XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Pochvaly

 

Pochvaly

Pochvaly

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pochval Admina, Stálého Správce a Uživatele XChatu
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž fragnatic (pavelkubelka@centrum.cz) ... 28.02.2008 07:28:17 ... (Strom/Strom)
carnero
Dík, že sis vzpomněl a na stránce při vstupu do místnosti se objevují i lidé v místnosti *22*

______
fragnatic
Prazdroj Muž Prazdroj (Liberecky@urquell.net) ... 28.02.2008 09:18:45 ... (Strom/Strom)
Re: carnero
Odpověď na příspěvek od fragnatic ( mailto:pavelkubelka@centrum.cz ) z 28.02.2008 07:28:17:

Až na to, že si nevzpomněl carnero, ale MedaBeedaa. A možná ani nevzpomínal, ale prostě ho to napadlo.

Počítač má počítat, zapoj ho do Top 10 a pomáhej třeba při výzkumu nemocí či vesmíru.
guest Muž fragnatic (pavelkubelka@centrum.cz) ... 28.02.2008 12:54:59 ... (Strom/Strom)
Re (2): carnero
Odpověď na příspěvek od Prazdroj: chválil jsem toho, kdo to udělal, naprogramoval *148* Jinak můj nápad (cca 2 měsíce zpět ve fórum Nápady a vylepšení XChatu), proto jsem psal "že sis vzpomněl" *47**21* Jestli to naprogramoval MedaBeedaa, tak chválím jeho *148*

______
fragnatic
guest Muž Nikkky (Nikkky@centrum.cz) ... 28.02.2008 15:09:48 ... (Strom/Strom)
Re (3): carnero
Odpověď na příspěvek od fragnatic ( mailto:pavelkubelka@centrum.cz ) z 28.02.2008 12:54:59:

To víš někteří to udělají a někteří jen blbě obkecávají *47*

*3202**4678* Nikkky - I kočky už mají svůj web

Serem na kondomy, budem kupovat plenky {carnero}
guest Muž Beruska_Liduska ... 28.02.2008 15:15:17 ... (Strom/Strom)
Re (4): carnero
Odpověď na příspěvek od Nikkky ( mailto:Nikkky@centrum.cz ) z 28.02.2008 15:09:48:
nebo take vymyslet jedna vec a vytvorit druha. At uz je to udelano o sve vlastni vuli nebo je vec pridelena na praci. Taky te doma pochvali ze si treba neco uvaril ale pritom si recept nevymyslel:o))
Proste a jednoduse podil na tom maji oba dva. Kdyby to nekdo nevymyslel druhy by to neudelal a naopak kdyby to nekoho nenapadlo tak se to tezko udela.



*57*Beruska_Liduska - puntíky na netu.*57*
guest Muž Nikkky (Nikkky@centrum.cz) ... 28.02.2008 15:15:28 ... (Strom/Strom)
Re (5): carnero
Odpověď na příspěvek od Beruska_Liduska z 28.02.2008 15:14:21:

Spíš jsem nepochopila, proč se tu rozmatlává kdo na to myslel *36* hlavní snad je že je to udělané ne? a ne tu slovičkařit jak blbečci *3*

*3202**4678* Nikkky - I kočky už mají svůj web

Serem na kondomy, budem kupovat plenky {carnero}
guest Muž Beruska_Liduska ... 28.02.2008 15:18:38 ... (Strom/Strom)
Re (6): carnero
Odpověď na příspěvek od Nikkky ( mailto:Nikkky@centrum.cz ) z 28.02.2008 15:15:28:
Tak neak *3*

ono kdyz se do toho budou zasahovat osobni antipatie bude to tak vzdycky:o)

*57*Beruska_Liduska - puntíky na netu.*57*
feainne Muž feainne ... 28.02.2008 15:18:57 ... (Strom/Strom)
Re (6): carnero
Odpověď na příspěvek od Nikkky ( mailto:Nikkky@centrum.cz ) z 28.02.2008 15:15:28:

Souhlas.
Jsou kreativní lidé, kteří mají nápady, které dokáží něco posunout zas o kousek dál.
A pak jsou tu dělníci na manulání práci, kteří tyto nápady realizují.
guest Muž Nikkky (Nikkky@centrum.cz) ... 28.02.2008 15:20:25 ... (Strom/Strom)
Re (7): carnero
Odpověď na příspěvek od feainne z 28.02.2008 15:18:57:

Ono to není jenom o tomhle je to o tom že pan "nejvyšší" má antipatie*18*
Kdyby tady padla pochvala třeba na Gyma to by držel hubu a nepípl by takže asi tak :)

*3202**4678* Nikkky - I kočky už mají svůj web

Serem na kondomy, budem kupovat plenky {carnero}
Prazdroj Muž Prazdroj (Liberecky@urquell.net) ... 29.02.2008 23:31:29 ... (Strom/Strom)
Re (8): carnero
Odpověď na příspěvek od Nikkky ( mailto:Nikkky@centrum.cz ) z 28.02.2008 15:20:25:

Ale houby, má původní reakce byla na příspěvek Fragnatica, který vyzníval jako:

Díky carnero, že sis pamatoval a náhodou naprogramoval můj nápad.

Tedy taková samochvála. Bylo to mezi připomínkami, které Méďa přednesl na poradě a řada z nich byla následně uskutečněna. Jistě nebyl jediný, kdo ten nápad měl, ale časová posloupnost od návrhu po realizaci jasně ukazuje návaznost na Méďovu prezentaci.

Ale třeba se mýlím, carnero to mohl mít několik měsíců v hlavě a zrovna teď se k tomu náhodou dostal, podobně jako třeba k doplnění záložky s výpisem kategorií.

Neupírám carnerovi zásluhu na konečném uskutečnění, byl posledním článkem v řetězci, bez jeho přičinění bychom to samozřejmě neměli a nejde vůbec o žádné antipatie. Jen se mi prostě nelíbila ta původní pochvala od Fragnatica, která byla hodně vzdálena skutečnosti. Napsal bych stejnou reakci, i kdyby se to týkalo Gyma, ten, kdo to naprogramoval, bylo v celé té diskuzi podružné.

Abych tedy přispěl k tématu:
Chválím ty, které to napadlo.
Chválím programátory, že dělají to, za co jsou placení a někdy i něco navíc.
Chválím ty, co se zapojili, aby hájili své polovičky.

P.S. Pokud se bavíme o "nejvyšších", pak výšin carnera ani zdaleka nedosahuji.

Počítač má počítat, zapoj ho do Top 10 a pomáhej třeba při výzkumu nemocí či vesmíru.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: