XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / S kterou slavnou osobností byste si to rádi rozdali?

 

S kterou slavnou osobností byste si to rádi rozdali?

S kterou slavnou osobností byste si to rádi rozdali?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
popř. s kým z xchatu
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Janikxz ... 22.08.2008 16:24:36 ... (Strom/Strom)
Ahoj
No,me se libi spousta slavnejch osobnosti, tak třeba Vin Diezel(xxx), Channing Tatum(Tyler-Let's dance), Josh Holoway (Sawyer-Ztraceni) a hoodne dalsich,ale nechtela bych si to snima jen tak rozdat ale taky snima chodit
guest Muž YumY ... 25.08.2008 08:29:41 ... (Strom/Strom)
Re: Ahoj
Odpověď na příspěvek od Janikxz z 22.08.2008 16:24:36:

Fakt jo? a proč bys s nima chtěla chodit? protože jsou krásní? Nebo snad znáš jejich povahové vlastnosti?

Já bych si to s Willem Smithem rozdala okamžitě, jestli bych s ním chtěla mít vztah bych si rozmyslela až poté, co bych ho poznala...
guest Muž Janikxz ... 25.08.2008 17:16:01 ... (Strom/Strom)
Re (2): Ahoj
Odpověď na příspěvek od YumY z 25.08.2008 08:29
Sice nevim jakou maj povahu,to bych se snima musela dobre znát a potom bych se snima vyspala.Proste by mi to nic nedalo,jen si tak uzit a potom čau,bylo to hezky ale uz se nezname.Ty bys to takhle chtela?
guest Muž YumY ... 26.08.2008 08:29:21 ... (Strom/Strom)
Re (3): Ahoj
Odpověď na příspěvek od Janikxz z 25.08.2008 17:16:01:

Pokud napíšu, že bych si to rozdala s Willem Smithem, mluvím o sexuální přitažlivosti...já absolutně netuším, jakou má povahu, jakej je v realu a popravdě mě to ani nezajímá, protože k tomu člověku se nikdy nedostanu.
V reálném životě s cizími lidmi nespím, musím se s nimi znát, ale tam jde o něco jiného. V reálném světě se z náhodného sexu může vyklubat vztah, nebo potkám člověka,který mě přitahuje a přemýšlím, že by z toho mohlo být víc..
Pokud se mě ale někdo zeptá, s kterou osobností bych si to rozdala, mluvím čistě o tom, kdo mě přitahuje a těch lidí je mraky...a nemusela bych je znát, natož s nima chodit, vlastně bych asi s nikým z nich chodit nechtěla, to se ale nevylučuje s tím, že mě přitahují.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: