XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Prográmky

Prográmky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Napište nám své programy ,které používáte.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž jn89mg (phones@seznam.cz) ... 17.10.2008 05:33:06 ... (Strom/Strom)
Acronis true image 11,Acronis Disk director,
Super programy na formátování,když se vám dostane něco do PC a nejde to nijak léčit. To druhé je na rozdělení disku dle svého uvážení.Jsou to naše programy a tudíž plně v češtině.
LiThius.di.aLumiNiModrá hvězdička Muž LiThius.di.aLumiNi (lithius.di.alumini@seznam.cz) ... 18.10.2008 21:39:25 ... (Strom/Strom)
Re: Acronis true image 11,Acronis Disk director,
Odpověď na příspěvek od jn89mg ( mailto:phones@seznam.cz ) z 17.10.2008 05:33:06:

Na rozdělení disku preferuju fdisk, jednoduché a mocné :)

"God loves you, unless you have tattoos, in that case, you are going to hell"
guest Muž o-Dira-o (l.slepr@gmail.com) ... 18.10.2008 23:39:21 ... (Strom/Strom)
Re (2): Acronis true image 11,Acronis Disk director,
Odpověď na příspěvek od LiThius.di.aLumiNi ( mailto:lithius.di.alumini@seznam.cz ) z 18.10.2008 21:39:25:


souhlasim ze je to nejlepsi linuxovou volbou, ale spouste lidi chybi privetivejsi GUI a spostu lidi se boji kuli absenci blikajicih alertboxu ktere skrecene rikaji timhle to muzes pokne po*rat *161*
LiThius.di.aLumiNiModrá hvězdička Muž LiThius.di.aLumiNi (lithius.di.alumini@seznam.cz) ... 19.10.2008 12:48:37 ... (Strom/Strom)
Re (3): Acronis true image 11,Acronis Disk director,
Odpověď na příspěvek od o-Dira-o ( mailto:l.slepr@gmail.com ) z 18.10.2008 23:39:21:

Což mi připomnělo krásnou story kdy jsem jednomu člověku v práci krásně rozdělil fdiskem jeho flashdisk na dvě části, jednu šifrovanou a druhou pro běžná data. Pod linuxem vše fungovalo krásně a pod windowsama byla vidět jenom první partition. Po půldni hledání jsem se dozvěděl že Windows prostě vidí na removable device jenom první partition a víc ani ťuk. Tak si říkám že už vím jak budu schovávat data na flashce :)

"God loves you, unless you have tattoos, in that case, you are going to hell"
Prazdroj Muž Prazdroj (Liberecky@urquell.net) ... 21.10.2008 13:53:30 ... (Strom/Strom)
Re (4): Acronis true image 11,Acronis Disk director,
Odpověď na příspěvek od LiThius.di.aLumiNi ( mailto:lithius.di.alumini@seznam.cz ) z 19.10.2008 12:48:37:

Divné, mám externí usb disk rozdělen na dvě části a obě vidí jak Linux, tak Windows.
LiThius.di.aLumiNiModrá hvězdička Muž LiThius.di.aLumiNi (lithius.di.alumini@seznam.cz) ... 21.10.2008 19:05:02 ... (Strom/Strom)
Re (5): Acronis true image 11,Acronis Disk director,
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:Liberecky@urquell.net ) z 21.10.2008 13:53:30:

Tak že by se to týkalo pouze flash médií?

"God loves you, unless you have tattoos, in that case, you are going to hell"
Prazdroj Muž Prazdroj (Liberecky@urquell.net) ... 23.10.2008 15:09:48 ... (Strom/Strom)
Re (6): Acronis true image 11,Acronis Disk director,
Odpověď na příspěvek od LiThius.di.aLumiNi ( mailto:lithius.di.alumini@seznam.cz ) z 21.10.2008 19:05:02:

Kdo ví, ale bylo by podivné, kdyby Windows rozlišovaly jestli se jedná o pevný disk nebo o disk s flash pamětí.
guest Muž o-Dira-o (l.slepr@gmail.com) ... 23.10.2008 18:16:56 ... (Strom/Strom)
Re (7): Acronis true image 11,Acronis Disk director,
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:Liberecky@urquell.net ) z 23.10.2008 15:09:48:


napada me jedine vysvetleni (ale ted spise teoretizuji) mohlo by se stat ze dotycny vytvori druhy souborovy system (to by widle meli videt) ale za predpokledu ze souborovy system vubec ZNAJI..... Takze dejme tomu ze zasifrujeme EXT3, pak to temner urcite neuvidi vubec a budou ho ignorovat (lze ho videt pouze ve spravci disku kde to napise neznamy oddil :D )


P.S. Nevim jesli se tim anhodou Visty nedokazou prokousat, takto se chovaji xpcka (nebo alespon u me vzdy chovali bez nejakeho veciho zasahu do systemu ktery by to napravil, ale to uz je nova kapitolka :D )
Prazdroj Muž Prazdroj (Liberecky@urquell.net) ... 25.10.2008 05:32:34 ... (Strom/Strom)
Re (8): Acronis true image 11,Acronis Disk director,
Odpověď na příspěvek od o-Dira-o ( mailto:l.slepr@gmail.com ) z 23.10.2008 18:16:56:

To mě také napadlo, jeden ten oddíl byl ext3 a druhý NTFS a díky malému programu Windows v pohodě vidí a dokáží i zapisovat na ext3.
guest Muž o-Dira-o (l.slepr@gmail.com) ... 26.10.2008 09:12:00 ... (Strom/Strom)
Re (9): Acronis true image 11,Acronis Disk director,
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:Liberecky@urquell.net ) z 25.10.2008 05:32:34:

samozrejme vsechno jde nastavit (ja pouzivam osobne ReiserFS s nim mam zkusenosti ze s nim wokna s malym programkem a knihovnickou nemaji vubec trouble :D ) ale jak jsem rikal, bez upravy (to jest toho programku) to vidi pouze ve sprave disku :) a to to zapisou jako neznamou oblast :D pokud si to dobre pamatuju, a co wokna neznaji to prece neexistuje nebo je nefunkcni :D:D:D

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: