XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Chyby XChatu

 

Chyby XChatu

Chyby XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
forum o chybach Xchatu
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž muni-172562 (v.dol@seznam.cz) ... 28.09.2007 02:58:44 ... (Strom/Strom)
Text ...
Zkopírováno z Kontakt s adminy / Nápady na vylepšení a chyby XChatu Tam to bude časem smazáno
Omlouvám se za velikost, ale chci aby to "někde" bylo v úplné formě, snad mě neukamenujete

miss.Prochy napsala:
Nechci vypadat jako že porát na tom xku něco hledam ale koukam že mam problém *47*...mam pozadí Carbon a občas se mi stane (už asi 3x) že odešlu text a on se mi na skle neobjeví *369* ale ostatním asi ano páč mi na to odpovídaj *105*
________________________________________ _____________________________________
ARAVER Odpověď na příspěvek od miss.Prochy ( miss.Prochy@seznam.cz ) z 27.09.2007 13:24:38:

Ano, máš problém, máš pozadí Carbon... zkus třeba šedý:)
___________________________________
fragnatic Odpověď na příspěvek od ARAVER:
No já Carbon teda nemám a text mi zmizí taky *47* Tak by mě zajímalo, co řekneš na tohle chytráku *47* *3**71*

________________________________________ ____________________________________
ARAVER Odpověď na příspěvek od fragnatic ( pavelkubelka@centrum.cz ) z 27.09.2007 14:18:45:

Tak používej BTTRW. Já nemám ŽÁDNÉ problémy s textem:o)

Návrh: Udělat zvláštní forum pro chyby ve slavné Mozille *3*
________________________________________ _________________________________
muni-172562 Odpověď na příspěvek od ARAVER ( ARAVER@klikni.cz ) z 27.09.2007 15:11:39:

Odpověď používej něco na co není xchat.cz vůbec stavěn a je to jako doplňková služba je hodná vskutku pouze intelektuála. Máš ale docela kuráž obouvat do Mozilly to je fakt... Ty máš jistě naprogramován uplně vlastní prohlížeč na svém zobrazovacím jádře a ten je uplně dokonalej... A vlastně ani nechápu proč odpovídáš na jakýkoliv dotaz když jakýkoliv vzhled ani nepoužíváš!
________________________________________ _________________________________
ARAVER Odpověď na příspěvek od muni-172562 ( v.dol@seznam.cz ) z 27.09.2007 20:27:34:

Ano, používám to, co používají administrátoři, nemálo SS, pak dost lidi "obyčejných". Pak soudě i někteří zaměstnanci NetCentra.
Co vím, tak na vývoji se malou, ale užitečnou pomocí podílel GymJWM.
Proč stejně nereaguješ na příspěvky, které vnucují uživatelům nějaké nástavby pro Mozillu, je mi záhadou. Říká se tomu eufemisticky Uživatelské modifikace.

Při své skromnosti, se opravdu považuji za intelektuála. Nepotřebuji k chatování reklamy, flexiframe, smajlíky, barevné hlášky a sekající se sklo. a pravý rám. Možná ty, ale já chodím na Xchat chatovat a ne obdivovat grafickou strukturu chatovacího okna.

Mám kuráž, ale když sleduji poslední dobou fora Dotazy či Nápady a chyby, tak mi to nedá sdělit názor. Třeba se mohu mýlit. Ale kolik problémů tady sdělují uživatelů mého prohlížeče. Já používám zřídka k chatování prohlížeč Maxthon 1, doporučil mi to kdysi administrátor Xchatu. A ti mají vždycky pravdu, že.

Programovat prohlížeče neumím. Já maximálně WWW stránky pomocí PHP s použitím MySQL, avšak bez parsování stránek. Dále jsem se nedostal. Věnuji se zatím studijně úplně jiné oblasti.

Možná dokonalý je, ale když občas mi nejde BTTRW, tak mi můj prohlížeč stačí*3*

Já také nechápu, proč si lidé stěžují, když mohou používat něco, co má minimum chyb. Ale pro svou lenost raději chatují na něčem, co je "in", ale pořád se jim něco nelíbí nebo jim nefunguje.

Dokud onovy.brno neudělal upgrade jádra BTTRW, tak jsem používal šedý vzhled. A ve škole jej taky budu používat, neměj strachu, kolego.
_________________ ________________________________________ _____________
me Odpověď na příspěvek od ARAVER ( mailto:ARAVER@klikni.cz ) z 27.09.2007 23:36:23:

ad 1) Používám to co používají administrátoři. Argument jak pojď na mě z boku. Používej co chceš *105* Dle mého názoru nejsou administrátoři ani bozi ani polobozi, a jakožto svobodní lidé nechť používají třeba bidet, je mi to jedno. Pokud máš dobrý pocit že používáš to samé a je ti kvůli tomu lépe, používej to *105*
ad 2) Na výnoji se podílel GymJWM. To je hezké. Vím o tom... No a?
ad 3) Proč nereaguješ na příspěvky vnucující nadstavby Mozilly? Žádné tu nevidím, pokud tu takové jsou asi je nepsal hlupák a věděl o čem hovoří. Rád reaguji na hlupáky *32*
ad 4) Ano považuji se za intelektuála, protože ... ... nepotřebuji k chatování reklamy, flexiframe, smajlíky, barevné hlášky a sekající se sklo. a pravý rám. Opět se považuj co cokoliv / kohokoliv. Reklamy, FlexiFrame atd. mají svůj účel, jinak by zde nebyly. Smajlíky používám - líbí se mi, sekající se sklo nevedu.
ad 5) Ale kolik problémů tady sdělují uživatelů mého prohlížeče. Zkus příště psát srozumitelněji *44*
ad 6) Já používám zřídka k chatování prohlížeč Maxthon 1. Jak roztomilé *845* no a?
ad 7) doporučil mi to kdysi administrátor Xchatu. A ti mají vždycky pravdu, že. Začínám mít pocit že nemá smysl odpovídat, promiň *20*
ad 8) Programovat prohlížeče neumím, věnuji se jiné oblasti. Díky za vysvětlení, také prakticky neumím téměř nic :)
ad 9) Možná dokonalý je, ale když občas mi nejde BTTRW, tak mi můj prohlížeč stačí*3* Dokonalé je co? Pokoušel jsem se odvodit co si měl na mysli, z textu jsem to nevyluštil. Můj názor je ten že nikdo / nic není dokonalé, z principu a dle mého názoru "dokonalost neexistuje"
ad 10) Lidé pro svou lenost raději chatují na něčem, co je "in", ale pořád se jim něco nelíbí nebo jim nefunguje. Pokud narážíš na FireFox či jiné prohlížeče které jsou tak špatné... Mám pocit že kdyby to nefungovalo ani IN uživatelé to nepoužívají, asi to tak špatné nebude nemyslíš? Mimochodem i z toho důvodu že se stává že něco nefunguje tu je toto fórum
ad 11) Dokud onovy.brno neudělal upgrade jádra BTTRW, tak jsem používal šedý vzhled. A ve škole jej taky budu používat, neměj strachu, Opět roztomilé *845* Toho člověka neznám, jistě tomu rozumí když to udělal, ovšem tato věta je off topic stejně jako to že jsi používal šedý vzhled a budeš ho používat i ve škole. Strach mám, ale s tebou ani xchatem nemá pražádnou souvislost.
ad 12) kolego. Nevím jak hluboce jsme kolegové *105* Nevěřím že chodíš na Masarykovu univerzitu, pokud mě za kolegu považuješ z důvodu že chodím na xchat, tak tedy dobrá :) kolego

Pokud budeš cítit potřebu mi odpovědět, učiň tak zde:
http://xchat.centrum.cz/forum/topic.php?id=14366
nejsem přívržencem spamování blbými tlachy v důležitých fórech

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: