XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Jak často byste to potřebovali?

 

Jak často byste to potřebovali?

Jak často byste to potřebovali?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zajímavost...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Roboslav ... 29.03.2009 22:04:04 ... (Strom/Strom)
Denně
Mám přítelkyni už nějakej čas.Vždy jsme mněly sex tak 2x nebo 3x do týdne,ale já mám milování rád.Jednou mně vyděla jak si ho honim a od té doby se milujeme denně i někdy víckrát a vůbec nám to nevadí
guest Muž standoslav (Stanley.t@sez.cz) ... 29.03.2009 23:19:45 ... (Strom/Strom)
Re: Denně
Každý má sex.potřeby jiné a málokdy se setkají dva stejně naladění a ještě jim to klape i jinak.Ta která je hezká,chytrá,má zájem o rodinný život,vaří a uklízí doma,už třeba nemá ani sílu na sex.Tu mám doma,večer telka,sudoku a spánek.
guest Muž YumY ... 30.03.2009 11:41:49 ... (Strom/Strom)
Re (2): Denně
Odpověď na příspěvek od standoslav ( mailto:Stanley.t@sez.cz ) z 29.03.2009 23:19:45:

Viz dreana...
Já taky pracuju, mám hodně aktivit, málo času, zvládám uklízet i občas uvařit, ale že bych neměla kvuli tomu chuť na sex se mi mockrát v životě nestalo. Je to v každém z nás, ten kdo má sex rád a baví ho to (a má správného partnera) si na něj udělá čas vždycky a chut má taky...ten kdo na sex moc není nebo ho to s partnerem nebaví, se radši koukne na telku...já jsem televizi před sexem nedala přednost nikdy
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 30.03.2009 16:58:18 ... (Strom/Strom)
Re (3): Denně
Odpověď na příspěvek od YumY z 30.03.2009 11:41:49:...

Jenže vy srovnáváte nesrovnatelný.........standoslav píše o rodině, kde jsou děti a hodně povinností .........a mají za sebou leta vztahu, zatímco vy ste spolu dva roky a ještě se lovíte, snažíte se udržet ..........jak jsme si tu psali mockrát, ženská se po svatbě změní, když ho má jistýho a má dítě , už nemá motiv chtít sex ..........pak je to všechno jinak, tisíce mužů si na to stěžuje, tak to nebude náhoda ...............já jsem se třeba nezměnila a sex jsem chtěla furt, víc než manžel......... ale já jsem byla neurotickej šílenec
guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 30.03.2009 18:04:28 ... (Strom/Strom)
Re (4): Denně
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 30.03.2009 16:58:18:
No já mám s ním vztah 6 let to není málo mi svatbu nechcem neuznáváme ji. Tak myslím že vím o čem je rodina a tak dále. Já ho mám jistého a sex bych chtěla pořád ale jak říkám je to věc názorů. Každý jsme jiný.:-)
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 30.03.2009 18:08:34 ... (Strom/Strom)
Re (5): Denně
Odpověď na příspěvek od Vila.Analkka ( mailto:Yahoooooo@seznam.cz ) z 30.03.2009 18:04:28:
Jenže ty jsi cvok jako jsem byla já, posedlá po sexu ............to je jiný případ .........o tom nepíšu
guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 31.03.2009 00:08:24 ... (Strom/Strom)
Re (6): Denně
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 30.03.2009 18:08:34:
:-) jo jo jsem cvok do sexu hold jsem rebelka. :-)
guest Muž dreana (dreanka@seznam.cz) ... 31.03.2009 08:07:09 ... (Strom/Strom)
Re (7): Denně
Odpověď na příspěvek od Vila.Analkka ( mailto:Yahoooooo@seznam.cz ) z 31.03.2009 00:08:24:

Hele a neměla bys vzít v uvahu že mas malé děti?

---------------------------------------- ---------------------------
"You Don't Know How Long I've Waited For You...."
guest Muž standoslav (stanley.tnt@seznam.cz) ... 31.03.2009 08:32:17 ... (Strom/Strom)
Re (8): Denně
kdo to nezna neuveri...Mozna tim demonem neco trpi,ale ona stejne asi vse zvlada a vyuziva napr.pol.pauzu! Sice aktivni odpocinek,ale PRIJEMNY.Je to asi pubertalni,ale zapisuju si sve sex.aktivity do kalendare a jsou to dost zajimava Cisla (s vel.C').A to se "pokousim"o manz.25x mesicne.Vetsinou marne.
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 31.03.2009 12:14:18 ... (Strom/Strom)
Re (9): Denně
Odpověď na příspěvek od standoslav ( mailto:stanley.tnt@seznam.cz ) z 31.03.2009 08:32:17:..

Houby zvládá , jako matka je nanic a jako manželka taky.......celý dny chatuje (ted zrovna taky) a loví a doma má úplně malý děti .......taky neprospívají, jak nám dobře popsala na jiném foru ........já jsem sice byla na sex ,ale domácnost i rodinu jsem zvládala a nezahýbala jsem .........ještě něco přitáhne domů a nakazí děti .............
A ty si myslíš, že jsi jedinej chlap, kterej má chut na sex ......zajímavá čísla, co je na tom zajímavýho *3**3* ?...... Musíš být manželce děsně protivnej,jestli doma předvádíš tohle.......... spíš najdi způsob, jak jí zaujmout ,aby jí to zas s tebou bavilo .........
guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 31.03.2009 15:33:40 ... (Strom/Strom)
Re (10): Denně
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 31.03.2009 12:14:18:
Hih tak přesně stejným způsobem můžu napsat já o tobě že jsi stala za nic a že jsi nestíhala ani jedno a tak dál můžu se do tebe navest jakýmkoli způsobem cokoliv si o tobě můžu tady vymyslet jako ty děláš o mě. Neznáš mě zlato tak jak to můžeš tvrdit? Nechci tady opět rozjíždět nějaké hnusné urážky za to mi TY nestojíš už vím co jsi zač a to mi stačí že to vím a i když tu budeš o mě a ostatních psát to co tady píšeš stejně si každý bude myslet své. A mimochodem k tématu jak často to potřebuješ ty paní aktivní ?
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 31.03.2009 17:53:28 ... (Strom/Strom)
Re (11): Denně
Odpověď na příspěvek od Vila.Analkka ( mailto:Yahoooooo@seznam.cz ) z 31.03.2009 15:33:40:
No já o tobě vím přesně to co tu předvádíš a píšeš a to mi bohatě stačí k tomu abych tohle mohla o tobě psát......ty se dětem nevěnuješ vůbec, celý dny chatuješ a sháníš nezávazný sex - tvoje slova - a přitom máš doma tříleté a roční dítě .......na Miminkách sis udělala pěknou ostudu, když jsi radila maminkám jak na hyperaktivní dítě , přitom tvoje tříleté hyperaktivní dítě spí pět a půl hodiny denně a to je v pořádku podle tebe, už dávno jsi měla navštívit odborníka......tvoje rodina je zdevastovaná a nám tu chceš radit,jak žít.........píšu o tobě pravdu nic víc, všechno jsi tu sama napsala ty......
Já neodsuzuju lidi, co maj chut na sex,ale odsuzuju lidi, co se na všechno ostatní vykašlou .....
Ty si myslíš Stando, že když jí 25 krát za měsíc prosíš o sex, že jí nejsi protivnej ??Sám říkáš, že z toho skoro nikdy nic není, není ti to divný??
guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 31.03.2009 21:58:52 ... (Strom/Strom)
Re (12): Denně
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 31.03.2009 17:53:28:
Cože? Jako tohle už je fakt moc když nevíš co znamená hyperaktivita tak to je pak těžké něco chápat paní!!!Hih a že bych celý dny byla na netu to pochybuju ale budiž jak píšeš chodím sem z mobilu ty co mě znají to ví koukám ty mě neznáš tudíž nevíš,že na netu můžu být i na dětském hřišti když si děti hrají s ostatními dětmi nebo když jsem v práci tak a děti jsou s otcem. A ten kdo by měl hledat odborníka nejsem já ale ....A Co se týče STANDOSLAVA Hih tak mu jen závidíš že může sexovat a chce .Má snahu o to aby byl spokojený kdežto ty to říct nemůžeš babi.Když někoho nechapeš nemáš co dodat k příspěvku tak proč se do něj sereš. Jsi fakt divná zamysly se nad sebou dej si do pořádku svůj život zdraví aby jsi také mohla sexovat a nebyla tak nervózní a pak se vrat a říkej nám tu něco.
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 01.04.2009 07:13:01 ... (Strom/Strom)
Re (13): Denně
Odpověď na příspěvek od Vila.Analkka ( mailto:Yahoooooo@seznam.cz ) z 31.03.2009 21:58:52:..

Jasně ....ty víš všechno a já nevím nic v padesáti letech *3**3*.........vím dobře, co znamená hyperaktivita a taky vím že tříleté dítě by nemělo spát necelých 6 hodin denně , zvlášt když se ho zbytek času snažíš ze všech sil utahat, jak píšeš.........proto je taky tak neklidný, protože je uplně vyčerpaný , ani mě by nestačilo 6 hodin spánku denně dlouhodobě. Takže odborníka jsi měla vyhledat už dávno, místo toho chatuješ jak šílená celý dopoledne .....to se může každý juknout*3*

A nevím, co mám závidět Standoslavovi ??Já mám na sex 30 letýho kluka, stačí napsat sms a přiběhne,celý roky mám mladý kluky na vztahy ...........nejdřív si zjisti, koho napadáš a něco o něm..........zjevně máte se sexem problémy spíš vy dva , ty a Standa............nedostatek ...*4*

Je to sice neuvěřitelný,ale co to je hyperaktivita, víme všichni, nejen ty a sex milujeme taky všichni, vy dva ste ho neobjevili, jak nám tu tvrdíte ......*3**3*
guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 01.04.2009 10:52:58 ... (Strom/Strom)
Re (14): Denně
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 01.04.2009 07:13:01:
Fakt už toho nech už tu zas něco rozjíždíš.Co je hyperaktivita asi to nevíš podle toho co píšeš fakt sedni si místo k pc kde jen napadáš lidi a přečti si o tom něco a pak si tu hraj na dokonalou. A Hih no jasný máš také milión chlapů co tě chtějí už je vidím jak jdou po staré protivné a invalidní babičce no koukám že to je prostě fakt k smíchu. A víš co psala bes-tie ignoruj mě a já budu tebe. Fakt tyhle hnusy sem nepatří jestli máš něco proti tak mi to piš do vzkazu nebo tak ale nevnucuj všem sebe a tvé mimo názory.Měj se P.S:na tento příspěvek nemusíš reagovat.
guest Muž YumY ... 02.04.2009 11:18:53 ... (Strom/Strom)
Re (15): Denně
Odpověď na příspěvek od Vila.Analkka ( mailto:Yahoooooo@seznam.cz ) z 01.04.2009 10:52:58:

Tentokrát se musím zastat niredy.
Troufám si tvrdit, že o pedagogice něco vím (rozhodně víc než Ty) a podle toho co píšeš Ty, spíš nemáš ponětí Ty, co je hyperaktivita, jak se k ní stavět a jak vychovávat hyperaktivní děti.

Myslíš si, že padesátiletá ženská nemá zástup chlapů na sex? To jsi dost naivní. KAŽDÁ ženská má zástup chlapů na sex, když chce a ví jak na ně. KAŽDÁ.

A upřímně - připadáš mi, že se jen děláš zajímavou. Sex milujeme všichni. Díkybohu většina z nás nejsou takový psychický flustrovaný mrzáci, aby to takždýmu psali. Já taky masturbuju (v současné době) několiktrát denně a pochybuju, že je to něco, co by ostatní nějak výrazně zajímalo. Přiznám se, že taky nejsem tvor vzorově věrný a k neveře sklony mám. Ale až budu mít doma dvě malé děti, budou na prvním místě oni, oni a zase oni. Ve všech směrech.
guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 02.04.2009 20:48:14 ... (Strom/Strom)
Re (16): Denně
Odpověď na příspěvek od YumY z 02.04.2009 11:18:53:
No klidně se zastaň nediry no já jsem hyper a jak vychovala máma mě tak je to naprosto supr s tou hyperaktivitou má to šíleně moc výhod a zdravá také jsem příčina mých nemoci nikdy neměla souvyslost s hyperaktivitou a proto mám praxi takovou jakou mám a může mi milión lidí tvrdit že to v knížce nebo doktoři tvrdí jinak a já si dál budu vychovat své děti jelikož těm dnešním fušařům nevěřím mám k tomu opět své důvody. Dále no trošku si protiřečíš píšeš že to nemáš zapotřebí říkat jak moc to potřebuješ ale stejně to napíšeš no nevím si každý obrázek udělá sám a mimo chodem nechlubím se tím ale jen jsem přidala příspěvek a od toho to fórum existuje. A nepsala jsem všeobecně o starších ženách ale o nedire že pochybuju že ona která je proti nevěře a má charakter jaký má ti kteří už měly tu čest si s ní psát ví své. Ale ovšem ona si je může zaplatit takže vlastně ten zástup může mít také a v tom není závist odemne ale smích.Ženy které muže přitahují patří na jiné fórum tady je to o tom jak často by jste to potřebovaly? Více méně děkuji že si se jí zastala tvůj názor je stejně důležitý jako můj a jiný úhel pohledu je vítán.
guest Muž YumY ... 03.04.2009 11:06:42 ... (Strom/Strom)
Re (17): Denně
Odpověď na příspěvek od Vila.Analkka ( mailto:Yahoooooo@seznam.cz ) z 02.04.2009 20:48:14:

Dovol mi, abych si to ujasnila.
Je ti 22 let, máš dvě děti a prohlašuješ, že je Ti jedno, co říkají odborníci, protože jsou to fušaři, a Ty si prostě budeš vychovávat své děti po svém, přestože neumíš používat ani interpunkci ve větě a děláš gramatické chyby. (jen tak mimochodem - neříkám to proto, abych Tě zesměšnila, ale proto, abych poukázala na to, že nejsi dokonalá a není důvod si to myslet.).
Doufám, že jestli se mi jednou podaří tu speciální pedagogiku vystudovat, budu potkávat co nejméně takto mladých a nezkušených maminek s tímto názorem, protože bych měla pocit, že veškerá dřina studiu obětována by mi byla nanic, jakožto i velký zájem o obor. Velmi smutné, je mi líto Tvých dětí.
Navíc jsem nikde nepsala, že příčina nemocí má souvislost s hyperaktivitou, protože si to nemyslím. (?)

Ano, napíšu, jak často sex potřebuju i to, že masturbuju a to z jediného důvodu - nestydím se za to a nedělá mi problém o tom mluvit. Prostě to dělám, tečka. Ale nikomu nepopisuju, kolikrát denně si to "musím udělat" a kde všude...to už mi přijde opravdu velmi dětinské. Je to stejné, jako kdybych všude vykládala, jak často mám sex. Nevadí mi o tom mluvit, ale každýmu to necpu, protože pochybuju, že někoho zajímá, kde všude masturbuju. Ano, forum je od toho, chápu. Ale z jak se člověk chová tady je přímo úměrné realitě, a upřímně já si myslím své o lidech, co si takhle honí triko.

O niredě vím své, chodím sem o poznání déle než Ty, takže mě poučovat o tom jaká je opravdu nemusíš :-) Z 90% všech případů s ní nesouhlasím. To, že jsem se jí zastala je zcela výjmečná situace.
Myslet si, že proto, že jí je padesát, nebo proto, že má kila navíc, je důvod, proč by neměla sehnat chlapa (chlapi) na sex, je dost naivní představa.
guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 04.04.2009 20:17:54 ... (Strom/Strom)
Re (18): Denně
Odpověď na příspěvek od YumY z 03.04.2009 11:06:4 No tak za prve ohledne chyb kdyz jsi na chatu pres mobil a treba jsi pritom v praci nebo za volantem a milion jinych veci co pritom psani sem delam tak trochu unika ta gramatika ale to ze to tu nedelam neznamena ze to neumim ale vice mene me to ani nebavi premyslet nad tim jak to psat jelikoz chat a jine je pro me nedulezite.Jo kdybych psala nejaky dopis nekomu dulezitemu tak bych psala jak to ma byt.A.mimochodem jsem nikde nenapsala a ani si to nemyslim ze jsem dokonala. Za druhe k tomu jak jsi psala ze se musim chlubit tak to proc jsem to napsala tak duvod byl reakce na to ze i presto ze je malo casu moc prace tak to jde.Za treti pro mne jsou to fusari a ano nehodlam se jejich normam podridit resit lze i bez nich a prirozenejsim zpusobem a mimo jine hyperaktivitu lze brat jako velke pozitivum ne jako nemoc! A ohledne toho jak casto chodis na chat no je sice pravda ze na xku jsem momentalne kratsi dobu vice mene na ruzne chaty chodim uz 6 let nevim jak ty
guest Muž YumY ... 06.04.2009 09:25:40 ... (Strom/Strom)
Re (19): Denně
Odpověď na příspěvek od Vila.Analkka ( mailto:Yahoooooo@seznam.cz ) z 04.04.2009 20:17:54:

Já nad gramatikou přemýšlet nemusím...to jen tak na okraj, ale to je jedno.

Nikde jsem nenapsala, že je hyperaktivita nemoc. Protože není. Je vidět, že se neorientuješ a neposloucháš.
Mám hrozně ráda lidi co se serou do věcí, kterým nerozumí. Je to stejné, jako bych říkala o ortopedovi, chemikovi, nebo burzovním makléři (což jsou věci kterým skutečně za mák nerozumím) že jsou to fušaři, protože něco neudělali tak jak jsem si to představovala já.
Tak si dál vychovávej děti podle svýho a nenech si ani poradit. A já se budu modlit, aby matek jako jsi Ty bylo co nejmíň.

PS: Píšeš na chat když jsi za volantem? Doufám, že v tom autě nemáš děti

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: