XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Stálí Správci

 

Stálí Správci

Stálí Správci

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Otázky, rady, odpovědi a pokec o nich...
Fórum o stálých správcích Zubatej   *40*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž ykas ... 22.07.2005 14:46:13 ... (Strom/Strom)
VOLBA SS
Mám takovou mini anketu: Téma volba SS.. jestli je lepší aby si ho odsouhlasili SS té urřité místnosti, a nebo třeba hlasování do kterýho se mužou zapojit všichni stálí uživatelé z místnosti :-)))
guest Muž havajSky_doMoVNiK (havajsky.domovnik@centrum.cz) ... 22.07.2005 21:33:54 ... (Strom/Strom)
Re: VOLBA SS
Odpověď na příspěvek od ykas z 22.07.2005 14:46:13:
SSka rozhodně... dokonce by podle mě měli mít 100%ní jednotu protože pak by mohli vznikat spory.. no a uživatele taky dokážou ukázat cestu *40*
guest Muž DC_007 (jokker@centrum.cz) ... 23.07.2005 17:09:37 ... (Strom/Strom)
Re (2): VOLBA SS
Odpověď na příspěvek od havajSky_doMoVNiK ( mailto:havajsky.domovnik@centrum.cz ) z 22.07.2005 21:33:54:

urcite ss.. stejne jsou takrikajic "srostli" s mistnosti, takze vi asi nejlip koho :))
kdyby to bylo na uzivatelich, dochazelo by k ruznejm zbytecnejm konflitkum, uplaceni.. to uz tu jednou bylo a nerad bych, aby se to zase opakovalo.. opravdu to pak neni dobry *4*

hawk *40*
guest Muž MiNi-noza (jara@ultranet.cz) ... 23.07.2005 17:26:33 ... (Strom/Strom)
Re (3): VOLBA SS
Odpověď na příspěvek od DC_007 ( mailto:jokker@centrum.cz ) z 23.07.2005 17:09:37:
Naprostej souhlas:-)..Dle mně když je nějaká anketa o ss v místnosti a jsou jakou nějaký typy, tak pro ně hlasujou skoro jen přátelé a moc nekoukají na to, jestli by to byl dobrý ss bo ne...
Toť můj názor:-)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: