XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / AIDS / HIV a další...

 

AIDS / HIV a další...

AIDS / HIV a další...

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co vy a pohlavně přenosné choroby?
Jak se chráníte? Věrnost, kondom, nebo spoléháte na to, že budete mít štěstí?

Pár užitečných odkazů:
Národní program boje proti AIDS v ČR: http://www.aids-hiv.cz/
Česká společnost AIDS pomoc: http://www.aids-pomoc.cz/
AIDS centrum FN Na Bulovce: http://www.fnb.cz/oddeleni/inf/inf_vlastni/aidscen1.htm

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž fischina (fischina@centrum.cz) ... 29.03.2008 16:50:44 ... (Strom/Strom)
nevěra versus kondomy
Vy jste ještě nebyli na žadné akci, kde byste se opili a pak s někým skončili v posteli? Nemyslím teď jenom diskotéky apod., ale dejme tomu třídní sraz, nebo vodák s přáteli - opijete se, začnete jeden druhého škádlit, až k NĚČEMU dojde ... Samozřejmě, že doma máte někoho koho milujete a nechtěli jste mu být nevěrní, ale už se stalo a nemůžete to vzít zpátky. Tohle není jen problém "chronicky nevěrnejch", to se může stát každému. Lidé dělají chyby ...
guest Muž misicka77 (romantickadusicka@seznam.cz) ... 29.03.2008 17:20:50 ... (Strom/Strom)
Re: nevěra versus kondomy
Odpověď na příspěvek od fischina ( mailto:fischina@centrum.cz ) z 29.03.2008 16:50:44:

víš, opilost jako polehčující okolnost neberu ;-) pořád je každý za své činy zodpovědný.
"nechtěli jste mu být nevěrní" - a proč teda byli?? když to nechtěli?
guest Muž fischina (fischina@centrum.cz) ... 29.03.2008 17:33:13 ... (Strom/Strom)
Re (2): nevěra versus kondomy
Odpověď na příspěvek od misicka77 ( mailto:romantickadusicka@seznam.cz ) z 29.03.2008 17:20:50:


to nemělo být bráno jako polehčující okolnost. to samozřejmě nikoho neomlouvá. Naopak mi šlo o to, že stát se to může, i když to člověk nechce. Dám ti takový malý debilní příklad - v práci se ti všecko sere, dejme tomu, že máte již zmíněnný třídní sraz, vidíš, jak se všichni kolem tebe baví, jenom tobě to nějak nejde. Dáš si jednoho panáka, druhého, cítíš jak se ti do těla vlévá příjemné teplo. Začneš se bavit. Přijde k tobě spolužák, který se ti kdysi dávno líbil, pozve tě na panáka, začne tě svádět. Nejdřív se bráníš, víš přece, že máš někoho koho miluješ a kdo miluje tebe, ale po pár panácích si říkáš, že se nedaří, ale že je squlé, že ti někdo rozumí a začneš se tomu poddávat. Samozřejmě to skončí v posteli. Je to pitomá souhra náhod, jako když se špatně vyspíš a šlápneš do hovna. Už se stalo. Chybovat je lidské ...
guest Muž misicka77 (romantickadusicka@seznam.cz) ... 29.03.2008 17:44:24 ... (Strom/Strom)
Re (3): nevěra versus kondomy
Odpověď na příspěvek od fischina ( mailto:fischina@centrum.cz ) z 29.03.2008 17:33:13:

krom toho, že ta situace je víceméně nereálná, tak taky vím, že když se v práci nedaří apod., tak mam doma muže, který mi rozumí, dokáže mi pomoct, podržet... rozhodně si myslím, že bych nekončila v posteli s někým jen proto, že se mi nedaří. i to, že se člověku nedaří se přehoupne, a člověku se dařit začne. prostě nechápu, proč ve fungujícím vztahu, kde se dva milují, přitahují, je jim spolu báječně, proč tam cpát nevěru??
víš, pořád mi přijde, že ten alkohol tam vyznívá, jako polehčující okolnost. (ale po pár panácích si říkáš, že se nedaří, ale že je squlé, že ti někdo rozumí a začneš se tomu poddávat)
guest Muž fischina (fischina@centrum.cz) ... 29.03.2008 17:55:05 ... (Strom/Strom)
Re (4): nevěra versus kondomy
Odpověď na příspěvek od misicka77 ( mailto:romantickadusicka@seznam.cz ) z 29.03.2008 17:44:24:

Já ti přeju, aby se ti to nikdy nestalo ... Ale realita, je bohužel trošku jiná. Nevěra je prostě všude kolem nás. A je trošku naivní ji přehlížet a tvrdit, že se tě to netýká ...

Každopádně ti nic nevnucuju a necpu nevěru, kde není. Ani ti neříkám, že bys tomu svému neměla věřit, jenom proto, že nějaká zakomplexovaná slečna z fóra tvrdí, že by se to mohlo stát. Jenom bych nerada, abys si nabila držku.

Já to jako polehčující okolnost neberu, pokud je mi chlap nevěrný, tak řeším to, jestli ho miluju a jsem schopná mu to odpustit, ne to, za jakých okolností mi zahnul ...
guest Muž misicka77 (romantickadusicka@seznam.cz) ... 29.03.2008 18:01:24 ... (Strom/Strom)
Re (5): nevěra versus kondomy
Odpověď na příspěvek od fischina ( mailto:fischina@centrum.cz ) z 29.03.2008 17:55:05:

je trošku naivní ji přehlížet a tvrdit, že se tě to netýká ... - jo, zatím se mě to netýká. nevím, jak to bude za několik let apod. netvrdím, že mě nemůže nikdy potkat. říkám, že teď nemám důvod si myslet, že mě manžel podvádí ;-) ale to tu opakuju už nevím pokolikáté pořád dokolečka...
guest Muž fischina (fischina@centrum.cz) ... 29.03.2008 18:02:26 ... (Strom/Strom)
Re (6): nevěra versus kondomy
Odpověď na příspěvek od misicka77 ( mailto:romantickadusicka@seznam.cz ) z 29.03.2008 18:01:24:

Good luck ;)
guest Muž Nyreda ... 29.03.2008 18:37:07 ... (Strom/Strom)
Re (5): nevěra versus kondomy
Odpověď na příspěvek od fischina ( mailto:fischina@centrum.cz ) z 29.03.2008 17:55:05:

A kde je nevěra .....já žádnou nevidím ..............já jsem nebyla nevěrná můj manžel také né........mí rodiče si nebyli nevěrní a moje dcera má normální vztah bez kondomu v kapse - ta by ho hnala, kdyby ho našla, ten ted by si vystěhovala věci ..................že vy nejste schopní normálně žít ve vztahu a musíte si navzájem zahýbat ...........neznamená, že to budou dělat všichni........tady na forech například tohle nikdo nedělá kromě vás dvou ...........
guest Muž bedrettin ... 29.03.2008 18:40:23 ... (Strom/Strom)
Re (6): nevěra versus kondomy
Odpověď na příspěvek od Nyreda z 29.03.2008 18:37:07:

Oblíbenou kratochvílí v mužských, zejména sportovních kolektivech je podstrkávání dámských kalhotek do tašek nic netušících spoluhráčů, hlavně těch s žárlivými protějšky. Vztah, kterej rozhodí kondom v kapse, stojí stejně za houby.
guest Muž Nyreda ... 29.03.2008 18:53:48 ... (Strom/Strom)
Re (7): nevěra versus kondomy
Odpověď na příspěvek od bedrettin z 29.03.2008 18:40:23:

V tom případě stálo moje 10 leté manželství za houby a mých rodičů také ..............vlastně všechny moje vztahy stojí za pytel, protože mě by kondom v kapse nevyhovoval......... a už vůbec né, když bych byla v 25 letech s někým 2 roky ..........jenom je mi divný, že zrovna tady na forech , kde je vzorek společnosti, si nikdo nezahýbá , kromě naší dvojice ..........každý si toho druhýho hlídá............divný .........*52*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: