XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Chyby XChatu

 

Chyby XChatu

Chyby XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
forum o chybach Xchatu
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž muni-172562 (v.dol@seznam.cz) ... 02.10.2007 15:24:47 ... (Strom/Strom)
Fotoalba *.gif
Měl bych jen zajímavostní otázečku... proč se gif uploadovaný na fotoalba nehýbe a je uložen jako jpg pro nepřihlášené uživatele a přihlášené v náhledu. A jako pohybující se zobrazuje přihlášeným v úplném zobrazení (po kliknutí na něj)

Proč je to zrovna takto rozdělené... nejde gif zobrazovat přímo? *72*
carneroČerná hvězdička Muž carnero (carnero@carnero.cc) ... 02.10.2007 15:26:25 ... (Strom/Strom)
Re: Fotoalba *.gif
Odpověď na příspěvek od muni-172562 ( mailto:v.dol@seznam.cz ) z 02.10.2007 15:24:47:

Viz predchozi prispevek.

A prihlaseni maji moznost videt original fotky bez jakychkoliv uprav. Ve Tvem pripade animovany GIF.

Tento příspěvek je věnován mně, pro vás tu jsou fotoalba do kapsy a xhodiny.
*1382* carnero
guest Muž muni-172562 (v.dol@seznam.cz) ... 02.10.2007 15:37:45 ... (Strom/Strom)
Re (2): Fotoalba *.gif
Odpověď na příspěvek od carnero ( mailto:carnero@carnero.cc ) z 02.10.2007 15:26:25:

Je fajn že originál fotky mohou vidět jen přihlášení uživatelé..

A osobně si myslím že názvy serverů jsou určovány jen orientačně podle obsahu, jistě že na fotoalbech.cz nebudou pouze fotky, stejně tak jako na xchatu není jen chat, tedy vlastně ten je vytlačován... pustil jsem si ho ve škole a ani sem se nemohl zalogovat jak mě tam létali reklamy přez okno, ale to už je jiná věc, kterou ani jeden z nás neovlivní

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: