (dreanka@seznam.cz) ... 06.02.2009 18:06:17 ... (Strom/Strom)
Re (27): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 06.02.2009 17:09:50:

Vubec se Vam nechci plést do vašich hádek. Jen reaguji na poslední odstavec. Podle mě to není tak že by si měla ženská chlapa udržet, prostě by měli být takový partneři aby si třeba i tou frekvencí sexu vyhovovali....A přesně souhlas s nedirou, když třeba čeká dítě, tak jí má chlap být tak velkou oporou, a ne jí podvádět a jeste ztězovat zivot...

---------------------------------------- ---------------------------
"You Don't Know How Long I've Waited For You...."
guest Muž Kovovamince (kovovamince@centrum.cz) ... 06.02.2009 21:37:13 ... (Strom/Strom)
Re (28): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od dreana ( mailto:dreanka@seznam.cz ) z 06.02.2009 18:06:17:

No já myslim, že to co Tygr napsal o tom udržení si chlapa myslel i naopak to za A) a za B) snad nemyslel případy jako je nemoc a podobně...to je trošku odlišná situace od "normálu"...
Souhlasím že, když přijde složitější situace měl by ten chlap stát za svojí slečnou,paní...Ale tak by to mělo fungovat i naopak ne? Aby stála ona za ním...A taky mám dojem že, i kdyžse stane něco kdy potřebuje jeden nebo druhej oporu, neni asi dobrý čekat že, ten druhej bude řešit všechno za nás...to po nikom přece nemůžeš chtít.

*1551*drobák*1551*
všichni sme ve sračkách..
jen hloubka se mění :D
Uživatelská fóra / Osobní / Kovovčino haluziště
*785*Modafen - Chřipka z těla ven*785*
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 08.02.2009 09:32:45 ... (Strom/Strom)
Re (28): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od dreana ( mailto:dreanka@seznam.cz ) z 06.02.2009 18:06:17:

Vy jste se teda rozjeli *47*

Tak tedy ve stručnosti, jak jsem to myslel:

Ženská by se měla snažit si chlapa udržet. To samé platí i obráceně pochopitelně. Sakra základní princip lásky je přece o tom, že mi NA TOM DRUHÉM ZÁLEŽÍ. Že mám starost o jeho štěstí. A rozhodně se bráním zjednodušení které tu uvedla dreana - snažit se parnera udržet rozhodně není jenom záležitost postele. Takže to co jsem řekl, bylo myšleno tak, že jeden partner má mít starost o druhého.

A víte co? Myslím že i po porodu může žena udělat něco pro to, aby ji její muž miloval ještě víc. Říká se tomu úsměv. Ta moje se naštěstí dokáže usmívat i ve chvílích, kdy jiná by vytáhla váleček na nudle *845*

Co se týče toho věku, niredko, ty sama jsi zářivým důkazem toho, že věk a rozum nemusí jít vždy ruku v ruce....

Tygr, drak, netopejr *1686*

a hlavně strašný prase *111**47*
Uživatelská fóra/Osobní/Tygrův zvěřinec
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 08.02.2009 10:31:32 ... (Strom/Strom)
Tygr lže
Odpověď na příspěvek od TygrSDrakem ( mailto:tygrsdrakem@centrum.cz ) z 08.02.2009 09:32:45:..

Jasně .........hihi...ta tvoje 16 letá slečna je po porodu jo???*3**3*Ty žádnej vztah nemáš,ale hloupou 16 letou slečnu, kterou doma rodiče zamykají , tak nám tady nedávej příklady a douč jí češtinu prosím tě !!Nikdy jsi v žádným vztahu nefungoval.

Jestli někdo nemá rozum, tak jsi to ty...............a to všichni dávno víme ..........Kesibo jsi napsal, když měla malý mimi a kojila a její debilní manžel jí začal zahýbat , že asi udělala někde chybu a že by se měla snažit aby mu nedělala scény.....vůbec jsi nepsal nic o tom, že on by se měl snažit, aby ho měla ráda, zvlášt v tak citlivé době .......tak ted NELŽI celou dobu jsi tu psal, jak se ženská musíš snažit si tebe udržet , protože jsi zakomplexovanej ubožák..*3**3*


TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 06.12.2006 09:47:51 ... (8/1976)Re: asi nejsem normální......
Odpověď na příspěvek od h.gabule ( h.gabule@centrum.cz ) z 26.11.2006 18:19:03:
Tam se asi stala chyba už dávno... hloupá žena svého muže hlídá, moudrá ho přitahuje... a každá rozumná žena by si měla hlídat aby svého muže přitahovala... jakmile se o to přestane starat, průser je na cestě... vím o čem mluvím, ta moje tu chybu dělá taky... a věř mi, není nic horšího, než když ji ještě pořád mám rád, ale přitahuje mě úplně jiná...


TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 06.12.2006 13:53:52 ... (9/1976)Re: trable..
Odpověď na příspěvek od Ice.keys ( Kakrakinka@seznam.cz ) z 03.10.2006 20:48:12:
Hloupá žena muže hlídá nebo pláče - moudrá ho přitahuje:) Už jsem to tu někde v nějakým fóru psal...

TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 13.07.2007 10:59:43 ... (49/1976)Re (4): Jak to vidite
Odpověď na příspěvek od touhavasen z 13.07.2007 08:56:58:
Taky myslím, že na tom něco bude. Člověk touží vždycky po tom, co je nedostupné a co se mu nabízí téměř samo ho zpravidla brzo začne nudit. Z čehož plyne naučení: Má-li váš muž milenku, přejte mu to, pozvěte ji na oběd, udělejte si z nepřítele kamarádku, vezměte ji do divadla, vyražte ve třech na dovolenou, zkrátka všemožně a s láskou ho v tom podporujte - a uvidíte jak brzo ho to přestane bavit:)


TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 05.10.2007 09:54:47 ... (68/1976)Re (10): ??
Odpověď na příspěvek od Tittyi ( choleandr@seznam.cz ) z 01.10.2007 17:08:24:
Nevěra je věc TŘÍ lidí, ten podvedenej na tom má taky svůj podíl... nic není na světě bez příčiny. Mysleli jen na sebe, no jo... na koho myslíš ty? Myslíš na to, že tvůj přítel v tu chvíli prožil něco krásného, že oba byli v tu chvíli šťastní? Nebo myslíš jen na své ublížené srdíčko? Jasně, řekneš že ti ublížili. Ale není to nevěra co ubližuje. Samotný fakt že se někdo s někým vyspí.

To co ti ubližuje je ZPŮSOB JAK NEVĚRU VNÍMÁŠ. Hrůza! Podvedl mě! Zdradil! Teď se se mnou rozejde! Já se s ním rozejdu! To nemůžu přežít! Není místo sobeckého přivlastňování si jeho těla lepší uvědomit si co prožíval? Byl okouzlený, toužil po ní a ona po něm, každý přece zná ten pocit, co s tebou udělají hormony když potkáš někoho takového... svět se s tebou točí... prožili spolu pár chvilek kdy jim bylo oběma tak krásně... není normální přát člověku kterého miluješ aby prožíval krásné chvilky?
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 08.02.2009 10:52:21 ... (Strom/Strom)
Re: Tygr lže
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 08.02.2009 10:31:32:..

Tuhle kravinu napsal náš Tygr mamince od malého miminka, která měla laktační psychozu z toho, ŽE ZJISTILA , že jí manžel celé těhotenství zahýbal a nespal s ní .......nějak tam nevidím, že se musí snažit OBA:


TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 17.10.2007 09:03:57 ... (Strom/Strom)Re (22): Hrnčíři!!!
Odpověď na příspěvek od kesibo z 16.10.2007 22:39:52:

Vlastně jsi toho neudělala špatně tak moc... jen jsi zapoměla, že chlap potřebuje, aby ho žena přitahovala, že vztah se musí budovat na společných mimoerotických zážitcích (aby měl na čem stát až ty erotické trošku vychladnou, což se stane vždycky) a že to, že má chlap milenku není jště zdaleka taková katastrofa jak se zdá.

Vůbec mám dojem, že daleko větší katastrofu z mimomanželských vztahů dělají právě podváděné manželky... kdyby to nechali koňovi, chlapa by milenka za čas omrzela (nebo on ji) a pokorně by se vrátil do teplého pelíšku manželského. Ale žárlivýma scénama kde se podle potřeby zatlačit druhého do kouta střídá křiky, výčitky a slzy k sobě ještě žádná žena muže nepřipoutala. Maximálně ho otrávila natolik, že ji nakonec skutečně pustil k vodě. Jedna věc je strašně důležitá - to aby člověk někoho miloval, to aby ho někdo přitahoval - to člověku nemůže nikdo nařídit. Dokonce si to nemůže nařídit ani on sám.

Podváděné dámy, nesnažte se vynutit si nevynutitelné. Neřežte si samy pod sebou větev. Ukažte co ve vás je, ukažte svému záletnému muži o co by přišel... nevyčítejte, a neobviňujte - nikam to nevede. I kdyby stokrát bylo "morální právo" na vaší straně, je to k ničemu.

Vyčítat chlapovi že vám byl nevěrný, když přece máte "morální právo" na to, aby vám byl věrný, má podobnou logiku, jako vstupit na zebru těsně před blížícím se kamionem a říkat si "já mám přece přednost". Možná máte. Jenže je vám to v dané situaci houby platný.
guest Muž chaloupik (chaloupik@centrum.cz) ... 08.02.2009 11:11:47 ... (Strom/Strom)
Re: Tygr lže
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 08.02.2009 10:31:32:


*369* nediro ty ses fakt někde musela pořádně praštit nebo já nevím proč tady píšeš takový kraviny *144*

pochopila jsi to blbě... zase sis to převedla do svojí češtiny... a vůbec co je ti do našeho vztahu? jak můžeš vědět jestli mě drží pod zámkem? no.. nemůžeš... takže o tomhle ticho a nepleť se do věcí do který ti NIC není *148* pletu se ti snad já nebo tygr do tvýho života??hm?? a s tím pravopisem... jsi trapna bože...*21**144* jinej NORMÁLNÍ člověk by to přešel ale ty si musíš rejpnout aby jsi byla zajímavá *447* takže radši někam zalez a myslim že si každej oddechne *148*

*3806* chaloupka *3955*
charašoooo padruga maja *111**64*
Moje fórum
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 08.02.2009 11:31:29 ... (Strom/Strom)
Re (2): Tygr lže
Odpověď na příspěvek od chaloupik ( mailto:chaloupik@centrum.cz ) z 08.02.2009 11:11:47:..

Podívej na diskutuju na forech , tak tu nepište svý příběhy, když vám vadí reakce .........píšeš děsný hrubky a Tygr se svěřoval, že tě rodiče zamykají ......takže mlč !!
Všechno tu je..................a Tygr tu lže ..........to se dá snadno dokázat.....neřekla bych že si všichni oddychnou, akorát lháři jako Tygr by rádi, kdybych mlčela ..............jasně že má hloupou 16 letou holku, dospělá by ho hnala, nemá co nabídnout, nemá byt , nemůže zabezpečit rodinu....tak se věší na 16 letý , snadná kořist......:

TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 08.01.2009 09:01:50 ... (1832/1976)Re (2): Jsem divnej? *40*
Odpověď na příspěvek od Kovovamince ( kovovamince@centrum.cz ) z 07.01.2009 21:49:09:

Mno já nedávno učinil zajímavý objev. Moje milá je doma držena velmi zkrátka (co kdyby se kdyby se někde venku potkala s zakoukala do nějakého kluka a nedejbože se s ním vyspala ).*3* Takže toho společného času je opravdu málo. Co z toho plyne? Snaha její rodiny zamezit jí v jakýchkoliv sexuálních aktivitách vede v konečném důsledku k tomu, že když jsme spolu tak skoro nic jiného neděláme

Svět je plný paradoxů
guest Muž chaloupik (chaloupik@centrum.cz) ... 08.02.2009 11:57:29 ... (Strom/Strom)
Re (3): Tygr lže
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 08.02.2009 11:31:29:

víš... jsi ubohá hledat tady tygrovo příspěvky... co z toho máš? dobrej pocit? jsi hláblá *148*... a laskavě přestaň říkat hloupou 16tku *148*.. ty jsi hloupá *105**3*... a vůbec... svěřovat se mohl ale co ty víš... třeba to tak bylo.... a jak je to ted už ti může bejt jedno... a nemyslim si že se věší na 16tky a že v nich vidí snadnou kořist.. to ne... hele... je to jeho život a i kdyby si nabrnknul ženskou o deset let starší a jenom by se o tom malinko zmínil tak se do něj pustíš... přesně jak to řekla medvídková... kdyby tygr chodil s modelkou tak budeš repat protože je to tygr... nebo tak nějak to bylo... nevím nehrabu se v tom *105*... já vůbec nevim jak tohle můžeš říct.. takový pitomosti...

ale víš co? jen si hledej ty příspěvky... on se ti člověk zasměje a půjde dál *6*

*3806* chaloupka *3955*
charašoooo padruga maja *111**64*
Moje fórum
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 08.02.2009 12:06:13 ... (Strom/Strom)
Re (4): Tygr lže
Odpověď na příspěvek od chaloupik ( mailto:chaloupik@centrum.cz ) z 08.02.2009 11:57:29:

*3**4* forum je od toho forum,aby tu člověk napsal názor........ pokud někomu vadí, že tu někdo řeší jeho soukromí, nemá ho psát na forum............jsi hloupá , když tohle nechápeš *3*Mě nikdo řešit nemůže...........já tu nepíšu, že mýho 16 letýho kluka zavírají doma.
guest Muž chaloupik (chaloupik@centrum.cz) ... 08.02.2009 12:15:34 ... (Strom/Strom)
Re (5): Tygr lže
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 08.02.2009 12:06:13:

*2374* u tvejch příspěvku se fakt lidi pobaví *2374*...

noo... nevím hele... třeba já bych tohle neřešila tady ale třeba v šeptu nebo na soukromým foru.. zamčeným samozřejmě..ale zase jako neberu ti tohle *105* ty už taková asi jsi a je mi to úúúplně ukradený *47*... jako jo... forum je o od toho aby člověk napsal svůj názor... ale NORMÁLNÍ názor.... já tohle chápu niredo... a ty si asi zafixuješ jednu věc co tu tygr napíše a pořád jí opakuješ dokola a dokola a vůbec tě nezajímá že je to jinak *105* taky proč by tě to zajímalo... nechceš třeba číslo na pana doktora Cimického?*148*

*3806* chaloupka *3955*
charašoooo padruga maja *111**64*
Moje fórum
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 08.02.2009 12:20:26 ... (Strom/Strom)
Re (6): Tygr lže
Odpověď na příspěvek od chaloupik ( mailto:chaloupik@centrum.cz ) z 08.02.2009 12:15:34:..

A ty jsi děvenko ta která rozhoduje o tom co je normální názor, jo???*3**3*.......Jaká jsem ??Všichni dospělí se mnou souhlasí ..........žena se nemusí snažit, muž se musí snažit, jinak to šeredně odnese on*52*.............a kde tu je druhej 28 letej kluk, kterej chodí s 16 letou a rozebírá to denně na foru jako vztah , já ho nevidím??.......A ještě nám chce radit jako zkušený muž ....?*3**3**3*
guest Muž chaloupik (chaloupik@centrum.cz) ... 08.02.2009 12:38:40 ... (Strom/Strom)
Re (7): Tygr lže
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 08.02.2009 12:20:26:

zase sis to přebrala do svojí češtiny *3*...

já nejsem ta která o tom rozhoduje *41* to je kravina *161*.... všichni dospělí?*920* olala... takže super *47*...

no.. jako nevím jestli tu je další takovej pár...ale originál je jen jeden *845**47*....

on má něco za sebou a myslim že když si troufne tady radit tak proč ne?? od čeho jsou zkušenosti? at se pochlubí třeba si z toho někdo něco vezme a už je jeho věc jestli něco špatnýho nebo dobrýho *105*...

jen se zasmějte.. každej máme jinej smysli pro humor *47* my se třeba smějeme zakovým jako jsi ty *105*...

*3806* chaloupka *3955*
charašoooo padruga maja *111**64*
Moje fórum

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: