XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Vaše láska z XChatu

 

Vaše láska z XChatu

Vaše láska z XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jaká je vaše láska z XChatu, svěřte se.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Rickie- (Denisa04@centrum.cz) ... 21.03.2010 10:50:04 ... (Strom/Strom)
Né..xD
Láska z Xchatu? To ne,člově se potřebuje zamilovat v reálu *47*
guest Muž vasa54 (alt1954@atlas.cz) ... 03.06.2010 09:23:32 ... (Strom/Strom)
Re: Né..xD
Odpověď na příspěvek od Rickie- ( mailto:Denisa04@centrum.cz ) z 21.03.2010 10:50:04:
rickie,tak v tomto s tebou nesouhlasím,svou roštěnku jsem poznal přes net a věř,že je to paráda.jen je to fuška ale co jsem chtěl to mám a věř mi děvče,že jsem na to čekal vlastně celej život.mluvili a nebo psali jsme si rok a je to možné.jen je třeba umět naslouchat a hlavně vědět co od svého protějšku očekáváme.dříve jsem se zajímal o vzhled ale u té své prdelky jsem se zaměřil na to co od našeho vztahu očekává a porovnal to se svými nároky a vyšlo nám to,protože tam nebyla žádná faleš a tak určitě nelituji,že jsem se odstěhoval na moravu.jasně že jsme se měli předtím poznat i v realu,ale prvopočátek byl net.
guest Muž Rickie- (Denisa04@centrum.cz) ... 03.06.2010 16:58:35 ... (Strom/Strom)
Re (2): Né..xD
Odpověď na příspěvek od vasa54 ( mailto:alt1954@atlas.cz ) z 03.06.2010 09:23:32: Zkoušela jsem si kluka najít na netu,ale vždy to selhalo.Teď jsem se zamilovala v REALU

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: