XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Koho budete volit ?

 

Koho budete volit ?

Koho budete volit ?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Koho budete volit v parlamentních volbách ? co si myslíte o lídrech politických stran
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Joe73 ... 20.09.2013 18:01:58 ... (Strom/Strom)
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 20.09.2013 20:12:42 ... (Strom/Strom)
Re: Pitomio Obamura
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 20.09.2013 18:01:58:

O pana Okamuru jsem se doposud nějak moc nezajímal. Mám jen útržkovité informace. Jedna z nich je trochu osobní. Pan Okamura prožil dětství v Bystřici pod Hostýnem blízko mého bydliště. Při nedávné návštěvě knihovny jsem si vybíral knihy vedle neznámé starší paní a dali jsme se do řeči o všem možném. Mimo jiné jsem se dověděl, že je příbuznou Tomio Okamury. Říkala že je nešťastný z toho že když přijede do Bystřice, všichni známí i neznámí jej zastavují a stěžují si na osazenstvo místního bývalého hotelu Podhoran a říkají, pane senátore udělejte s tím něco. Hotel je na náměstí a jeho majitel z něj udělal ubytovnu pro naše Romské spoluobčany.

http://zpravy.idnes.cz/svrab-v-hotelu...0166_zlin-zpravy_ras


Samostatný Romský stát by bylo jistě ideální, bohužel nereálné řešení. Tady jim pořád někdo ubližuje a v samostatném, jistě vzkvétajícím státu by je nikdo neokrádal a nešikanoval.

Pravdou je že politik by měl navrhovat reálná řešení problémů ale kdo z politiků je bez viny ať hodí kamenem.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: