XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Vylepšení XChatu

 

Vylepšení XChatu

Vylepšení XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Rozlišujme návrhy na vylepšení a chyby, aby se to nepletlo :-)
Volná parafráze jednoho okřídleného výroku:
"Sousede, když jdu k vám na každodenní návštěvu, mám potíže s vaší vstupní brankou, otevřít ji dá hroznou práci!"
"Sousede, to se nedivte, každé otevření branky vytlačí 50l vody z vaší studny do mé zahradní nádrže :-)"
To byl zlepšovatel, že? Teď ani nevím, jestli již Leonardo da Vinci, nebo později Edison :-)))

Důležitým prvkem je nemazání příspěvků, které vedly k určitému závěru pro zachování souvislostí. Stejně důležité je nemazat kritické a zdánlivě nesouvisející příspěvky, protože se po čase opět vrátí a není pak na co odkázat.

Prosíme a nebijte programátory, většinou jsou to taky jenom lidi :-)

Nezapisujte sem zjištěné chyby, na to tu máme fórum:
http://xchat.centrum.cz/forum/topic.p...arent=1&id=14366

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

first-1. Muž first-1. ... 17.07.2016 02:25:46 ... (Strom/Strom)
minicertifikace, EDIT
Mám nápad, jak trošku pomoct bránit místnosti pro děti, a děti v nich před nějakýma úchylákama. Byla by nějaká minicertifikace, nebo na ten způsob, dostal by to na starosti nějakej admin, spíš asi ženská, a ověřovalo by se to aspoň přes webku, nějakej krátkej rozhovor, že to není jen nějaký video, a ten nick by dostal k nicku třeba nějakou fajfku nebo tak něco.

Jo a přesunout Bezva Flirtík do kategorie lechtivá erotika, aby přístup byl od 15cti.

EDIT: Co zviditelnit pro SSka, kdo dělal úpravu v klíčích vstup zakázaný/povolený? Není to žádná extra moc navíc, ale dost to zjednodušší práci. Bylo by vidět, jestli někdo někomu nedělá naschvály a podobně. A ještě historie kdo měl správce.
BogemanČerná hvězdička Muž Bogeman ... 19.07.2016 06:51:09 ... (Strom/Strom)
Re: minicertifikace, EDIT
Odpověď na příspěvek od first-1. z 17.07.2016 02:25:46:
nevim k cemu by bylo dobre videt historii kdo mel spravce, ale pokud te zajima kdo koho zaklicoval tak je nejlepsi cesta mi napsat.
first-1. Muž first-1. ... 19.07.2016 11:00:57 ... (Strom/Strom)
Re (2): minicertifikace, EDIT
Odpověď na příspěvek od Bogeman z 19.07.2016 06:51:09:
Třeba když mi někdo píše "někdo mě vyhodil jen tak, ani nevím kdo to byl, nebo někdo mě dává furt do klíčů, a jako Adminovi můžu napsat, ale s tím, že to je práce navíc, teď určitě né všem se bude chtít, a když ano, tak nejspíš né hned.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: