XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Názory na uživatele

 

Názory na uživatele

Názory na uživatele

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Odpočinek ukončen, zas všichni můžou psát a moderátoři mazat :o)
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: LiThius.di.aLumiNi

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 17.03.2010 13:07:19 ... (Strom/Strom)
můj názor
Též musím reagovat, na nick Dronty..... to je prostě typický český příklad... staré hašteřivé báby v důchodu na hranici senility, která nemá co dělat celé dny. Na staré kolena objevila internet-Xchat, a rozhodla se asik,že tam dobude svět...(pomíjím už fakt že se stylem a způsobem vyjadřování chová naprosto infantilně, a když člověk čte ty její příspěvky ze kterých upo čiší dětská naivita a stejně tak dětský pohled na svět tak mrazí v zádech..směje se kdejaké ptákovině, za vším co píše valí řehtající se smajly...darmo mluvit..) a bohužel se na něm stala evidentně závislá, a když se k ní dostala informace že Xchat končí, jakoby satan vyletěl z krabice, začla tu vyvádět na všechny strany *369*. Nic platné že byla informace později oficiálně dementována... babička si dál valila svou, jako zbavená smyslů, aby po řadě dní prohlásila na svém založeném foru onu debatu za nesmyslnou... heh ...tu debatu, kterou sama rozpoutala a řadu dní uměle živila svýma výpadama proti všem kolem sebe. A aby toho nebylo málo, založila si vlastní forum,s popiskem *ferově a o všem* ...*161*, na kterém mimo jiné organizuje jakési přihlouplé ankety typu- koho chcete za admina-,... *1273*. Nemluvě o tom, že na tomto foru dochází k urážkám a zesměšňování adminů, uživatelů, popichování a navádění jiných přítomných , stylem *právě sem těm debilům na Dotazech odpověděla, di se tam podívat* .. zřejmě si myslí že dyž si založí *svoje forum* tak že si tam může dělat co ce *712*.. a neví asi že i na to forum platí pravidla Xchatu......a samo že dotyčný de a aby se Dronty pošmajchloval, tak si tam přisadí... a tak je to furt dokola. A babička Dronty si mne ruce, jak *to na tom chatu frčí* *369*. O panáčkách AVG a PLUKOVNIKONEILL... ani samostatný příspěvek psát nebudu, toe zbytečné *261*.. hadráci co se asi cítí být *ochránci* ublížené staré paní .. nvc sou evidentně pod ní a rádi by se jí vyrovnali.. tak ve svých příspěvkách postupně přitvrzují aby ukázali že i oni *sou in* *3*. Sice se snaží působit inteligentně a jakoby nad věcí, ale co chvilka *jim to ujede* a prozradí se sami, že sou trdla co si tu hrají na spravedlivé slušné pány..*3*... Ke stejným aktivitám - vyvolávání rozdmýšek na forech - dochází v room D-Dcimra a v jejím foru, opět ze strany Dronty a těch dvou panáčků... Chápu že Dronty podle všeho je v pasti virtuálního světa, kam nejspíš utekla před tím reálným, který buď nezvládá, nebo se jí v něm totálně nedařilo..nijak mi to ani nezajímá... Ale vidno že ani v tomto virtuálu se jí nevede jak by si asik přála, sem vážně přesvědčený, že jí mnohem víc prospěje využít příchodu jara, začít sít semínka, okopávat záhonky a procházet se venku se psem.. Bude to jak pro ni, tak pro Xchat, větší přínos než její přítomnost tady.*5*



*1876*
Stálý Správce : FLIRT *13*
Camyla Žena Camyla (camyla@centrum.cz) ... 17.03.2010 16:12:33 ... (Strom/Strom)
Re: můj názor
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 17.03.2010 13:07:19:
Až budu v důchodu, dožiju -li se ..nebylo by špatný mít dětský pohled na svět, umět smát se každý ptákovině, umět bavit se na chatu s lidmi třeba o generaci nebo 2 mladšími....a když se do něčeho připletu tak mít nějaké kamarády co se mě zastanou...
A ještě něco...nepřekrucuj to jak tady všechny ty debaty o konci Xchatu vznikly. Prostě jeden administrátor skočil na provokaci nějakého W., nezvládl moderování fora a místo toho, aby nějak rozumně odpověděl tak dělal důležitého a předváděl se. Dronty si fakta jen ověřila a nic víc. Následná debata odváděla jen pozornost od jeho selhání.
To jak osobně napadáš nick Dronty....no to netřeba komentovat...každý soudný člověk si udělá obrázek sám.
Jen by mne zajímalo co myslíš přínosem pro Xchat? To je nějaká modla? Myslím, že jde jen o komunikační nástroj mezi lidmi. A jak je vidět nick Dronty tu nějaké "své lidi" má....Neberte si Dronty pořád do úst a když nechcete, nečtěte její forum.
A jestli chceš cenzurovat osobní fora.....mrkni třeba na fora těch pánů co sem tak často píší....
Tohle je forum názorů na uživatele....no lepší králík na smetaně....než kralicek na chatu.
guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 17.03.2010 16:26:23 ... (Strom/Strom)
Re (2): můj názor
Odpověď na příspěvek od Camyla ( mailto:camyla@centrum.cz ) z 17.03.2010 16:12:33:
supa, na smetanu mě tu tlačí co chvilka, sem už zvyklý *261*... A ty si další voják, který musel přijít hájit Dronty? Už sem to před chvilkou napsal a nebudu to opakovat celé.., ale nezajímají mě štěky vás, kteří ste na ni upjatí, mě zajímá její argumentace! člověk tu něco napíše a ona to jde řešit s váma v room, skovaná za vás a čeká až se jí začnete zastávat, mezitím valí idiotsky na sklo jednu 2374 za druhou a pusu má plnou debilů a inteligentů..*6*. A esli je Xchat modla, na to se zeptej Dronty.. ta ti to jistě popře, ale její prochatovaný čas, versus úroveň toho *klábosení*, mluví samo za sebe...*4*


*1876*
Stálý Správce : FLIRT *13*
Camyla Žena Camyla (camyla@centrum.cz) ... 17.03.2010 16:44:55 ... (Strom/Strom)
Re (3): můj názor
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 17.03.2010 16:26:23:
Voják, štěky, upjatí na Dronty, řeší s námi v room....Voják nejsem, neštěkám, na Dronty nejsem upjatá, není to má kamarádka a D cimry skoro vůbec nechodím...možná jsem tam byla asi tak 3x za tu dobu co chodím na chat. Ale mám svůj názor a je jiný než tvůj. A jak si kdo klábosí na chatu a kolik mu věnuje času je jeho věc ....Tvůj prochatovaný čas je taky značný....na to kolik ti je a že jsi v produktivním věku....ale to je tvoje věc ne?
Jo...a pro semínka mě neposílej..do důchodu mám ještě daleko *3*
guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 17.03.2010 16:56:44 ... (Strom/Strom)
Re (4): můj názor
Odpověď na příspěvek od Camyla ( mailto:camyla@centrum.cz ) z 17.03.2010 16:44:55:
dobrá, semínka tě nutit sít nebudu, letos teda eče ne *4*.. a naopak, ty toho moc nachatováno nemáš, do té cimry nechodíš řikáš... takže o věcech v tomto případku ani nebudeš moc vědět.. Jinak by sis všimla že moje příspěvky na forech se dají spočítat za posledních 5 let na prstech jedné ruky (pokud nepočítám fora, na které naprostá většina BU nemá přístup a tudíž o nich ani neví). Ale to co se tady rozoutalo poslední týdny, to mě prostě postupně zahřívalo a zahřívalo, až sem to prostě nevydržel a začal reagovat... *105*, jinak sem total kliďas a vyletím maximálně jednou do roka... ale toto už byl vrchol a opakuju naposled, že za vším co sem napsal si stojim *184*


*1876*
Stálý Správce : FLIRT *13*
Camyla Žena Camyla (camyla@centrum.cz) ... 17.03.2010 17:12:52 ... (Strom/Strom)
Re (5): můj názor
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 17.03.2010 16:56:44:
Bože....i králíci mají své dny? Doporučuji koupit slunečnicová semínka - nesázet - louskat . je to dobré na nervy.
guest Muž Rosher (marsima@centrum.cz) ... 08.05.2010 00:36:06 ... (Strom/Strom)
Re (6): můj názor
Odpověď na příspěvek od Camyla ( mailto:camyla@centrum.cz ) z 17.03.2010 17:12:52:
normálně mignout za ušiska *47* akorát co potom sním stejně jak Punťa tak i ostatní ho nechce *643*

podpis:*2838* dutou hlavu nepotopíš *40*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: