XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Koho budete volit ?

 

Koho budete volit ?

Koho budete volit ?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Koho budete volit v parlamentních volbách ? co si myslíte o lídrech politických stran
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž LordNanna ... 18.05.2010 22:50:21 ... (Strom/Strom)
Koruna Česká
Monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska, tot strana kterou volím

vim že je v techto volbách bez šance, ale doufam že postupem času oslovi vice lidí a třeba jednou bude uspěšná
guest Muž Joe73 ... 19.05.2010 08:00:46 ... (Strom/Strom)
Re: Koruna Česká
Odpověď na příspěvek od LordNanna z 18.05.2010 22:50:21: Taky jsem je už jednou volil.A myslím,že když vynecháme samotné kandidáty za tu stranu a jejich rodiny,tak ještě další tři lidi v republice:)nebo spíš:(Akorát mi na nich vadí,že i oni jsou proti EU.Při každé volbě ale člověk musí něco zkousnout.
guest Muž LordNanna ... 19.05.2010 19:28:12 ... (Strom/Strom)
Re (2): Koruna Česká
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 19.05.2010 08:00:46:
bohužel člověk nikdy nebude na 100% spokojený s vládou v zemi :) Mě třeba nevadí registrované partnerství, které vadí Koruně České. Ale nejvíce mě štve, že mají kandidáty jen v Praze, Středočeském, Plzeňském, Jihomoravském a Olomouckém kraji takže mě z Moravskoslezského kraje zbývá jedině požádat o voličský průkaz a vycestovat v den voleb o jeden region západnějí než bydlim :) A pak se mě ještěnelíbí, že by chtěli obnovit Habsburskou dynastii. Ale tam by byl asi problém najít někoho vhodnějšího no=/

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: