XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Koho budete volit ?

 

Koho budete volit ?

Koho budete volit ?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Koho budete volit v parlamentních volbách ? co si myslíte o lídrech politických stran
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

feainne Muž feainne ... 17.05.2010 18:25:19 ... (Strom/Strom)
Piráti ...
Rozmýšlel jsme se jestli volit hlavou nebo srdcem, ale srdce převažuje, proto má můj hlas ČPS.

Btw. dost možná byla dnes odstřižena od internetu Pirate Bay, takže reklama jak vyšitá :)
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 17.05.2010 20:08:50 ... (Strom/Strom)
Re: Piráti ...
Odpověď na příspěvek od feainne z 17.05.2010 18:25:19:
Líbilo by se mi, kdyby byla prosazena ta jejich hlavní myšlenka, jenže je to čirý populismus, jsme totiž vázáni mezinárodními smlouvami. To nelze jen tak zavést. Je to tedy blbost je volit, jediné, co je na nich zajímavé, je prakticky úplně nereálné a nesplnitelné. Ale dělej si samozřejmě co chceš, jen říkám, jak to je.
feainne Muž feainne ... 17.05.2010 22:58:37 ... (Strom/Strom)
Re (2): Piráti ...
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 17.05.2010 20:08:50:

Ber jako odpověď tento odkaz:

http://en.wikipedia.org/wiki/Pirate_Parties_International

V Německu už jsou piráti nejsilnější neparlamentní stranou. Rozhodující budou příští volby do Evropského Parlamentu, ale ten program se nedá brát jako krátkodobá záležitost.
Navíc, pokud budou piráti úspěšní, dá se očekávat, že větší strany budou přebírat části jejich programu. Už teď například ODS přebrala některé protikorupčí návrhy z původního pirátského programu.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: