XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Vaše láska z XChatu

 

Vaše láska z XChatu

Vaše láska z XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jaká je vaše láska z XChatu, svěřte se.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Osamelec78 (Osamelec78@centrum.cz) ... 01.09.2008 02:27:12 ... (Strom/Strom)
Kdo je ma laska z xchatu?
Na xchatu jsem lasku jeste nenasel. Malem jsem ji mel 16.8.08. Kdyz jsem se seznamil s lolarmen. Ona se ale na me vykaslala a tak zkousim nove stesti a nefunguje to. V xchatu existuje ale divka, do ktere jsem zamilovan uz vic nez rok. Znam ji od nas z prace a pracuje v protismene. Je to moc bezvadna, mila, spolecenska, bavici se, aktivni holka. A je i hezka. Vzdycky kdyz na ni pomyslim, vduchu vnimam doteky jejich rtu na tvari a ja ji nehounce libam. Ani nevite, jak bych si pral aby se muj sen zmenil ve skutecnost. Moje snena laska je 88.p.a.j.a 20ti leta Pavlina. Co myslite, mam sanci nebo smulu.
guest Muž jirik.sdh (jirik.sdh@centrum.cz) ... 12.12.2008 23:06:37 ... (Strom/Strom)
Re: Kdo je ma laska z xchatu?
Odpověď na příspěvek od Osamelec78 ( mailto:Osamelec78@centrum.cz ) z 01.09.2008 02:27:12: //rekni ji co k ni citis:-)
guest Muž Osamelec78 ... 18.12.2008 07:52:59 ... (Strom/Strom)
Re (2): Kdo je ma laska z xchatu?
Odpověď na příspěvek od jirik.sdh ( mailto:jirik.sdh@centrum.cz ) z 12.12.2008 23:06:37: to uz ndepujde. Svou lasku jsem jiz obevil v osudove seznamce stesti.cz a uz jsem ji zacal milovat. Vubec mi nevadi ze bydli tak daleko odemne, ja jsem konecne stastnej, ze uz konecne nejsem bez divky. Trvalo mi 2 roky a 5 mesicu, nez najdu pritelkyni tak nadhernou jako ona. Takze na xchatu uz hledam kamarady i kamaradky.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: