XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Chyby XChatu

 

Chyby XChatu

Chyby XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
forum o chybach Xchatu
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

GymJWMČerná hvězdička Muž GymJWM (gymjwm@jaw.cz) ... 18.04.2007 08:35:59 ... (Strom/Strom)
Re: Nezodpovězané nápady na vylepšení a chyby
Odpověď na příspěvek od Forum z 17.04.2007 23:16:05:

● Příklad: Vyhledával jsem fotku "Andrea" ... viděl jsem náhled hezkej prdelky .... kliknul jsem a zjistil že potrebuju heslo .... coz neni zrovna koser ze vidim maly nahled ... co kdyby tam misto zadecku byl predecek .... :-) .. // .. zkusime se na to podivat... mozna se jen nestihlo preindexovat vyhledavani
● Nemuselo být marný mít možnost zakázat tisk a uložení fotky ve fotoalbu .. // .. imho opatreni, ktere by v podstate nicemu nepomohlo, protoze by se to dalo obejit
● Udělat tlačítko profil tady http://xchat.centrum.cz/~guest~/help/...php?root=81#help_360 . stejně jako je kousek níž u online administrátořiBude to super *88* .. // .. zvazim
● Možnost vybrat si barvu u komentářů k fotkámKdyž nahrávám smajlíka, tak z důvodu, že bych ho chtěl používat..a třebas sem ho tu někde neviděl, takže by nebylo na škodu, že když se neschválí z důvodu, že už byl schválen dřív, tak by to mohlo také napsat číslo pod kterým se smajlík skrývá Já nic *712* .. // .. barva u komentaru rozhodne ne ... co se tyce smajliku, neumim si predstavit, ze nekdo ma celou databazi smajliku v hlave nebo ze kvuli kazdemu zamitnuti bude vsechny prochazet, aby nasel, ktery presne to je
● Newím jestli už to tu zaznělo nebo ne, ale v profilu u "mám děti" je takový hodně blbý mít odpověď "ne nebo newím" .... Občas se může stát že o tom někdo neví, ale samostatná odpověď "ne" by se hodila .. // .. muzes doplnit v komentari
● Nešlo by u vzkazu udelat tlacitko, kterym by se vzkaz uložil do počítače? Něco jako export třeba do CSV .. // .. udelat by slo... otazka je spis, zda to projde
● Taky Otazka na Webik. Bude v budoucnu mozne pouzivat Hypertextove odkazy a udelat si vice index stranku a na ni odkazy na sub-stranky?? .. // .. vice stranek zvazujeme, hypertext netusim, ale spis to vypada, ze ne
● Po odchodu z roomu jak je ta hláška ve smyslu že sem danou room opustil nebo sem byl kicknut... Co tak někam tam (třeba pod tu hlášku) vrazit ty roomy, co mám v oblíbených. .. // .. v tuto chvili urcite ne
● Čistou náhodou jsem narazil na chybičku, aspoň doufám, že se tak dá klasifikovat. Kliknul jsem na tzv. tag a tím mi to otevře dané fotky. Spíš mi přijde divné, že mi to fotky "ukousne" zezdola na velikost tagů. ( http://img337.imageshack.us/img337/8129/fotoalbaub6.jpg) .. // .. to je chyba ve vyhledavani, vime o tom a bude opravena
● Co zkusit udelat v duelu vedle statistiky kdo hlasoval a jak ?? .. // .. uplne presne nechapu, jak si to predstavujes... ja si to predstavit z principu duelu nedokazu
● Do nastavení možnost automatického vkládání podpisu bez nutnosti mačkat tlačítko. Prostě dopíšu příspěvek, dám odeslat a na konec se vloží podpis. V nastavení volba "Automaticky vkládat podpis" pro ty, kteří ho chtějí vkládat jen příležitostně.Případnbě aby tlačítko podpis rovnou odeslalo formulář. .. // .. zvazim, nicmene fora nejsou prioritou
● co takhle zarovnání příspěvků na foru do bloku? myslím si že by to graficky vypadalo líp .. // .. ja si to nemyslim
● nešlo by udělat že dyž dam hledat příspěvek na foru tak aby se nový zobrazovaly nahoře a ty stařší dole? .. // .. udelat by to slo, ale osobne si myslim, ze ve vyhledavani je soucasne poradi lepsi
● Možnost moderovat komentáře k fotkám. Něco na způsob schválení komentaře před publikováním. :) .. // .. imho zpetne mazani je dostatecne
● Po najetí na "tlačítko" Profily v druhém řádku těch tlačítek nahoře na stránce se v bublince objeví místo Profily výraz "Profile". .. // .. opravime
● Nechtěla by krapet změnit položka v profilu - vztahy - aktuálně jsem? myslim možnost jak kdy Anděl s ďáblem v těle *13*... informace "Aktuálně jsem jak kdy" nikomu nic neřekne .. // .. ono je to tezsi... nekteri treba chteji vyjadrit, ze se to meni podle pocasi... a jak to chces pak napsat...
● Přidat do moje menu odkaz na fotoalba, případně zavést příkaz /foto nick .. // .. zvazime
● Při zakládání zamčené místnosti, se pátý zadaný povolený nick nevloží do povolených, šestý už ano. .. // .. zkusim se na to podivat
● Svůj Webík jsi si stále nevyplnil.Správně česky je to "Svůj Webík sis stále nevyplnil.". Nebo spíše "Stále sis nevyplnil (svůj) Webík". .. // .. Cestina nikdy nebyla ma silna stranka, podivam se na to
● Srazy seznam "přihlášených" uživatelů ..možnosti: Organizátor, VIP účastník, účastník .... co takhle tam nadefinovat podmínku ke sloupci Komentář ... protože "Bohužel se nezúčastním - účastník" je hodně divoký. .. // .. jakou podminku mas na mysli?
● Když šeptam přes room na sklo (/m nick) se na skle objevi např. 14:55:18 WaYet->[ROOM] komu: text... no a dyž bych kliknul na ten nazev room aby sem do ní vstoupil třeba v novym okně...Kuk, hm, he *72* .. // .. nekdy v budoucnu zvazime
● Nezobrazují se (někdy) nové vzkazy v odkazu s počtem vzkazů : http://www.screeny-xchat.ic.cz/Test.PNG .. // .. imho to souvisi s hromadnymi vzkazy, nicmene se mi to bohuzel jeste nikdy nepodarilo nasimulovat :(
● co kdyby se ukazoval stav uživatele (zda je online nebo ne, pomocí ikonek) u jeho jména u příspěvku na fóru? .. // .. mozna nekdy do budoucna
● Moje fotky >> Třídit-editovat alba >> (dole) Seřadit podle: jnázvu sestupně. Hádám, že to j by tam být nemělo. :) .. // .. nemelo :)
● Dát tlačítko podpis i do vzkazů .. // .. zvazim
● Zajistit možnost zobrazení všech zpráv v autoarchivu, případně dát možnost vyhledávání dle kriterií. .. // .. z principu, jak funguje archiv to nevidim prilis realne, alespon ne v soucasne dobe
● Chat Linky Bezpečí. V zájmu anonymity skrývat že uživatel je v té místnosti... Píše se to na profiilu jako by to byla obyčejná místnost .. // .. podivam se na to, diky

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: