XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Holení kluků? Ano či ne?

 

Holení kluků? Ano či ne?

Holení kluků? Ano či ne?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Holite se a kde? Holky, co máte radši??
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 09.04.2009 22:30:14 ... (Strom/Strom)
...
Každopádně je zajímavé, že žádná služba (co vím) doteď neposkytuje "těloholící," nebo taky "intimněvyholovací" služby. Přitom by se na tom dalo určitě pěkně vydělat, a uspokojit tím poptávku :-P To hlavně v případě, že by tam měly pěkné zaměstnankyně :-P Nebo by takovou službu mohli poskytovat v kadeřnictvích, třeba, ať je to pěkně pohromadě. Občas je člověk holt moc liný, ale je fakt že jakmile si člověk zvykne, tak pak by se holil nejradši každý týden :-P
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 19.04.2009 13:40:55 ... (Strom/Strom)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 09.04.2009 22:30:14:


Nějak si neumím představit, jak by to fungovalo :) Vždyť i dnes nabízejí holení pánů v holičství a pověz mi, kolikrát jsi viděla jít muže, aby sedl do křesla v holičství a nechal se oholit? Ostříhat ano, samozřejmě, to člověk sám nezvládne, ale holení? V dnešní době "spořivých čecháčků" není radno rozjíždět cokoliv, co se týče přepychu a luxusu ... škoda mluvit :)

Nicméně zajímavý nápad, ale podle mého jsou přece kosmetické salony i pro muže (ve světě) a nejeden tam jistě zajde a předpokládám, že i tyto služby jsou jim tam poskytnuty :)



*66*
guest Muž Papricka001 ... 09.05.2009 01:41:21 ... (Strom/Strom)
Re (2): ...
Ahojik ... Jelikoz jsem v prvaku na kadernici tak vim ze holeni v kadernictvi se uz nedela kuly AIDS atd..... Ale muzu vam rict ze holeni tou pitomou britvou je pekne blby.....kdyz sem mela poprve holit (uz se to nedela ale jak blbci se to ucime ) byla sem pekne vyklepana pze vzit si nekoho na triko fakt husty*1*nastesti sem nerizla*1* tkz oddych jak svine*1*
guest Muž standoslav ... 09.05.2009 13:23:36 ... (Strom/Strom)
Re (3): ...
Odpověď na příspěvek od Papricka001 z 09.05.2009 01:41:21:
-mám dojem,že se tady jedna o takové to ehm "intimní holení"
Ale díky za info. z holicstvi,takže teď už jen strojkem na tzv. strniste?
guest Muž Papricka001 ... 15.05.2009 15:11:24 ... (Strom/Strom)
Re (4): ...
Odpověď na příspěvek od standoslav z 09.05.2009 13:23:36:
jj ja vim jen sem rekla jak to je*1* jinak si myslim ze je kazdyho vec lesi se holi nebo ne*1* ale bez chloupku je to vzdy lepsi ne ?*1*
guest Muž lumiro1 ... 07.07.2009 12:39:51 ... (Strom/Strom)
Re (5): ...
Odpověď na příspěvek od Papricka001 z 15.05.2009 15:11:24: Musim ti dát za pravdu. Manzelka me k tomu dá se rici nuti. Velice rada kouri a jelikož nema mandle, dává si ho az do krku. Jaký koliv chlup v puse ji je dost nepříjemnej. A po pravdě řečeno, mě to odplivávání během kouřeni, taky nebylo prijemné.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: