XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Chyby XChatu

 

Chyby XChatu

Chyby XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
forum o chybach Xchatu
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž a2b ... 27.09.2007 07:29:08 ... (Strom/Strom)
Pánové ...
Nepřijdou už vám ty vaše boje proti inovacím ohrané? Přišla éra infobotů, všichni jste nadávali, jak je to k hovnu, jak vás to obtěžuje a teď, s radostí je využíváte .... přišel redesign xchatu, všichni jste ho proklínali a teď, nikdo už si nevzpomenete, že to tu někdy vypadalo jinak ... a co teď, nové vzhledy místností a flexiframe ... opět inovace, já osobně si myslím, že dobrá, jen rejpalové s taré struktury to hold nemohou přenést přes srdce *6* .. nemám pravdu?

PS: Všechno má své chyby, všechno chce čas, ale nepřipadá vám podivné odsuzovat věci hned ze startu?
guest Muž Ci_ba (cyberhawk@seznam.cz) ... 27.09.2007 07:39:03 ... (Strom/Strom)
Re: Pánové ...
Odpověď na příspěvek od a2b z 27.09.2007 07:29:08:

Neni to podivne, vzdycky je lepsi si stezovat :)

Akorat me zarazi to, ze pri kazde novince se vzdy vyskutnou nejake problemy, i presto, ze vyvojari tvrdi, ze to probehlo testovacim provozem nebo cim. Nebo se neda nasimulovat prostredi s desetitisici uzivateli najednou? Odladit to vsechno? Nebo je opravdu zamer pustit to nedodelane do ostreho provozu?

Kuchař Cíba Potter Buchannon*140*
Avatary s.r.o.
Uživatelská fora / Osobní / Cíboviny
http://www.knightfight.cz/?ac=vid&vid=117003545
GymJWMČerná hvězdička Muž GymJWM (gymjwm@jaw.cz) ... 27.09.2007 08:42:27 ... (Strom/Strom)
Re (2): Pánové ...
Odpověď na příspěvek od Ci_ba ( mailto:cyberhawk@seznam.cz ) z 27.09.2007 07:39:03:

On je zasadni problem spis v tom, ze se nikdy nepodari nasimulovat realne chovani tech uzivatelu v tak vysokem poctu, nez ze by se nedalo testovat nejaka simulace vyssiho poctu navstevniku. I kdyz bych se rozhodne nebavil o 10k lidi, protoze mi to prijde jako dost zbytecne plytvani testovacimi servery...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: