XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Stálí Správci

 

Stálí Správci

Stálí Správci

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Otázky, rady, odpovědi a pokec o nich...
Fórum o stálých správcích Zubatej   *40*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

kLeNoT_mEZi_mUziModrá hvězdička Muž kLeNoT_mEZi_mUzi ... 19.01.2017 02:48:11 ... (Strom/Strom)
Wilda to opravdu umí, to se musí uznat.
Cituji Dona:
..."umí urážet inteligentně i bez vulgarit, dobře mířenými podpásovkami."

Ano, tím se tu Hondzík aka Wildboy baví už léta (a ty ho v tom jen podporuješ) a tím se také prozradí do 5 minut po založení nového nicku.

Ale tvým úkolem není dohlížet na to, aby Wildboy mohl v klidu celý den svýma podpásovkama šikanovat chataře, ale naopak, bránit mu v tom. Asi jsi zapomněl na smysl své funkce za tu dobu, co ji máš. To ale není moje chyba. Prober se. Tvým úkolem je dohlížet na dodržování pravidel a slušnosti. Jedno z pravidel zní "Nenavážej se".

Teď, když jsem poukázal na to, že podporuješ zm**y, tak jsem špatnej? Ooops...
guest Muž hank._.moody ... 19.01.2017 03:31:26 ... (Strom/Strom)
Re: Wilda to opravdu umí, to se musí uznat.
Odpověď na příspěvek od kLeNoT_mEZi_mUzi z 19.01.2017 02:48:11:

takze uz v tve hlave nejsem hondzik, ale wildboy? uz se v tom ztracim. rozumi mu nekdo? *3*
vlastne me to nezajima. ten clovek se chova jako totalni mimon.

myslel sem, ze neni potreba se tu jiz vic angazovat, ale on proste neprestane s tim špinenim...

takze hezky ČESKY: prestan laskave sirit POMLUVY, ktere nejsou zalozeny na FAKTECH, ale jen tvych DOMNENKACH!
uz me tu nebavi cist, ze za kazde zlo v tvoji hlave muze ten tvuj tajemny hondzik. nekdo rozesilal fotomontaze lidi z xchatu a samozrejme za to mohl kdo? hondzik! dukazy pro to ale samozrejme zadne nemel. tak dlouho tu lez opakoval, az tomu i nekteri uverili. hnus!
ja si z toho vzdy delal srandu, protoze tu nebyvam osobni = je mi jedno, co si kdo o mne mysli. ale co lidi, kteri tu maji sve indentity? co jejich CEST?

takze: kdyby ses radeji donovi omluvil za to falesne narceni. presne takto vznikaji pomluvy. ale ne, ty o slusnosti nic nevis! to cloveku dojde hned, staci si jen precist tu kauzu s fotakem, cos "privezl" z nemecka)))

ps: myslel jsem, ze jsi jen velmi osamely podivny clovicek, co vykazuje rysy paranoidniho narcise, ale mozna to s tvym dusevnim zdravim bude jeste horsi. uz bych se ani nedivil, kdybys ten tvuj slavny hondzik BYL TY *3*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: