XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Stálí Správci

 

Stálí Správci

Stálí Správci

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Otázky, rady, odpovědi a pokec o nich...
Fórum o stálých správcích Zubatej   *40*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž BranDuff (caife.dea@seznam.cz) ... 29.04.2017 22:12:47 ... (Strom/Strom)
Neeee
Po dlouhé době se člověk chce pobavit tak zajde na fora , klikne na oblíbené , tuší že sorta lidi jenž ho bavila před 5 roky už zde asi nebudou , přišel rozum nebo spamují jinde .... Ovšem vidět i po tak dlouhé době své jméno v diskuzi ....
první nick Dark.Akibeel měl maximalně nápady , pokud chceš brát tohle za dobrého SS , zřejmě máš zvrácené představy .

U SS byl vždy problém v tom jakou měl hladinu míry . Někdo vyhodil za první vulgarity , někdo za to trpěl . V mé místnosti bylo pár lidí , jejich slovník obsahoval nadávky a vulgarity , ovšem podstata vět nesměřovala na hanobení či za záměrem někomu uškodit .
Neznal jsem spousty SS , nemohu soudit všechny , ovšem ty jenž jsem znal zasáhly když bylo třeba .
Na Chat chodíš komunikovat , bavit se , zabít čas nebo seznámit se .... Jde hlavně o zábavu takže vulgarity a lehčí nepořádek je na místě . Kdo se v dnešní době uvolní někde kde se mluví podle slovníků když každý je tak trochu hovado ..... Nejsem zastánce těch jenž spamují nebo ve větě použijí několikrát p..o , kre..e a podobně . Ovšem jak jsem již psal každý je tak trochu hovado a buď se můžeme přetvářet a nebavit se , nebo se uvolnit v rámci možnosti . Je na SS zda chce mít slušnou místnost , nebo živou .... Pak taky záleží na komunitě jenž tam chodí ale to už v kompetenci SS nikdy není .

mimo jiné číst o sobě od někoho , kdo má 0. hodin a vlevo na mně kouká ANO co mi pomalu vaří krev .... je poněkud potupné


Go n-éirí an bóthar leat!
venda Muž venda (vacziik@toto_smazat_gmail.com) ... 02.05.2017 21:18:01 ... (Strom/Strom)
Re: Neeee
Odpověď na příspěvek od BranDuff ( caife.dea@seznam.cz ) z 29.04.2017 22:12:47:

Napsal si to krásně *845*
guest Muž devca_tko ... 04.02.2018 21:40:32 ... (Strom/Strom)
Re (2): Neeee
Odpověď na příspěvek od venda ( vacziik@toto_smazat_gmail.com ) z 02.05.2017 21:18:01:

Jsem nespokojena se sadistickym jednanim DonLaFontaine, ten fasista me porad klicuje kdyz si hledam kluka.....at se nemnozi prosim. Takovyhle bezcitny clovek by sé hodil spis do politiky nez na xchat..! *12*
first-1. Muž first-1. ... 16.03.2018 19:47:41 ... (Strom/Strom)
Re (3): Neeee
Odpověď na příspěvek od devca_tko z 04.02.2018 21:40:32:
Buď v pohodě, on se množit nebude, to by nepřežil *3*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: