XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Zvířátka a příroda / Kocourkové a kočičky

 

Kocourkové a kočičky

Kocourkové a kočičky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
vše o nich bez tajemství...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž rebekawwolfava ... 09.03.2013 12:07:48 ... (Strom/Strom)
Daruji pěti měsíční kotátko kočičku
http://www.muj-bazar.cz/inzeraty/kock...etimesicni-kote.html
Já dostala od alerga proti alergický ozdravný pobyt a nemohu si ji nadále nechat, cena zdarma.
Kolín a ČR. Spěchá jak nejvíc může. Více v odkazu.
Ebisek Muž Ebisek ... 09.03.2013 16:14:07 ... (Strom/Strom)
Re: Daruji pěti měsíční kotátko kočičku
Odpověď na příspěvek od rebekawwolfava z 09.03.2013 12:07:48:

Alergie na kočku, nebo jí jenom nemá kdo hlídat?
guest Muž rebekawwolfava ... 09.03.2013 17:40:40 ... (Strom/Strom)
Re (2): Daruji pěti měsíční kotátko kočičku
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 09.03.2013 16:14:07:
druhé.... na kočky jsem nemela nikdy....
Ebisek Muž Ebisek ... 09.03.2013 17:56:30 ... (Strom/Strom)
Re (3): Daruji pěti měsíční kotátko kočičku
Odpověď na příspěvek od rebekawwolfava z 09.03.2013 17:40:40:

Dát ji na chvilku někomu z rodiny na hlídání?
guest Muž rebekawwolfava ... 10.03.2013 13:25:36 ... (Strom/Strom)
Re (4): Daruji pěti měsíční kotátko kočičku
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 09.03.2013 17:56:30:
paní si ji prý zítra vezme,
Za další tady se na kočku stěžuji lidé že tady kočka delá boredl po 22h jsou tu převážně starí lidé kteří mají rádi klid.
Kdyby kočka nebyla jak z divokých vajec tak je to něco jiného. Já měla kočku z domku polodivokou stejnou a ta byla vdečná fakt super kočička, Tahle je z paneláku do paneláku a chová se jako debil.
Máma má taky kočky a jsou v klidu.
Nejde to :( možná budu mít klídáska od mamky kočku
jo inzerát neplatí paní si kočičku vezme dnes zpět.
Chápalo se, že je to kotátko ale měla jsem taky kotátko byla to taky holčička kočička , byla z vesnice polodivoká ale takto fakt po 22h nevyváděla. Takže si myslím že tahle kočička je sice velký mazel ale nebude z paneláu jak mi říkali.Je to můj názor.
Ebisek Muž Ebisek ... 10.03.2013 17:05:39 ... (Strom/Strom)
Re (5): Daruji pěti měsíční kotátko kočičku
Odpověď na příspěvek od rebekawwolfava z 10.03.2013 13:25:36:

Kočka a dělat kravál? *18*
Moc si to nedovedu představit, většinou vždycky je poťapkaná celá koupelna a pak i kuchyňská linka, jak se s mokrýma packama z vany prochází po bytě, občas je něco roztrhaného, pokousaného a nebo ožeraného, ale myslím si, že kravál bude subjektivní pocit lidí, kteří s hrnkem na zdi poslouchají, co se vedle u té mladé slečny děje *4*
guest Muž rebekawwolfava ... 10.03.2013 20:43:49 ... (Strom/Strom)
Re (6): Daruji pěti měsíční kotátko kočičku
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 10.03.2013 17:05:39:
no ona m i vyloženě schazovala věci, načasovala si to pět minut před 22 hodinou a 15 minut po 22 hodině pravidelně každý večer takto. Dále škrábadlo v té době padalo na zem jak tu lítala děsné...
A paní se navíc odhalila...
prej "nejde to v bytovce žene?"
A já opravdu je z panelku? té paní tam nelítá?"
A paní mi řekla "hm ne je hodná a leží na sedačce"
To je zajímavé tohle kdyby byla z paneláku tak by tohle nedělala,,,
No budu pak mit kočandu od mamky a když si nezvykne vezmu si kočandu z útulku kde by snad už kočka mohla být ráda za domov?
Ebisek Muž Ebisek ... 10.03.2013 21:05:30 ... (Strom/Strom)
Re (7): Daruji pěti měsíční kotátko kočičku
Odpověď na příspěvek od rebekawwolfava z 10.03.2013 20:43:49:

Kočka nevnímá rozdíl mezi tím jestli je v útulku a nebo jestli je doma, pokud tedy pominu to, že může být v útulku na menším prostoru.
To že je divočejší může být také tím, že změnila prostředí a proto je zpočátku vystresovaná a hledá způsob, jak se dostat zpátky "domů".
guest Muž rebekawwolfava ... 10.03.2013 23:02:41 ... (Strom/Strom)
Re (8): Daruji pěti měsíční kotátko kočičku
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 10.03.2013 21:05:30:
no ale to by utíkala zas a to neutíkala---
Ebisek Muž Ebisek ... 11.03.2013 04:20:03 ... (Strom/Strom)
Re (9): Daruji pěti měsíční kotátko kočičku
Odpověď na příspěvek od rebekawwolfava z 10.03.2013 23:02:41:

Z bytu není kam utéct. Proto chodí po poličkách a skříních a hledá východ?!
guest Muž rebekawwolfava ... 11.03.2013 15:35:02 ... (Strom/Strom)
Re (10): Daruji pěti měsíční kotátko kočičku
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 11.03.2013 04:20:03:
myslím ze dveří:) a to se nedelo:) jen si nezvykla tak si ji pan vzala zpět.

Mám teda kočičku od mamky.Která ale půjde v sobotu na ukázku do kočičho salonku jak jí vyčesat dredy protože ona se nechce česat nedrží,. Těmto kočičkám se to zacuckává. Je jí teda 8 let a její mámě kočce je 15.
Ebisek Muž Ebisek ... 11.03.2013 17:03:12 ... (Strom/Strom)
Re (11): Daruji pěti měsíční kotátko kočičku
Odpověď na příspěvek od rebekawwolfava z 11.03.2013 15:35:02:

Nějaká dlouhosrstá?
Česání je dobré, když kočka leží na boku na gauči a máš kartáč na dlani, myslí si, že ji hladíš.
guest Muž rebekawwolfava ... 11.03.2013 20:04:28 ... (Strom/Strom)
Re (12): Daruji pěti měsíční kotátko kočičku
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 11.03.2013 17:03:12:
jj dlouhosrstá ale ona už nedrží od mala. S mamkou jsme řekli že ji dáme ostříhat pod narkozou u veta, ale vzhledem k jejímu věku 8 let raděj ne ani veterinář to nedoporučuje, ptali jsme se ho a tak nám doporučil ten kočičí salonek.:)
tam ukážou co tedy dělat a jak dělat aby se nechala učesat. Tohle je dáma víš....:D Měla jsem dycky krátkosrsté kočky česala jsem je taky i pudrovala aby voněli... I čistila oči, této musím do očí dávat framykoin aby se ji zahojili oči.
Ebisek Muž Ebisek ... 11.03.2013 22:38:44 ... (Strom/Strom)
Re (13): Daruji pěti měsíční kotátko kočičku
Odpověď na příspěvek od rebekawwolfava z 11.03.2013 20:04:28:

Aby z toho nakonec nebylo slušné divadlo, pokud ji ten salon pro kočky vystresuje *3* Nejen že nebude držet, ale ještě všechny poškrábe *3*
guest Muž rebekawwolfava ... 12.03.2013 19:58:00 ... (Strom/Strom)
Re (14): Daruji pěti měsíční kotátko kočičku
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 11.03.2013 22:38:44:
no nad tím už jsme taky přemýšleli že to odložme přeobědnáme se tam.
protože kočka je u mě od včera od odpoledne a zalézá. Tedy její výkon už byl že přišla za mnou když byl všude klid a ticho a měla jsem ji u postele kolem půlnoci. No a pak šla zas si zalést pod linku- dala jsem ji tam mističku se suchým a mističku s vodou,,, dokonce byla už i i na kamínkách.:)

No tohle divadlo se vedlo u jednoho mého bývalého chlapa. Měl kočku říkal ji Hermionka a dycky když se šlo k veterináři tak uvnitř takové hrozné mnoukání a prý si na ní museli brát kroužkové rukavice z nerezu...:D

PS:CHCI se optat mám když to vyjde sjednanou ke kočičce kotátko ale krátkosrsté myslíš zvyknou si na sebe vůbec? Bylo by někdy v květnu-červen...
Ebisek Muž Ebisek ... 12.03.2013 23:11:45 ... (Strom/Strom)
Re (15): Daruji pěti měsíční kotátko kočičku
Odpověď na příspěvek od rebekawwolfava z 12.03.2013 19:58:00:

Psychologicky to nejspíše ta stará bude dlouho nést, ale po čase si zvyknou. Měli jsme podobnou situaci, kdy jsme si pořídili kotě k dospělé kočce, která před ním utíkala. Po půl roce si ale na sebe zvykli. Chce to jenom čas a netlačit je moc k sobě.
guest Muž rebekawwolfava ... 13.03.2013 12:44:08 ... (Strom/Strom)
Re (16): Daruji pěti měsíční kotátko kočičku
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 12.03.2013 23:11:45:
no ale co když na sebe budou prskat apod. Například Džejna to je máma Denisky kočičky kterou mám zde tu osmiletou.. tak Džejna ta upa neštěstím mnourala tak jako že to vypadalo jako nadávání a brečení a rozčilování v jednom... Jednou jsem k nim k oběma přinesla tří měsíční kotě kotě si chtělo hrát ale oni ne:D nejvíce ale mnourala Dřejna a Deniska ta prskala. Ale zase když si zvykla na psa kterého má segra a jezdí ted skoro pořád k mamce protože má každým dnem rodit druhé dítě má psa a kočky psa příjmuly zajímavé. Pak jsem měla kotě tři měsíce mu byli, byla to mourovatá kočička. Tehdy jsem ještě byla v bytě mého dědy ale z důvodu prodání jsem musela jít pryč a kočku s sebou ale nezvykli si na ni. Jenže to kotě muselo pryč byla to polodivoká kočička od paní která se už už necítila tak nám ji dala zadarmo. Tehdy ta paní prodávala i plody stromů co měla na zahrádce.:).



No tak jsme kotě dali máminné kamarádce která má taky zahrádku. Pak už nevím co sním bylo... Za další jsem měla byt ale tam to nešlo tak jsem jinde v bytě a měla jsem tu pětiměsíční kotě taky kočičku ale že byla zvyklá podle mě na zahrádku tak tu lítala a shazovala věci jak jsem již psala tu... No tak jsem ji musela vrátit a myslím že je štastnější tam. I když tady měla šunku apod... No tak mám kočičku od mamky té je těch 8 let. Je to bílá perská kočička. Jen teda na ten salon se přeobjednat na jak česat. Za další jí tu flustruje jak tu dělají výtah a bude to do dalšího měsíce... do 5.4 asi tak nějak... pak ta cesta sem byla pro ní asi zdrcující... I když byla v přepravce. A proto se ptám zda teda až sem přitáhnu kotě (jestli na mě ta paní nezapomene) tak jestli se snesou? Kotě bude obyč... Jako obyčejně se říká že dospělé kočky s kotětem by se měli spřátelit ale už prý horší by bylo dospělá kočka a dospělou kočkou... tak nevím... Co myslíš ty?


Netlačit je k sobě... ale jak to mám udělat to je mám zavírat každého do jiné místnosti? Nevím no... Jak jste to dělali vy?
Ebisek Muž Ebisek ... 11.05.2013 13:26:15 ... (Strom/Strom)
Re (17): Daruji pěti měsíční kotátko kočičku
Odpověď na příspěvek od rebekawwolfava z 13.03.2013 12:44:08:

Predem to nejde odhadnout, jestli se snesou nebo ne. Netlacit k sobe znamena, ze se nemas snazit je spratelit tak, ze je budes drzet u sebe, nebo v jedne prepravce.

Pravdepodobne se rozebehnou kazda do jednoho kouta a bude jim to mesice trvat.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: