XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Názory na uživatele

 

Názory na uživatele

Názory na uživatele

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Odpočinek ukončen, zas všichni můžou psát a moderátoři mazat :o)
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: LiThius.di.aLumiNi

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 17.03.2010 13:07:19 ... (Strom/Strom)
můj názor
Též musím reagovat, na nick Dronty..... to je prostě typický český příklad... staré hašteřivé báby v důchodu na hranici senility, která nemá co dělat celé dny. Na staré kolena objevila internet-Xchat, a rozhodla se asik,že tam dobude svět...(pomíjím už fakt že se stylem a způsobem vyjadřování chová naprosto infantilně, a když člověk čte ty její příspěvky ze kterých upo čiší dětská naivita a stejně tak dětský pohled na svět tak mrazí v zádech..směje se kdejaké ptákovině, za vším co píše valí řehtající se smajly...darmo mluvit..) a bohužel se na něm stala evidentně závislá, a když se k ní dostala informace že Xchat končí, jakoby satan vyletěl z krabice, začla tu vyvádět na všechny strany *369*. Nic platné že byla informace později oficiálně dementována... babička si dál valila svou, jako zbavená smyslů, aby po řadě dní prohlásila na svém založeném foru onu debatu za nesmyslnou... heh ...tu debatu, kterou sama rozpoutala a řadu dní uměle živila svýma výpadama proti všem kolem sebe. A aby toho nebylo málo, založila si vlastní forum,s popiskem *ferově a o všem* ...*161*, na kterém mimo jiné organizuje jakési přihlouplé ankety typu- koho chcete za admina-,... *1273*. Nemluvě o tom, že na tomto foru dochází k urážkám a zesměšňování adminů, uživatelů, popichování a navádění jiných přítomných , stylem *právě sem těm debilům na Dotazech odpověděla, di se tam podívat* .. zřejmě si myslí že dyž si založí *svoje forum* tak že si tam může dělat co ce *712*.. a neví asi že i na to forum platí pravidla Xchatu......a samo že dotyčný de a aby se Dronty pošmajchloval, tak si tam přisadí... a tak je to furt dokola. A babička Dronty si mne ruce, jak *to na tom chatu frčí* *369*. O panáčkách AVG a PLUKOVNIKONEILL... ani samostatný příspěvek psát nebudu, toe zbytečné *261*.. hadráci co se asi cítí být *ochránci* ublížené staré paní .. nvc sou evidentně pod ní a rádi by se jí vyrovnali.. tak ve svých příspěvkách postupně přitvrzují aby ukázali že i oni *sou in* *3*. Sice se snaží působit inteligentně a jakoby nad věcí, ale co chvilka *jim to ujede* a prozradí se sami, že sou trdla co si tu hrají na spravedlivé slušné pány..*3*... Ke stejným aktivitám - vyvolávání rozdmýšek na forech - dochází v room D-Dcimra a v jejím foru, opět ze strany Dronty a těch dvou panáčků... Chápu že Dronty podle všeho je v pasti virtuálního světa, kam nejspíš utekla před tím reálným, který buď nezvládá, nebo se jí v něm totálně nedařilo..nijak mi to ani nezajímá... Ale vidno že ani v tomto virtuálu se jí nevede jak by si asik přála, sem vážně přesvědčený, že jí mnohem víc prospěje využít příchodu jara, začít sít semínka, okopávat záhonky a procházet se venku se psem.. Bude to jak pro ni, tak pro Xchat, větší přínos než její přítomnost tady.*5*



*1876*
Stálý Správce : FLIRT *13*
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 17.03.2010 15:00:37 ... (Strom/Strom)
Re: můj názor
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 17.03.2010 13:07:19:
Ahoj
Jen jednu věc nechápu, proč si mě vereš do úst. Já osobně jsem ti nic zlýho nenapsala dokonce jsem si tě ani nevšímal na forech. tak laskavě mě vynechej. Dík.
Taky bych mohl na tebe psát názor,ale mám takt slušnosti. :-D
guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 17.03.2010 16:33:23 ... (Strom/Strom)
Re (2): můj názor
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 17.03.2010 15:00:37:
a svůj názor na mě klíďo napiš, nejsme tady už v komunismu, abysme se báli napsat svůj názor, stáhli ocas mezi nohy a sami sebe alibisticky obhájili tím, že *není slušné psát něco*, by z toho mohl být průser, viď?? *3*


*1876*
Stálý Správce : FLIRT *13*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: