XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Názory na uživatele

 

Názory na uživatele

Názory na uživatele

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Odpočinek ukončen, zas všichni můžou psát a moderátoři mazat :o)
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: LiThius.di.aLumiNi

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Gaz_O ... 05.01.2014 21:04:04 ... (Strom/Strom)
15let a vice,roomka mentalne narusenych deti.
Ahoj,chtel bych vam napsat co si myslim o mistnosti 15let a vice,lidi co tam chodi potrebuji odbornou pomoc,tu sem dneska sel do teto babyroomky,a vsimam si otresneho chovani uzivatelky Panda_ ,pisu ji po ze jeji psany projev dokazuje jak je rozmazlena a nevychovana a ze by bez rodicu neprezila..tak me zacala urazet,k tomu se ji zastala dalsi postizena divka 12_21 a nazvala me tupcem ze pandy jsou chranene a za to co ji pisu bych si zaslouzil trest smrti bez soudu,dale mi vyhrozovala useknutim mych prstu a zacala se vymlouvat ze je to navrh,no jsem sokovan co to tady chodi za otresne individua*119*,radsi tam nechodte varuju hlavne mlade deti od15ti let a vice,odnesete si nejednu urazku na vasi osobu nebo jako dalsi retardovana divka mi napsala-> tvoje matka te mela radsi spolknout<-fakt nevim cim sem si zaslouzil takovy nenavistny utok za nazor jaci jsou doopravdy*19**47*a hlavne se vyhybat psychopatovi s nickem Nes_Mysl,ten tajne klicuje a spamuje sept apod svinstva*7*a SS tam jsou nemozni komunisti*992*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: