XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Vaše láska z XChatu

 

Vaše láska z XChatu

Vaše láska z XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jaká je vaše láska z XChatu, svěřte se.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž MaXXter ... 13.06.2011 23:14:36 ... (Strom/Strom)
Jde to
Zdravím tady ;)
Já jsem si našel lásku na xchatu. Už je tomu sice konec, ale i tak to bylo moc fajn. Člověk raději píše než mluví, psát se tak nestydíme, a tak napíšeme i to, co bychom osobně neřekli. A můžem tak udělat dojem a pak se s tím druhým sejít a už mluvit. A navíc, tady si neuděláme takový trapas jak osobně. Já jsem to tak měl. Bývalá se do mě zabouchla, ptže jsem jí připadal fajn, když jsme si psali. Kdybychom se znali od vidění, tak bych s ní asi ani nekomunikoval a nikdy bychom spolu nechodili. Bohužel teď už si se mnou žádná holka psát nechce :))
guest Muž standoslav ... 14.06.2011 07:33:38 ... (Strom/Strom)
Re: Jde to
Odpověď na příspěvek od MaXXter z 13.06.2011 23:14:36:
Nepropadej panice, prijde nova, mlada a bude to roštěnka, zajímavých objektů je tady dost- jen aby to nebylo zas moc daleko k setkání.
guest Muž MaXXter ... 14.06.2011 20:56:21 ... (Strom/Strom)
Re (2): Jde to
Odpověď na příspěvek od standoslav z 14.06.2011 07:33:38
To si nemyslím. Připadá mi, že budu celý život sám. Sice mám celý život před sebou, ale nedokážu si představit, že se do mě nějaká zamiluje :))
Ebisek Muž Ebisek ... 15.12.2011 00:10:07 ... (Strom/Strom)
Re (3): Jde to
Odpověď na příspěvek od MaXXter z 14.06.2011 20:56:21:

Tak nějak jsem si to říkal i já. Nikdy mě nikdo nechtěl, nikdy se mnou nikdo nebavil a ani jsem neměl kamarády. Pak jsem se tady loni koncem zimy seznámil s centrumkou11. Napřed jsme řešili školu a tak, pak jsme spolu šli na elektronickou procházku po městě s kamerou, všichni mě pomlouvali jaká jsem nula, že vedu vztah po netu a na dálku... A najednou jsme se potkali a už jsme si nevyměňovali videa z procházek, ale sami na ně chodíme. Spíme spolu, chodíme spolu ven, atd.... *18*
guest Muž GYNEKOLOG38 (sukezni.muz@gmail.com) ... 07.02.2012 19:29:28 ... (Strom/Strom)
Re (4): Jde to
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 15.12.2011 00:10:07:
No vidíš,jak jsi šikovný,já tu taky našel 6.super kurev *161*
Ebisek Muž Ebisek ... 07.02.2012 19:42:52 ... (Strom/Strom)
Re (5): Jde to
Odpověď na příspěvek od GYNEKOLOG38 ( mailto:sukezni.muz@gmail.com ) z 07.02.2012 19:29:28:

No, tak každý nedostal od přírody naděleno rozumu a citů plnou lopatu *4*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: