XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Orgasmus

Orgasmus

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jak prožíváte svůj orgasmus? Zkuste popsat jak jej cítíte
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 05.05.2009 14:33:12 ... (Strom/Strom)
:-))
Tak asi teď jsem to zřejmě špatně napsala, nebo co :)

Samozřejmě jsem neměla možnost vyzkoušet všechny chlapy na světě a doufam, že nikdy mít nebudu, ale nesnažte se mi tvrdit, že chlapi (většinou i ženy) nepovažují orgasmus za vrchol sexu :-) V některých případech určitě i několikanásobný, to nepopírám, nicméně ač jsem moc mužů neměla, vždy byl jeho orgasmus v podstatě něco, za čím jsme oba "šli" .. Pak třeba znovu a znovu, ale nikdy jsem sex neskončila bez toho, že by ani jeden z nás nedosáhl vrcholu :) Nikdy jsem, např po hodině, jen tak neřekla - "Tak dobrý, už se mi chce spát." nebo něco podobného, aniž by on neměl orgasmus *712*

Teď si vážně začínám myslet, že jsem divná, že orgasmus beru jako nepostradatelnou součást aktu *18* Nicméně asi vážně věc názoru :-)


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž Veena ... 06.05.2009 21:09:44 ... (Strom/Strom)
Re: :-))
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 05.05.2009 14:33:12:

Ono hlavně jsi z té menšiny žen, které ten orgasmus při sexu mají. Co jsem já měl možnost se setkat s dívkama v posteli, nebo třeba jen v diskusi o sexu a orgasmu, tak vychází mi to tak 40%, které si luxusu jako je orgasmus mohou dopřát. A přitom, pokud se nepletu a dobře pamatuju, mám pocit, že orgasmu při sexu dosahuje jen cca 20% žen.


------------------------------------
*2941**2963**2946**2946**2955**2942*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 06.05.2009 23:34:52 ... (Strom/Strom)
Re (2): :-))
Odpověď na příspěvek od Veena z 06.05.2009 21:09:44:

Ale právě o tom tu píšu :) Ne vždy ho mám a ne vždy je to jen a pouze zásluha muže. A je sakra těžký, najít někoho, kdo mi bude v posteli vyhovovat *85*

A též nesouhlasím s tím, že je to hlavně v srdci a v hlavě.. pokud žena miluje, není nutné, aby orgasmu dosáhla a pokud miluje, ale nemiluje se s tím, koho v srdci nosí ... není zase takový problém, přivézt ji na vrchol rozkoše :-)


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 07.05.2009 06:29:46 ... (Strom/Strom)
Re (3): :-))
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 06.05.2009 23:34:52:..

Muž na to vůbec nemá vliv..........já mám orgasmus s úplně každým .....................za posledních 10 let se nestalo, že bych neměla s někým O ............pokud žena rozumí sama sobě má orgasmus a na tom, s kým, nezáleží...*52*
feainne Muž feainne ... 07.05.2009 08:43:23 ... (Strom/Strom)
Re (4): :-))
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 07.05.2009 06:29:46:

Pis presneji, v tvem pripade na to nema vliv muz. V pripade jinych, zen na to mohou mit vliv ruzne faktory. Treba pocasi ... :))
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 07.05.2009 09:06:31 ... (Strom/Strom)
Re (5): :-))
Odpověď na příspěvek od feainne z 07.05.2009 08:43:23:..

Jasně ...........ale chyba je v tý ženě , ne v něm ............neexistuje muž který by neuměl udělat ženu ...............ale je moc žen, který nerozuměj samy sobě.
feainne Muž feainne ... 07.05.2009 10:12:37 ... (Strom/Strom)
Re (6): :-))
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 07.05.2009 09:06:31:

Ten muz muze byt dulezity faktor, ktery to u ni ovlivnuje ... Proste nektere potrebuje muze sikovneho, jina muze vroucne milujiciho, treti takoveho, co hodinu vydrzi, ctvrta chce intelektuala, ktery ji pri tom bude recitovat basne, protoze jinak se neudela ...

Kdyz ten muz neni takovy, aby splnil predpoklady. Je chyba na jedne nebo na druhe strane?

Neexistuje muz, ktery by dokazal udelat jakoukoliv zenu.
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 07.05.2009 11:21:24 ... (Strom/Strom)
Re (7): :-))
Odpověď na příspěvek od feainne z 07.05.2009 10:12:37:..

Je chyba na její straně ............většina můžu se udělá bez týhle omáčky okolo...........problém mají ty ženy.........
feainne Muž feainne ... 07.05.2009 11:53:09 ... (Strom/Strom)
Re (8): :-))
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 07.05.2009 11:21:24:

A ted ta zasadni otazka ... je to chyba?
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 07.05.2009 19:03:30 ... (Strom/Strom)
Re (9): :-))
Odpověď na příspěvek od feainne z 07.05.2009 11:53:09:..

No je chyba .to svádět na muže..................pze Yumy tu píše, že se on musí snažit a jiné ženy píší ....on mě neudělá .......jaký on??Měly by psát, nejde mi moc orgasmus .........Mě to připomíná jednoho mýho, co ztrácel erekci a tvrdil, že za to můžu já...........před ním mělo 10 kluků se mnou erekci a po něm 20 , ale chyba byla ve mně ....tomu věřil ovšem jen on.........kdyby ta holka řekla , hůř dosahuju orgasmu, tak to beru ........ale ony říkají , on mě neumí udělat .........když takovej kluk zažije s další mulťák...........např .se mnou *3**3*.........co si asi o ní myslí??

Yumy-kde píšu, že je pro mě sex honba za orgasmem, nebo proč to zminuješ ??Trochu mi připomínáš Sunnyho bývalou, která jediná dobře souložila a byla fakt borec pokud jde o sex..............já jsem taky měla krásné zážitky při sexu , často bez orgasmu .......ale tady se jaksi bavíme o orgasmu.
Píšu, že mi pokud jde o orgasmus vyhovují všichni,........teoreticky vyhovují .........ovšem lidsky a vzhledově třeba né .......tak se nevztekej , prostě hůř dosahuješ orgasmu při sexu ...........za to ale ani já a ani ti kluci, nemůžeme *1*
feainne Muž feainne ... 07.05.2009 22:07:16 ... (Strom/Strom)
Re (10): :-))
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 07.05.2009 19:03:30:

Ber to taky z druheho pohledu :)

On mel treba take pred tim s deseti zenskyma predtim erekci a s deseti potom mit bude, jen ty jsi mu zrovna nesedla.

Stejne tak to muze byt u zenske. Nektery sedne jiny ne. A pokud tak proste plati, ze nebyl ten spravny a ze neudelal ... jiny ten spravny treba bude ...
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 07.05.2009 22:41:25 ... (Strom/Strom)
Re (11): :-))
Odpověď na příspěvek od feainne z 07.05.2009 22:07:16:..

Pokud kluk ztrácí erekci s jednou , mívá ten problém i s dalšíma ženama ........a naopak............pokud topoří tak topoří se všema .............bavíme se mladých klukách...........................

Já jsem teda nïkdy nepocitovala rozdíl v tom jestli mám někoho ráda nebo jestli je krásnej ........na orgasmus to nemá vliv ...............orgasmus si každej řídí sám, jak říká Análka ...........a to je pravda...........
guest Muž YumY ... 09.05.2009 00:11:07 ... (Strom/Strom)
Re (10): :-))
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 07.05.2009 19:03:30:

Taky jsem nikdy netvrdila, že za to můžou, to pozor :-)
Já měla kluky se kterýma jsem se udělala x-krát za sebou a kluky, se kterýma jsem se udělala jednou za čas...netvrdím, že je to jejich "chyba" prostě mi někdo vyhovuje v posteli víc, a někdo míň, což považuju za logické...abych si ale myslela, že si za to můžu sama, že jsem neměla několik orgasmů za sebou s jedním, když s jinejma to šlo...tak ne, to si nemyslím, a nemám důvod si to myslet :-)
guest Muž Rozcilena ... 09.05.2009 16:40:23 ... (Strom/Strom)
Re (11): :-))
Odpověď na příspěvek od YumY z 09.05.2009 00:11:07:

Tvrdila...................píšeš že se musí snažit, tak logicky kfyž se snažit nebude, tak nemáš O, tos tam psala............je to tedÿ na něm ...............přitom problém je jen v tobě ............já ho mám s každým , kdo přijde .........a jsou ženy , které ho mají ihned jak začnou ...........to například já nemám ..................z toho plyne, že je to hlavně v tý ženský..........
guest Muž YumY ... 10.05.2009 22:01:39 ... (Strom/Strom)
Re (12): :-))
Odpověď na příspěvek od Rozcilena z 09.05.2009 16:40:23:

Já ale nemám problém. To, že nemám ograsmus s každým za problém nepovažuju...problém by byl, kdybych neměla orgasmus vůbec...některé stačí pět minut, některá musí mít hodinu...podle Tebe by každá ženská která není do pěti minut i s úplným polenem má problém...otázka je, jestli ho nemáš spíš ty.
guest Muž Rozcilena ... 10.05.2009 22:25:34 ... (Strom/Strom)
Re (13): :-))
Odpověď na příspěvek od YumY z 10.05.2009 22:01:39:..

Pokud se chlap sakra musí snažit ...............tak máš problém dosáhnout orgasmu .......u jiných se snažit nemusí a basta .........

A nepodsouvej mi co nepíšu

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: