XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Kick

Kick

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Debata o trestech na XChatu.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž X.ScreamingBanana.X ... 21.11.2009 14:38:32 ... (Strom/Strom)
Páry, bisexuálky
Ahoj, do místnosti Lesbičky, kde dělám SS chodí uživatelka s nickem mlady_par_praha a neustále opakuje text Našla by se tu holka která by se přidala k mladému páru z PRAHY?, pokaždé dostane kick a pak vleze do nějaké jiné místnosti a šeptem přes místnost mi dost vulgárně nadává. *3747* Nešel by jí trvale zakázat přístup do místnosti, namísto toho, aby každý den dostávala kick a key? *4710* *105* A další problém v naší místnosti jsou bisexuálky. Místnost se jmenuje Lesbičky, tudíž je pro lesbičky a ne ani pro heterosexuály nebo bisexuály. Šlo by přidat do pravidel, že místnost není určena bisexuálům? *3195*
guest Muž BranDuff (branduff@centrum.cz) ... 22.11.2009 15:20:44 ... (Strom/Strom)
Re: Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od X.ScreamingBanana.X z 21.11.2009 14:38:32:

na první dotaz jsi dostala odpověd , co se týká druhé , osobně bych to tak nechal ..... heterosexuální holky tam asi moc nebude .... a že někomu se líbí černá i bílá a chodí do místnosti kde se povídá o bílé , není přece žádný problém ..... příjde mi to jako diskriminace .......





Go n-éirí an bóthar leat!
guest Muž X.ScreamingBanana.X ... 25.11.2009 09:07:12 ... (Strom/Strom)
Re (2): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od BranDuff ( mailto:branduff@centrum.cz ) z 22.11.2009 15:20:44: Mám-li využít tvého přirovnání k barvám, tak pokud chodí do místnosti pro bílou barvu, proč se neustále baví o černé barvě? *920*
feainne Muž feainne ... 25.11.2009 10:01:30 ... (Strom/Strom)
Re (3): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od X.ScreamingBanana.X z 25.11.2009 09:07:12:

Ono nejlepsim resenim by bylo, kdyby ses starala o sve a nehleda zaminky proc jine lidi vyhazovat z mistnosti a kazit jim chatovani.

Pokud nekdo tapetuje, at je trestan za tapetaci. Pokud se ale nekdo chova slusne, tak je preci jedno jako ma sexualni orientaci.
guest Muž X.ScreamingBanana.X ... 27.11.2009 15:31:12 ... (Strom/Strom)
Re (4): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od feainne z 25.11.2009 10:01:30: Ovšem teď tu řešíme něco trochu jiného..
feainne Muž feainne ... 27.11.2009 18:20:18 ... (Strom/Strom)
Re (5): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od X.ScreamingBanana.X z 27.11.2009 15:31:12:

Porad narazim na to, co se resilo na zacatku. Proc by nemohly do te mistnosti chodit bisexualky? At uz jsou ty holky single nebo v jakemkoliv paru ...
guest Muž X.ScreamingBanana.X ... 27.11.2009 19:41:58 ... (Strom/Strom)
Re (6): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od feainne z 27.11.2009 18:20:18: Je to vymezeno pravidly, která jsem ani nesestavovala já. *2141* *105* Jde především o to, že většina párů, když už vejde do místnosti, zpravidla shání někoho do trojky a na to nikdo není zvědavý, protože do místnosti si chodíme především příjemně popovídat a ne hledat někoho na sex, ať už real nebo po netu či po telefonu. A pokud tam přijde například bisexuálka, která nebude na sklo pitvat svůj vztah s klukem, tak je to v pořádku a nikdo jí nebude kontrolovat informace v profilu nebo jinak řešit , jestli je to lesbička nebo bisexuálka a v případě, že tam přijde bisexuálka, která je v páru momentálně s klukem a přijde si jen popovídat a nebude hledat nikoho na sex, tak to taky nikomu vadit nebude. *1534*
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 27.11.2009 23:56:08 ... (Strom/Strom)
Re (7): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od X.ScreamingBanana.X z 27.11.2009 19:41:58:

Jste v kategorii Sex a neřesti, takž nemůžeš počítat s tím, že ti tam lidi budou chodit jen za účelem pokecat, ale budou tam hledat i ten sex. To je hlavní si uvědomit... :)
A když to vemu kolem a kolem i ta bisexuálka je halb und halb. Napůl les a napůl hetero... *1*


http://xchat.cz/Johny_travnikar">*5264* Džony *5264*
Rádi hádáte? Přijďe si zahádat k nám *18*
guest Muž X.ScreamingBanana.X ... 28.11.2009 10:03:15 ... (Strom/Strom)
Re (8): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od Johny_travnikar ( mailto:Johny_travnikar@centrum.cz ) z 27.11.2009 23:56:08: Já si to uvědomuju, řešila jsem problém kategorie už i s adminy, jenže mitch_ik mi na žádost přemístění místnosti do kategorie Pokec a klábosení napsala, že je to kategorie, kam chodí děti a místnost Lesbičky je limitována věkovou hranicí 15+ a Prazdroj mi na to napsal, že existuje jen možnost založení místnosti s podobným názvem např. Lesby v kategorii Pokec a klábosení, že by byl ochoten místnost rovnou ustálit, ale že místnosti se z kategorií přesouvat nemohou a kdo ze stálých uživatelů místnosti Lesbičky by začal chodit do jiné místnosti jen kvůli tomu, že je v jiné kategorii? Mám dojem, že nikdo. Tento problém je vykompenzovám alespoň v pravidlech, při vstupu do místnosti, kde je uvedeno, že místnost slouží k povídání a že holky na sex nebo do trojky si má uživatel hledat v místnosti Báječný sex, na kterou je uveden příslušný odkaz. Proto je například níže uvedená uživatelka mlady_par_praha po dotazu: Nenašla by se tu holka, která by se přidala k mladému páru z PRAHY? vyhozena, jelikož porušila pravidla hned dvakrát a to tím, že do místnosti nemají chodit páry a pak tím, že hledala někoho na sex, tedy alespoň já to tak z toho dotazu chápu, i když tam na sex naráží nepřímo.
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 28.11.2009 11:14:48 ... (Strom/Strom)
Re (9): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od X.ScreamingBanana.X z 28.11.2009 10:03:15:

Jo je to fakt, ale pokud budou vaše lesbičky pouze o pokecu, tak nač je limitovat věkem, žejo... *1*
A jsem téhož názoru co Prazdroj... A pokud by tam nikdo nepřešel do jiný kategorie, tak je to asi známka toho, že jim ve stávající místnosti nic nevadí a jsou spokojeni... :) No moment, ty seš v tategorii sex a neřesti, takže nemůžeš ve svých pravidlech zakazovat sex či jeho hledání...
Pokud tedy chcete mít v místnosti jen pokec, tak se domluvte a jděte do jiný kategorie a tam si nechte založit, jaště, když by vám ju Prazdroj hned ustálil... Ale možná bych teda zvolil jasnej název jako třeba "Pokec lesbiček" nebo tak něco... *1*


http://xchat.cz/Johny_travnikar">*5264* Džony *5264*
Rádi hádáte? Přijďe si zahádat k nám *18*
guest Muž X.ScreamingBanana.X ... 28.11.2009 15:03:08 ... (Strom/Strom)
Re (10): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od Johny_travnikar ( mailto:Johny_travnikar@centrum.cz ) z 28.11.2009 11:14:48: To jsem taky nepochopila, proč kdyby šlo jen o pokec, tak by do místnosti nemohli uživatelé mladší patnácti let. *105* Já ta pravidla, kde je zakázáno hledat sex nevymyslela, fungují tam už delší dobu, kdy jsem do místnosti ještě ani nechodila a zatím si na ně nikdo nestěžoval a admini je schválili, tudíž myslím, že není důvod je měnit. *2141* *3195* Ono jde třeba taky o to, že když se nad tím logicky zamyslíš, tak málokterá lesbička, když přijde do místnosti tak hledá někoho na sex nebo se chce udělat po netu a když tam přijde například nick mokrakundicka a hledá sex po netu, tak je většině jasné, že je to kluk, který si udělal holčičí nick. Většinou, neříkám, že je to tak vždycky a že by to opravdu nemohla být holka, ale těch holek co tohle napíšou bude maximálně 10%, zatímco těch kluků, co si vytvoří nick s červenou panenkou a budou mít zájem o sex po netu, bude 90%. *1534* *559* Takže ta pravidla jsou jakousi ochranou proti těmto falešným dívčím nickům. *3232*
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 28.11.2009 15:18:52 ... (Strom/Strom)
Re (11): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od X.ScreamingBanana.X z 28.11.2009 15:03:08:

Asi si to spíš jen neuvědomila... :)
Jo fajn, pokud jsou ty pravidla schválený tak jo, ale stejně mi odporují kategorii... *105*
Tak já nevím, lesbička sice asi nejsem, tak nemůžu říct jak hledá nebo nehledá sex... *1* Ale proč by hledat nemohla, že... :)


http://xchat.cz/Johny_travnikar">*5264* Džony *5264*
Rádi hádáte? Přijďe si zahádat k nám *18*
guest Muž X.ScreamingBanana.X ... 28.11.2009 19:28:45 ... (Strom/Strom)
Re (12): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od Johny_travnikar ( mailto:Johny_travnikar@centrum.cz ) z 28.11.2009 15:18:52: Já jsem si toho vědoma, že to kategorii odporuje, ale jak jsem řekla, nikomu to nevadí a nikdo si nestěžoval, tudíž to takhle bude fungovat dál. *105* *559* Tak lesbičky většinou nehledají někoho jen na sex a když už tak co místo Nechce tu nějaká vylízat? napsat Nechce se tu nějaká seznámit? a pak tohle třeba rozebírat šeptem. Nejde jen o lesbičky, ale o holky vůbec, že většina jich se takhle o sexu nevyjadřuje. *3195*
guest Muž pohodar.tom (pohodar.tom@centrum.cz) ... 29.11.2009 16:35:00 ... (Strom/Strom)
Re (13): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od X.ScreamingBanana.X z 28.11.2009 19:28:45:

...ale jak jsem řekla, nikomu to nevadí a nikdo si nestěžoval, tudíž to takhle bude fungovat dál.

Pokud se nepletu, tak té dotyčné, kterou jsi vyhodila, to patrně vadilo *47*

Nebo mám celou debatu chápat tak, že komu toto "nesmyslné" pravidlo vadí, tak nemá v místnosti co dělat? To doufejme nemyslíš vážně *18*

EDIT: Teď jsem se na ta "Vaše" pravidla podíval, a nikde nevidím ani zmínku o tom, že by v místnosti bylo zakázáno vyhledávat sex, nebo že by bisexuálky měly zákaz vstupu. Takovou blbost by totiž admini velice pravděpodobně neschválili *148* *3*

Toto napsala lamička s přezdívkou
*2941* *2957* *2956* *2949* *2956* *2945* *2942* *2959* *2981* *2961* *2956* *2954*
Spokojený běžný uživatel bez pravomocí *18* *1581* *135*
guest Muž X.ScreamingBanana.X ... 30.11.2009 06:45:35 ... (Strom/Strom)
Re (14): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od pohodar.tom ( mailto:pohodar.tom@centrum.cz ) z 29.11.2009 16:35:00: Holky na sex hledej v místnosti Báječný sex, je tam i odkaz a z toho jasně vyplívá, že místnost asi neslouží k hledání sexu. A uživatelka pravidla porušila, jelikož sama napsala, že je pár, jak už jsem napsala o několik řádku níž a také svým dotazem spamovala, což jsem už taky psala. *3927* Vy chlapi máte občas fakt omezený chápání. *144*
guest Muž pohodar.tom (pohodar.tom@centrum.cz) ... 11.12.2009 10:56:34 ... (Strom/Strom)
Re (15): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od X.ScreamingBanana.X z 30.11.2009 06:45:35:

Omlouvám se za pozdní reakci, jaksi jsem na tuto debatu pozapomněl *47*

Nicméně, pokud jde o omezenost / neomezenost, dovoluji si tvrdit, že pravidla xchatu narozdíl od Tebe chápu velice dobře *148*

Tedy (jak už psala liska-E), primární a nejdůležitější jsou obecná pravidla xchatu, tedy pokud jsou pravidla místnosti v rozporu s pravidly xchatu, přednost mají pravidla xchatu. Navíc ve Vašich pravidlech skutečně NENÍ formulace "Zde je zakázáno hledat sex" (kterou by žádný admin neschválil - vzhledem ke kategorii ve které se nacházíte), nýbrž "Holky na sex *1714* http://mistnost.xchat.cz/bajecny-sex1" (která rozhodně NEZNAMENÁ zákaz) *148*

Navíc je třeba pochopit, že SS má vytvářet příjemné a klidné prostředí pro návštěvníky místnosti (myšleno VŠECHNY návštěvníky), nikoliv jen sám pro sebe. Pokud chceš být v místnosti neomezeným vládcem a mít tam uzavřenou komunitu, založ si nestálou *148*

Co se týče toho takzvaného "spamování", neboli tapetace, trest je samozřejmě na místě, nicméně stejně by měl být podložen screenem.

a mimochodem, když je místnost umístěná v kategorii Sex a neřesti, tak "z toho jasně vyplívá" (správně je vyplývá), že místnost k hledání sexu patrně slouží *261*

Toto napsala lamička s přezdívkou
*2941* *2957* *2956* *2949* *2956* *2945* *2942* *2959* *2981* *2961* *2956* *2954*
Spokojený běžný uživatel bez pravomocí *18* *1581* *135*
Prazdroj Muž Prazdroj (XChat@Prazdroj.Li) ... 11.12.2009 14:13:58 ... (Strom/Strom)
Re: Páry, bisexuálky
K tomu všemu tady. Jak už někdo uvedl, místnost je v kategorii Sex a neřesti, takže hledání někoho na sex, povídání o sexu, nemůže být zakázané. Takže jsem ty podmínky při vstupu do místnosti trochu zeditoval.

Mylně tu bylo uvedeno, že místnost Lesbičky byla založena i pro bisexuálky. Právě kvůli dohadům v dřívější společné místnosti pro lesbičky a bisexuálky, kdy se holky hádaly, kdo tam může, byla místnost rozdělena. Vznikly Lesbičky a Bi holky. O Bi holky časem klesl zájem a místnost byla odstálena. I když nikde není psáno, že by se ze současných Lesbiček nemohl stát místnost i pro bisexuálky, kdyby se na tom holky v místnosti shodly. Ale po dřívějších zkušenostech pochybuji, že by mohla v tomto názoru panovat jasná shoda.

Nevím, jestli je v místnosti názor X.ScreamingBanana.X ojedinělý nebo má větší podporu. Chápu, že některým romanticky založeným holkám neustále řeči o sexu mohou vadit, ale když nemají jinou možnost, kde by podobně zaměřené holky, chodí do kategorie Sex a neřesti. Kdyby tedy nějaký slušný zájem byl, místnost by se v Pokecu založit mohla. Jak tu bylo uvedeno, díky systému rezervací nejde založit stejný název místnosti v jiné kategorii, i kdyby se ta původní smazala. Viz třeba přesun Mamky a taťkové a nový název Maminky a tatínkové. Ale tak neměl by být problém založit místnost třeba Jen pro lesbičky. V takové kategorii by se dost snížila návštěvnost převlečených kluků, kterým jde hlavně o ten sex a je pro ně snadné kliknout na místnost na úvodní stránce. Kdyby se pár lidí přesunulo do nové kategorie, původní místnost by to díky své slušné návštěvnosti neměla nijak pocítit. Před případným založením by ale bylo fajn domluvit se, jestli to bude opravdu jen pro lesbičky, nebo i pro obojetníky.

Jen ještě uvedu, že i tento případ tu kdysi byl. Historie se opakuje a kdysi sex místnost Holky na holky byla přesunuta ze stejných důvodů do Pokecu a časem vymřela. Místnost Transky byla také rozdělena a ta nesexová část opět tu návštěvnost neudržela. Nakonec se možná dozvíme, že podobné místnosti drží nad vodou převlečení kluci, pro které kategorie bez sexu nemá smysl :-).
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 12.12.2009 02:04:08 ... (Strom/Strom)
Re (2): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:XChat@Prazdroj.Li ) z 11.12.2009 14:13:58:

Tak jestli jsem to správně pochopila, místnost Lesbičky je výhradně pro lesby a pro nikoho jiného. Jakákoliv slečna jinak orientovaná tam má tedy v podstatě neoprávněný vstup, ktrerý je určen pravidly.
Co za poslední roky fungovalo nyní fungovat nebude, protože před pěti-šesti lety to bylo jinak ...

A vůbec .. je mi blbě ... jdu spát.

Jen ještě uvedu, že Xchat celý, by bez kategorie Sex a neřesti mohl svou existenci pomalu zabalit, protože všude jinde je to jen parta známých vedle party dalších známých, se kterými pomalu není ani možné se bavit jinak než o dalších známých či společných zážitcích :-)


Shrnuto a podtrženo .. kdo neví, kdo nezná .... má smůlu *2*



*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*
Prazdroj Muž Prazdroj (XChat@Prazdroj.Li) ... 12.12.2009 08:33:05 ... (Strom/Strom)
Re (3): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 12.12.2009 02:04:08:

Před pěti šesti lety ta místnost neexistovala, takže nevím, co dle tebe fungovalo a kde. Já jsem tu jen uvedl, za jakým účelem a pro koho ta místnost vznikla a sice pro lesbičky. Bisexuálně orientované holky měly místnost Bi holky, do místnosti Jen pro holky mohly všechny společně a v Jen holky výměna fot si mohly měnit své fotky. To, že o některé z těch místností opadl zájem je věc jiná.

Ano, jak píšeš, máš smůlu.
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 12.12.2009 08:47:51 ... (Strom/Strom)
Re (4): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:XChat@Prazdroj.Li ) z 12.12.2009 08:33:05:

Prd já, já už tam nechodim, mě je to celkem buřt, jen vím, co se tak bavily slečny ...
já jsem tu před pěti šesti lety taky neexistovala, takže též nevím, jak to tu fungovalo, jen mě zařáží, že než někam vlezu, měla bych si to asi zjistit :-)

No nic .. jen tak dál :)


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*
guest Muž X.ScreamingBabana.X ... 15.12.2009 11:03:04 ... (Strom/Strom)
Re (5): Páry, bisexuálky
Však už to neřeším, ať si tam každý dělá co chce. Vyhazuju jen kluky a ty, co posílají osobní informace (emaily, tel. čísla, apod.) na sklo a jinak ať si tam každý dělá, co uzná za vhodné. Teď koneckonců nevyhazuju nikoho a chod místnosti mi je vcelku ukradený, jelikož z důvodů adminům známých, používám jiný nick. Tudíž "problém" je z mé strany vyřešen tak, že všechno zůstane tak jak to bylo a pokud tam někdo dělá něco, co není tak úplně v souladu s pravidly místnosti, ale není to proti všeobecným pravidlům Xchatu, tak prosím. Ať si tam klidně chodí bisexuálky, páry a holky (i když ve většině případů kluci s dívčími nicky) hledající sex ..nezájem. *920*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 15.12.2009 13:39:59 ... (Strom/Strom)
Re (6): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od X.ScreamingBabana.X z 15.12.2009 11:03:04:

*3* A přesně to je správný přístup Stálého správce ke "svojí" místnosti *3**3**3**3**3*


Chjo ... lidi .. jde to tu celý do pr*dele ...... Je to škoda ...



*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*
guest Muž X.ScreamingBabana.X ... 17.12.2009 12:57:44 ... (Strom/Strom)
Re (7): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 15.12.2009 13:39:59: Správný přístup, který odrazuje ostatní vůbec chodit do místnosti, která je zaplavována dotazy typu: "Nechce tu nějaká vylízat kundičku?", asi nebude úplně tak správný, ale což. Ani se nedivím, že jde xchat do prdele, když ho drží nad vodou jen kategorie Sex a neřesti, která ne úplně každého zajímá, jelikož chodit do místnosti, kde se nedá bavit skoro o ničem jiném než o sexu, začne být po čase docela nuda snad i pro vášnivýho sexuálního maniaka. Obávám se dokonce říct, že kdyby nebyl Xchat v mobilu zdarma, že návštěvnost bude značně nižší. Nevím, jak je to v jiných místnostech, ale v té "naší" je dost lidí připojeno přes jakési O2 Active. Omlouvám se, že jsem Vás tím zbytečným dotazem vůbec zatěžovala a že teď píšu o něčem, co sem vlastě ani nepatří. *148*
guest Muž petrdumbi16 (p.d.s.m@seznam.cz) ... 19.03.2010 08:45:32 ... (Strom/Strom)
Re (8): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od X.ScreamingBabana.X z 17.12.2009 12:57:44:
O2active bude už brzy zpoplatněno takže brzo náštěvnost dost klesne *19*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 19.03.2010 09:25:21 ... (Strom/Strom)
Re (9): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od petrdumbi16 ( mailto:p.d.s.m@seznam.cz ) z 19.03.2010 08:45:32:

Nemyslím že o tolik .... Plno lidí využívá spíše balíčky internetu v mobilu, než Xchat zdarma .... Tedy klesne určitě, možná i nováčků ubude, nicméně bych se nebála, že to bude tak razantní *18*



*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*
guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 19.03.2010 11:00:24 ... (Strom/Strom)
Re (10): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 19.03.2010 09:25:21:
no myslím si totéž.. Balíčky na to mají určo vliv.. Řada lidí má internet v mobilu nejen kvůli chatu ale kvůli internetu jako takovému. A nepochybuju že po spoplatnění O2 aktiv si řada lidí internet nechá a bude platit. Nemluvě o tom že cena nebude nijak závratná. Já osobně mám internet v mobilu od Vodafone a platím měsíčně 170kč. Pravda, páteří je chat... Ale hojně využívám i jiné služby. Idos.. Lidé.cz ... Email .. Překladač .. Atd. *5*. Řek bych že velká část uživatelů chatu je na tom stejně jako já takže bych se nebál že placený O2 ohrozí návštěvnost Xchatu *1876*
Stálý Správce : FLIRT *13*
guest Muž petrdumbi16 (p.d.s.m@seznam.cz) ... 20.03.2010 10:02:28 ... (Strom/Strom)
Re (11): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 19.03.2010 11:00:24: Já mám balíček 20kč tejdně *47* od o2
*72*
Ebisek Muž Ebisek ... 06.04.2012 14:11:08 ... (Strom/Strom)
Re (11): Páry, bisexuálky
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 19.03.2010 11:00:24:

Ohrozí jedině tak další rozvoj, protože spousta lidí se podle mě přes O2 Active dostalo na chat z nudy v autobuse, třeba... Pak je to chytlo a stali se pravidelnými návštěvníky.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: